Arkadaşlar.Öncelikle Mehaba;
Ben öncedende silkroad oynuyordum.Leqend IV çıktı.Ve senin PC kaldırmaz dediler.Bende oyunu sildim.ECSRO ya başladım.Birden European karektelrlerini özledim. :D Sonra Leqend IV indirdim.Silkroadonline.net ten bir account açtım.Oyuna qirdim.Image Code kaldırılmış.Denemelerim sonucunda oyunu girdim.Create ye bastım.Karekterimi ayarladıktan sonra Create ye bastım ama işlemedi.Cancele-Createye ve karakterin özellik tuşlarına tıkladığımda işe yaramadı.Yani karakter açamıyorum.Nedeni ne olabilir :?: HELP PLS :!!&%&!

silkroadlife

Bilgiliyim
bendede aynı olay oldu auto enter açık kalmış ismi yazdım öle donup kaldı

sizdede aynısı oldu bence

entere basılı tutmuş olabilirsin yada tam girerken entere abanmışındır öel bişeydir ztn charları görünmeyen arkadaşlar char yaratmayı denedilerse bu arkadaşın aynı sorunu ile karşılaşırlar

arkadaşlar abanmadımda basılı tutmadımda kollarım aqrıdı qirce diye.offf image code varken daha ii di

başlıcam böle işe hhaaaaa.bu ne yha kaç kere girdim hep aynı.GM ler zor die code kaldırmış.şimdi girmek,qiripte oynamak daha zor.eski haline qelmesini çok isterim açıkcası.böle işe ben :cry:

nedenini koca sitede kimse bilmiyomu?site admini sendemi bilmiyon?niye kurdun o zmn siteyi :?:

enqin007 demiş ki:
arkadaşlar abanmadımda basılı tutmadımda kollarım aqrıdı qirce diye.offf image code varken daha ii di
torque kullan forumda anlatımı mevcut ordan bakabilirsin yapamzsan ulaş bana ben yardımcı olurum

Yeaaahhhh admin ananı fck mal admin oohhhhh yeaaaahhh :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: ananın vajinasına koyuyom yehuuu ohh mennnnn yeah beybi adminin anası enfes ohhhhhh :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

enqin007 demiş ki:
Yeaaahhhh admin ananı fck mal admin oohhhhh yeaaaahhh :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: ananın vajinasına koyuyom yehuuu ohh mennnnn yeah beybi adminin anası enfes ohhhhhh :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
lol . sen admine neden laf ediyosun mal mısın gerizekalı adam torque indir de susartık bi zahmet .

Yukarı Alt