03:35: İstanbul / Üsküdar; Kar yağışı hızlandı,yerler yavaş yavaş tutuyor,gördüğüm kadarıyla şimdiden bayağı buz yaptı.Hava kuru ve soğuk.Dışarısı donuyor,ben evde terliyorum(Kombi sağolsun :mrgreen: )

05:18 İstanbul / Üsküdar;Acayip kar yağıyor ve fırtına var,Arabalar ve çatılar komple bembeyaz,yerler ıslak ve yavaş yavaş yerlerde tutuyor.Birkaç saate heryer bembeyaz olur.

mobeselere baktım şuan en cok kar beylikdüzünde var ve normal olarakta en yüksek yer olan Aydos tepesinde kar var.

yarım saattir feci şekilde yağıyo ama tutmadı malesef.çatılar bile hala su .

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne karmış yahu halen adam gibi bembeyaz olmadı gitti yok ya haftasonu ben kaçarım 1 mt karlı mekanlara felaket karda yuvarlanmak istiyorum makara:

Bu havada antrenmana gidiyorum şimdi üfff çok zor geldi bak şimdi gitmek. sadnessla1

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Adith demiş ki:
Bu havada antrenmana gidiyorum şimdi üfff çok zor geldi bak şimdi gitmek. sadnessla1

mis gibi hava kuzum ne var bunda iki dk. koştun mu yanarsın zati neutral1

Takımı
Galatasaray
Burda da yavaş yavaş yağıyor ama hava sıcak nası tutsun.
Florya istanbul.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uuu kar tip şeklinde yağıyor rüzgar çok hızlandı bu şekilde yağarsa donmalar olacaktır ve her taraf bembeyaz olur ilerleyen saatlerde fotoğrafları paylaşacağım 8)

Istanbul / Bahçelievler EXL Haber Ajansı :P

offf ist acaip yağmaya başladı birden döküyor duruyor döküyor duruyor bence gece acaip tutucak sabah bembeyaz uyanacağız

Takımı
Galatasaray
Guathema demiş ki:
offf ist acaip yağmaya başladı birden döküyor duruyor döküyor duruyor bence gece acaip tutucak sabah bembeyaz uyanacağız
şu yazuyu gördüm ve cama baktım kar durmuş.

şuan beylikdüzü taraflarında baya feci yağıyor yerlerde 1cm tutmuş her taraf bembeyaz mobeselerde öyle gözüküyor.beylikdüzünde veya esenyurt ta oturan varsa bi bildirsin bize kaç cm kar var :D

Barzo

DukeNukem demiş ki:
şuan beylikdüzü taraflarında baya feci yağıyor yerlerde 1cm tutmuş her taraf bembeyaz mobeselerde öyle gözüküyor.beylikdüzünde veya esenyurt ta oturan varsa bi bildirsin bize kaç cm kar var :D
karı falan geçte ben senin avatardaki ablaya aşık oldum makara:

Yukarı Alt