Şu Anda Çıktıgım Kız Son Derece Kaprisli,Kndi Dedigine İnanan Ve En Ufak Şeyden Bile Sorun Çıkartabilen Bi Tip..Bu Tiplerin Huyuna Gitmek İçin Napılır Bilen Varmı?Ha Bide Onu Svdigime İnanmıor Tabi Dün Yagmurlu Havada 3 Saat Kapısının Önünde Bekledim Yİne İnanmadı :cry: Lütfen Bi Fikir Verin :?

bence sevme onu YoL ver gitsin çok uzun süre dayanamazsın kaprislerine sıkılırsın sende yazık etme zamanına sitres e girmene gerek yok kendine başka birini bul derim ben :D

Brooklyn

Buralıyım
Evet katılıyorum yol ver ^^ Kötü bir durummuş ama yapacak birşey yok sağlığın söz konusuysa abartma derim ben :)

3 Saat Yagmurun Altında Bekledim Banamısın Demedi Hocam..Su Anda Ateş,Yrgunlk Her Sey Var Okuluda Astık!

Prada

1 hafta akılalmaz ilgi göster sonra çek kendini geriye ilgiyi kes bak nasıl yola geliyor :wink1:

SaIideJaraRufu demiş ki:
3 Saat Yagmurun Altında Bekledim Banamısın Demedi Hocam..Su Anda Ateş,Yrgunlk Her Sey Var Okuluda Astık!
:cry: Bi kız için değmez bence ...
Benim düşüncem şudur ne kadar üstüne gidersen o kadar uzaklaşır o yüzden ağırlığını koyacaksın,ezmiceksin,ezilmeyeceksin suçlu olduğun yerde özürü dile ama suçlu olmadığın yerde sana tavır yaparsa da hiç bişe demeden uzaklaş inan geri donecektir :thumbsup:

Misproject

Buralıyım
Guathema demiş ki:
SaIideJaraRufu demiş ki:
:cry: Bi kız için değmez bence ...
Benim düşüncem şudur ne kadar üstüne gidersen o kadar uzaklaşır o yüzden ağırlığını koyacaksın,ezmiceksin,ezilmeyeceksin suçlu olduğun yerde özürü dile ama suçlu olmadığın yerde sana tavır yaparsa da hiç bişe demeden uzaklaş inan geri donecektir :thumbsup:
:thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
1 hafta akılalmaz ilgi göster sonra çek kendini geriye ilgiyi kes bak nasıl yola geliyor :wink1:

ulen hacım sen tam bir üstadsın aynılarını ben yazacaktım, 1 hafta köpek ol sonra ufaktan geri çekil diyecektim babasın hacım boşuna Playboy'um değilsin 8)

Öncelikle Yorumlar İçin Çk Saolun...Hepinizin Dedigini Tek Tek Uygulucam Pradanın Dedigini Uygulamaya Başlamıştım Saten Bklm Ne Sonuç Vercek :cry:

Su 4 Gündür Sürekli İlgi Gösterdim sabah Oklna Giderken Kapının Önndeyim Aksam Geldiginde Yine Kapının Önndeydim Dedigi Tek Şey Suçlu Olan Herkez Böyle Yapar :? Suçun Ne Die Sorcak Olrsanız Onn Yanındayken Kzlara Bakmam :cry: ne Desem Bi Daha Bakmıcagıma İnanmıyor :cry:

Yukarı Alt