1. Reklam

1. joysro
      ledas
      ix2
      leon
      kingsofsro
      aelyria

Karakter Satış Konuları Hakkında

1. _Kriptex_

_Kriptex_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Şu 2 gündür 13-14ten fazla serverda eski konuları çöp bölümüne taşıdım buda 20.000'den fazla konu 20.000'den fazla mouse tıklaması yapar ( Tümünü işaretle çalışmadığı için tüm konulara tek tek tıklamak zorundayız ) kaldı ki bunların içinde 2007 Haziran ayına kadar döndüğümde oldu bu görev bana ilk verdiliğinde Aege'de onların içindeydi ve ilk Aege'den başladım yanlış hatırlamıyorsam 132sayfa yazıyordu 3 aşağı 5 yukarı, şuan bana verilen serverlardan sadece 1 tane kaldı ve onunda en fazla 15dakikalık işi var bunları yaptığım işle övünmek için söylemiyorum kimse yanlış anlamasın ben görevimi severek yapıyorum neyse bugün gelen 3-4 mesajda çok çok sitemkâr bir şekilde aynen şöleydi " benim konumu nasıl silersin bende resim vardı o kadar uğraşmıştım" vb gibisinden bu durum beni çok üzdü sanki yanlış birşey yapmışım gibi hissettim, arkadaşım biz kimsenin konusunu durduk yere silmeyiz vardır bir hatan konu altında belirttikten sonra bile haftalarca bizi takmayan insanlar var incelesek senin konunda bizim koyduğumuz sınırların dışındadır garanti neyse konuyu daha fazla uzatıp başınızı şişirmek istemiyorum
    Ps: Bana verilen talimat doğrultusunda Eylül ayı öncesi konuları yani 01.09.2011 den önceki tüm karakter satış konuları konular çöp'e taşınacaktır yada taşınmıştır
    Teşekkürler extraloob ailesi

2. Judas

Judas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bende bu görevi yapıyorum online başlık sahiplerini görürsem pm'den uyarıyorum offlinesa zaten yapıcak bişi yok direk çöpe atıyorum resimli resimsiz yorumlu yorumsuz acımıyorum :)
    benim gibi yap eğer konu sahibi online ise bir pm at bilgilerini kopyala konuyu taşıyorum çöpe diye bir sorun kalmasın :)

3. Anonymous

Anonymous Guest

herşey güzel hoş arkadaşlar ama 1 eylül tarihi cok erken
    satışı devam eden konuları güncel olan konuları problem olmayan konuları silmememizde yarar var

veya konusunu neden silindigini soran kullanıcılara çöp kutusundan kontrol ederek hatasını bildiriniz
    eğer hatası yok ise ve konusu güncel ise tekrar geri taşıma işlemini yapmanız gerekiyor

sizlere görev verdik herkes görevinini yerine getirme gayreti içerisinde
    ama bu işlemleri cok hızlı yaparak kullanıcılarımızıda zor duruma düşürmeyelim
    herşey zamanla olacak acele etmeyin