Bu konu daha önce açılmıştı fakat değişen bişey olmadığını gözlemledim. Gerçek değeri 1500-2000 TL olan karakterlerimizi 150-200 TL gibi komik rakamlara satmayı ne zaman bırakıcaz beyler? Allahaşkına 100 Lv. FF bir karakter itemli bir şekilde nasıl 150-200'e gider!.. Sinirlenmemek mümkün değil. Hiç mi emek vermediniz, hiç mi uykusus kalmadınız yada ne bileyim hiç mi sevmediniz karakterinizi de böyle komik fiyatlar veriyorsunuz!.. Bence site yöneticilerinin bu duruma bi el atması gerekiyor. Nasıl ki karakter satışına bir sistem getirildi ve bazı alanalrı doldurarak karakterimizi tanıtıyoruz, satışa da bir çare düşünülmeli. Mesela aynı platforma "karakterinizin minimum değer fiyatı ... TL ." Bu minimum değerin altında bir fiyat yazımı dahilinde konu silinebilir. ve tabiki "karakterinizin maximum değer fiyatı ... TL ." gibi. Lütfen biraz duyarlı olalım arkadaşlar. 4 yıldır oynadığım karakterimi bir hiç yüzünden satmaya çalışıyorum. Ne kadar emek verdim, bel fıtığı bile oldum. Diğer konuyu açan arkadaştan da özür dilerim. Fakat yeni bir başlık olursa ilgi çekeceğini düşündüm. Teşekkürler. Umarım yararı olur.

O.p

rank8
Dediğin çok saçma,madem o kadar emek verdin satmazsın o zaman.Tekrar söylüyorum,serbest piyasa.Umarım ne dediğimi anlıyabilmişsindir :beer: :beer:

Takımı
Besiktas
Bu karakteri satan kişiye kalmış bir durum bizde karşıyız ama yapacak birşeyde yok. :roll:

Herkez Karakterini İstediği Zaman İstediği Fiyata Satmakta Özgürdür ve Bu Kendinden Başkasını İlgilendirmeyecek bir konu
Lütfen Gereksiz Topıcler Açmayalım... :thumbsup: :!:

CWsaila demiş ki:
fiyatlar düşürülüyorsa beni ilgilendiren bir konudur.
Senin Charının Fiyatını Düşürmediği Sürece İlgilendirmez
Daha Fazla yarattığım polimiğin içerisinde bulunmayacağım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CWsaila demiş ki:
Bu konu daha önce açılmıştı fakat değişen bişey olmadığını gözlemledim. Gerçek değeri 1500-2000 TL olan karakterlerimizi 150-200 TL gibi komik rakamlara satmayı ne zaman bırakıcaz beyler? Allahaşkına 100 Lv. FF bir karakter itemli bir şekilde nasıl 150-200'e gider!.. Sinirlenmemek mümkün değil. Hiç mi emek vermediniz, hiç mi uykusus kalmadınız yada ne bileyim hiç mi sevmediniz karakterinizi de böyle komik fiyatlar veriyorsunuz!.. Bence site yöneticilerinin bu duruma bi el atması gerekiyor. Nasıl ki karakter satışına bir sistem getirildi ve bazı alanalrı doldurarak karakterimizi tanıtıyoruz, satışa da bir çare düşünülmeli. Mesela aynı platforma "karakterinizin minimum değer fiyatı ... TL ." Bu minimum değerin altında bir fiyat yazımı dahilinde konu silinebilir. ve tabiki "karakterinizin maximum değer fiyatı ... TL ." gibi. Lütfen biraz duyarlı olalım arkadaşlar. 4 yıldır oynadığım karakterimi bir hiç yüzünden satmaya çalışıyorum. Ne kadar emek verdim, bel fıtığı bile oldum. Diğer konuyu açan arkadaştan da özür dilerim. Fakat yeni bir başlık olursa ilgi çekeceğini düşündüm. Teşekkürler. Umarım yararı olur.

ülkede halen yaya ve trafik kurallarına uyan bir kişi bile yokken böyle bir kural koyup uygulamak imkansız olur bu ülkenin tospa insanlarına :muck:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Elbette istediğin fiyata satabilirsin. Ama buna bir yerde de dur demek gerekli. Mesela 100 lvl charımı 650 tl'ye elimden çıkaramadım. Neden ? Çünkü 250-300 tl'ye satılıyor aynı builddeki char. Bu da doğal olarak pahalıya satılan charların satılamamasına neden oluyor :roll:

Wax Whine demiş ki:
Elbette istediğin fiyata satabilirsin. Ama buna bir yerde de dur demek gerekli. Mesela 100 lvl charımı 650 tl'ye elimden çıkaramadım. Neden ? Çünkü 250-300 tl'ye satılıyor aynı builddeki char. Bu da doğal olarak pahalıya satılan charların satılamamasına neden oluyor :roll:
Benim derdim ve anlatmak istediğimde buydu!..

extraloob demiş ki:
CWsaila demiş ki:

ülkede halen yaya ve trafik kurallarına uyan bir kişi bile yokken böyle bir kural koyup uygulamak imkansız olur bu ülkenin tospa insanlarına :muck:
siz koyun böyle bir kural, eninde sonunda uyacaklar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
terk edilmiş bir topicte hoş olmaz kuzum takip edeceksin güncelleyeceksin promosyon yapacaksın :P

terk edilmiş değil okancığım... arkadaşlar düşüncelerini belirtecek ki bende yorumumu yapıcam... ama sonuna kadar arkasındayım!..

Yani bu durumdan sadece ben rahatsızmışım gibi hissettim. Benim gibi düşünen bir çok kullanıcı olduğundan adım gibi eminim. Herkez tepkisini göstersin arkadaşlar. Göstersin ki emeğimizin karşılığını alalım. 64 Lv bir karakterin 200 liradan alıcı bulduğu o günlere dönelim. Para kazanalım kazandıralım!..

Alın verin ekonomiye can verin!.. :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzelim bu benim yıllardır aklımda olan bir proje eğer siteyi takip ediyorsan taa fii tarihinde bir global başlık açmıştım linkini bulursam eklerim ; türkiyede piyasayı extraloob belirler diye.

orada ki mesajın içeriğide fiyatlara bir standart getirmekti yapalım birşeyler ama gelecek potansiyel bu doğrultuda değil ki what can we do ^^

Yukarı Alt