KISKE
Dünya hakkında bişey bilmeyen çocukken Merlin tarafından alınana kadar evinden dışarı çıkmamış genç bir leydi.Merlin tarafından yetiştirilmiştir.Daha sonra dış dünyaya göz atmak için merağının etkisiyle evden kaçmıştır. (Buraya bi atasözü ii giderdi ama yazmiyim banlanırım :D)

HELEN
Kuzey avrupadan kıtayı kendi başına dolaşarak Bizansa ulaşan bir yetim kız.Her zaman umut verici gözükür ve bu yolculukta ailesini aramaktadır.

TEODORA
Bir tüccarın kızı olarak doğdu daha sonra babasında işi miras aldı ve Tang a kadar uzanan bir iş kurdu.Herşeyini talihsiz bir kazada kaybetti.Şimdi ise ipek yoluna elleriyle servetini yeniden yapmaya çalışıyor

RHENA
Bizans kilisesinde bulunan 20 yaşında bir kız.Dünyanın tehlikede olduğu kehanetini öğrenince kehanette ona söylendiği gibi dünyanın yolunu tutuyor

VALIKIE
Aziz şovalyelerin üyesidir.Saray doğuştan yetenekli çocukları toplar ve özellik le Aziz Şövalye lere aday olarak sunmak için eğitir.Valikie gizlice dünyanın tehlikede olduğu haberini araştırmak ve bir kahinle görüşmek için yola koyulur

HIPOLY
İberyanın yüksek kesimlerinde kadın savaşçılardan oluşan amazon kabilesindendir.Yolculuğuna kabilesini yağmalayan ve yıkan erkek askerlerden öcünü almak için başlar

PARTEEZE(Ve geldik benim karakterime :D)
Gözden düşen ailesinin itibarını geri kazanma isteğiyle askeriyede general olmak için başvuruda bulundu.Güveninin kazanılması için Çin imparatoruna bir mektup götürmesi istendi.

ANASTA
Atlas dağlarından köle olarak ele geçirildikten sonra,kalabalığın dövüş becerilerini sevmesinden zevk alan bir gladyatör olur.Bir soyluya devasa bir fiyata satıldıktan sonra gizli bir görevle yolculuğuna başlar.

RURIA
Angel Zruphasta ormanları koruyan dövüşçü gardiyandır.Özellikle insanların dünyasını gezmek isteyen Lahil i izlemek ve korumak için yeryüzüne iner.Lahile yolculuğu boyunca eşlik eder.

KAILI
Görünüşüyle erkekleri baştan çıkartan karşı konulamaz bir kız.Aslında Succubus için çalışır ve erkeklerin ruhlarını toplar (Bundan uzak durmak lazım :D)

MEDEIA
Şeytani Satanile soyunun yadigarı.Güç kaybeden Satanileyle birlikte yer altına kilitlenmişti.Daha sonra dünyada baş gösteren karışıklık ve kaos ortamında tekrar ortaya çıktı ve soyunu tekrar güçlendirmenin hayalini kuruyor.

çinli karakterleri de artık kendiniz çevirebilirisiniz google translate e türkçe eklenmiş ama yukarıdakileri kesinlikle kendim çevirdim araya çevirici bir program falan karıştırmadım banada pratik oldu yabancı dil sınıfındayımda :D

KARDEŞ yorumlar ve açıklamalar çok güzel yanlız bunu bir konu altında resimlerle anlatırsan harika bi konu olur kanısındayım

Ellerine sağlık. Artık hangisinden Warior hangisinden cleric hangisinden wizard olur onu ayırt edebilecez.Eşimdi ruhani şeyler le kehanetler le uğraşan bir karakterin eline kılıç kalkan verirsek adama yazık olur davasına ihanet etmiş olur değil mi ??? :D :D

Yukarı Alt