ewet arkadaşlar biçok kişi karakter deiştirilmez diye biliyo yada nasıl deiştiriliceğini bilmiyo ve bu konuda topic yok ben açmak istedim umarım beğenirsiniz
öncelikle karakterini deiştirmek istediğimiz adama 100(yüz) silk yükletiyoruz ve oyuna giriyoruz oyuna girdikten sonra F10dan aşağıdaki resimde bulunan 80 silk olan Chracter skin change scroll alıyoruz
-Resim Silinmiş.
ve şimdi ikinci aşama aldığımız scrolla sağ tuşla tıklayıp istediğimiz karakter şeklini seçiyoruz ve onaylıyoruz ekrandan iki saniye adamınız kayboluyo ve geldiğinde istediğiniz karaktere dönüşmüş oluyo işte ben yaptım ve oldu :lol:
-Resim Silinmiş.

NOT=charınızda hiçbir skill yada int str oynaması yapamazsınız bu sadece dış görünüş için yapılmış bir olaydır iyi oyunlar dilerim extraokk

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

_CaspeR_

Buralıyım
chakter değişice mesel ben glavie yım aynı özeliklerde kılıç kalkan olman istiyorum öle oluyormu nasıo birazdah açıkalrsan

güsel olmuş saol kanki. Ben şahidim sırf ikiz olalım die deiştirdi

DNAA demiş ki:
chakter değişice mesel ben glavie yım aynı özeliklerde kılıç kalkan olman istiyorum öle oluyormu nasıo birazdah açıkalrsan
karakter değişimi sadece adamın dış görünüşü içindir adamda hiçbir skillde veya int strsinde oynama olmuyor sadece dış görünüş extraokk

DNAA demiş ki:
Glavieden blade/shield' döneceksen,yukarıdaki resimde Character change skin scrollun hemen altında bulunan " Skill edit potion " alman gerekli.

28 silk ile 5 tane skill resetleyebilirsin.Oyundayken bu potiona tıkladığında karşına skill resetleme panosu çıkacak.Buradan resetlemek istediğin skilleri resetleyebilirsin. % 100 skill puanın geri gelecektir.

Yukarı Alt