Herhangi bir bilgisi olan varmı?

mavii nin konusuna baktım aynı sorunu varmış ekran kartını güncelledim/tekrar yükledim oldu diyor ama bende olmadı. Bütün yabancı forumları gezdim yok hiç birinde Doğru düzgün cevaplar yok.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
toxi açıklamıştı bunu eu mu ne kurman gerekli galiba sen yanlış şeyi kurdun.

Evet baştan USA yı kurdum ama sonra EU yu indirdim. USA ile türkiyeden giriş yapılmıyormus.

Deniyorum. Update i cok büyük gece acık bıraktım anca yüklemiş sabaha -.- o yüzden yüklemedim tekrar napalım silcez kurcaz tekrar artık.

TniesT demiş ki:
Nasil girion yav loadingden sonra atıyor beni :S
2 kere attı benide pc ye bi reset çektim atmadı bir daha. şimdi update yaptırıyorum tekrar son mesajımdan bu yana daha %30 dolmuş.

Uptade yaptirirken nasil girebiliyorsun oyuna?

Oyun acilicak id pw yazma yeri gelicek geliyormu şuan sende?

TniesT demiş ki:
Uptade yaptirirken nasil girebiliyorsun oyuna?

Oyun acilicak id pw yazma yeri gelicek geliyormu şuan sende?
Update yapmadan önce başka bir problemim vardı konuyu bi göz at. Toxi sil tekrar kur dedi yapıyoz şuan bakalım nolcak.

ID-PW yazıp girebiliyordum karatker oluşturma yerine geliyordum ama ekranda sadece karakter ve nick yazma yeri geliyordu.

Bitti giriş yapıyorum ama yine aynısı oldu Karakter ve Nick çıkıyo başka hiç bir şey yapamıyorum siyah ekran ekran kartını tekrar güncelliyorum.

Dostum aynı sorun bende de var. Bu sorun daha önceden yoktu. Bi ara oyunun münülerini falan değiştirdiler işte o zaman oldu. Bazı arkadaşlarımız Oyunu sil bida yükle falan demişler. Bunları uygulama boşuna zaman kaybı. Hiçbirşekilde işe yaramaz. Sorun bizim ekran kartımızda olmalı arkadaşım. Veya DirectX de de sorun olabilir. Çözümü bende bulamadım. Aynı sorun sadece karakter seçerken değilde bazen shop ve clan ve my careekter e falan da girilince oluyor. Ama biraz oynayıp tekrar girince bazen düzeliyor. Yapacak bişiey yok. Burdan ilgililere sesleniyoruz NEXON lütfen buna bir çözüm bulsun. Yoksa sırf bu yüzden oyunu bırakabilirim.

Arkadaşlar eğer aranızda sorunun nasıl giderilebileceğini KESİN olarak bilen varsa lütfen yardımcı olsun. Bir çözüm yolu öneripte doğruluğundan emin oldadığımız şeyleri yazıp milletin kafasını bulandırmayalım arkadaşlar.

Yukarı Alt