Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Eskiden karabasan çöktüğü insanı nefessiz bırakır, boğarak öldürürdü.Karabasan bir gün Hz.Muhammed (s.a.v)'in de uykusunda geldi, üzerine çöktü ama Efendimiz(sav)in nefesi karabasanın elini deldi.Bu günden sonra çöktüğü kimseyi öldüremedi, sadece hareketsiz bıraktı ve bedeninin kontrolünü elinden aldı.
Bu fizyolojik ve psikolojik olayi,Muhammed`e ve dine dayatip,bu sekilde bir rivayete inanan insanlarin aklindan cidden suphe ediyorum.. Acaba ayni Dunya`da mi yasiyoruz,ya da yasadiklari yer utopya mi diye kendime sormadan edemiyorum..

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
jesuswan demiş ki:
Eskiden karabasan çöktüğü insanı nefessiz bırakır, boğarak öldürürdü.Karabasan bir gün Hz.Muhammed (s.a.v)'in de uykusunda geldi, üzerine çöktü ama Efendimiz(sav)in nefesi karabasanın elini deldi.Bu günden sonra çöktüğü kimseyi öldüremedi, sadece hareketsiz bıraktı ve bedeninin kontrolünü elinden aldı.
Bu fizyolojik ve psikolojik olayi,Muhammed`e ve dine dayatip,bu sekilde bir rivayete inanan insanlarin aklindan cidden suphe ediyorum.. Acaba ayni Dunya`da mi yasiyoruz,ya da yasadiklari yer utopya mi diye kendime sormadan edemiyorum..
Evet. Bu tür konuların dine dayandırılması yanlış diye düşünüyorum...

bana oldu hemde defalarca tam uykuya dalacam tamammı rüya görmeye başlıom birden kendime geliom gözlerimi açıom ama 10 saniye falan mmmmm die ses çıkarıom gözlerim oynuor vede sadece nefes alabiliorum başka türlü kıpırdayamıom

jesuswan demiş ki:
Ben de o rivayete inanmıyorum ve savunduğum görüş başka.
Bunu daha önce çok tartıştık, bir yığın şey yazmak yerine sadece bir soru soracağım.
Sana ve inandığın değerlere saygısızlık ettim mi?

Yukarı Alt