1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kansızlık, Soysuzluk Diz Boyu..

1. Ronin

Ronin Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarım
  2. _AvRiL_

_AvRiL_   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    amele ogrenci
    itin cıkardıgına bak hele anası babası soysuza bak serefsiz ulan it kim bilir senin gibi kaç tane daha var lan o mardinde orda burda toplaycan hepsini teker teker ateşe atacan cehennemi burda yasasınlar it oglu it taburda olen arkadaslarımız var ulan it herif senib ark ın deil lan onlar onalrın sacının teli olamazsın o.ç ulan harbi harbi boyle kanı bozuk soysuzlar her tarafta alın sozde kurdistani bir tarafınıza sokun it herifler

3. TanerUNER

TanerUNER   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İşsiz
    Bunun oldugu yer suan kacırılmıs oldugu yer Benim aklıma Zor la söylettiriliyor gibi geldi Sad ama Bilemicem Dogruysa İlk gordugum yerde Ben Cırarım Evil or Very Mad

4. Ronin

Ronin Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarım
    Yemin ederim beni öldürsünler ben gene bu kelimeleri kullanmam vurun lan ak bebeleri derim.

5. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    ohannes topic çok vahşi olmuş sakin beyler.

ben hep diyorum dizeceksin kurşuna keseceksin kafalarını böyle temizlenme yapılır kağıt üstünde değil Idea

6. Zardock

Zardock   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    +7
    aynen soykırım paklar bunları gerçi videoyu izleyemedım sayfa acmıyo :lolmuch: ama mevzu kurdistansa vur kellesını gitsin

7. DaWixed

DaWixed   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sayfa Görüntülenemiyor Confused

8. Ronin

Ronin Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarım
    Videoda ellerinde olan Türk askerlerinden biri onları öven açıklamalar yapıp bize b*k atıyordu.

9. Nervous_

Nervous_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci..
    türk askerleri derken kacırılan 8 asker mi abi?

10. Ronin

Ronin Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarım
    8 askerden biri.

11. Tengrİ

Tengrİ   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu video yu sabah izlemiştim ama yorum yazamamıştım acelem vardı.

Başta bu asker bu şerefsizliği yaptıysa o zaman bu asker rehin alınmamıştır gidip kendisi teslim olmuştur.
    Belliki yapı olarak korkak birisi ne denirse onu yapıyor ama bir Türk askerine yakıştıramadım bunlarn hepsini asıcaksın aslında.

12. Liu

Liu Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite>>KTÜ-İTÜ-9 Eylül
    bencede ermenilere soykırım yapmışız iyi yapmışız bunlarada yapalım ya kagıt ustunde we sadece kuzey ırakta bu ıs bıtmez bunlar tum turkıyede tum dunyada kuresel savaş accan bunlara soykırım o zam olcak işte Fransızlar gorcek soykırım ı

13. SonSAHNE

SonSAHNE Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    alayını toplayp soylarını kıracaksın. bi 100 yıl sonra soykırım var diye çıkarsa diğer ülkeler Bizim çocuklarımızda Soykırımlarıyla gurur duysun...

Video linki kırılmış o yüzden izleyemedim...

14. JuNioRKinG

JuNioRKinG Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    HİÇ KİMSE M.K ATATÜRK Olamaz yanlızca onun izinden
    Şerefsiz soysuz itler yaptıkları insaklıkmı Ama elbet bir yerden yaptıklarının bedelini bulacaklar.........

15. sLaYeR_

sLaYeR_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Karşıyaka Taraftarı
    ya teröriste demokrasimi olurmus binlerce masumu öldürene ben insan demem kuş vurur gibi vurcan hiçbirini sağ komuycan kahvekeyfi

16. _EvilAngel_

_EvilAngel_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nette buldum

İNTERNETHABER -

Dağlıca baskınında 8 askerimizin kaçırılması kafalarda soru işareti yarattı. Önce Star Gazetesi'nden Şamil Tayyar Muhsin Yazıcıoğlu'na gelen istihbaratı yazmıştı köşesinde. Yazıcıoğlu Abdullah Gül'e soruyordu: "Bu 8 asker zorla mı kaçırıldı, yoksa teslim mi oldular" diye... Abdullah Gül'ün cevabı ise "Bu konuda kesin bir şey yok, Genelkurmay çok yönlü araştıyor" oluyordu.

Bugün ise Hulki Cevizoğlu "8 kişi kendisi mi gitti?" diye sorarak iddiayı yineliyordu. Cevizoğlu'na göre PKK'nın amacı TSK'yı küçük düşürmekti.

Tüm bunlardan sonra elimize PKK'nın kaçırdığı askerlerden birinin video görüntüsü geçti. Mardinli erimiz tam bir PKK'lı ağzıyla konuşuyordu.

BİR HAFTADA GERÇEĞİ ANLAMIŞLAR

Mardinli er video görüntülerinde "Bize abi kardeş gibi davranıyorlar. Burada gerçeği gördük. Bu gerçekleri gelip halka da anlatacağız" diyor.

Tam bu noktada biraz duruyor. Sanki bir daha oradan çıkabileceğine inanmıyormuş gibi "Allahın izniyle geleceğiz tabii" diye devam ediyor.

Sonra devlet büyüklerine sesleniyor. "Artık ne asker aileleri, ne de gerilla aileleri ağlamasın. Bu iş silahla çözülmez, masaya otursunlar. Güzellikle çözsünler."

Ve son cümlesi de "elimizden geldiğince Türk ordusundan uzaklaşacağız" oluyor.

ASKER KONUŞMAYA ZORLANDI MI?

Görüntüler yıllardır Türkiye'nin kapattırmayı başaramadığı, PKK'nın televizyonu ROJ TV'de yayınlandı. İnsan bu konuşmayı duyunca "bu askerler zaten onlardanmış" diye düşünebilir.

Peki bu doğru mu? Asker acaba gerçekten içinden geçenleri mi söylüyor, yoksa kendine doğrultulmuş bir namlunun ucuna bakarak mı konuşuyor?

Bunu bilemeyiz.

Ama bildiğimiz tek şey Cevizoğlu'nun dediği gibi PKK'nın, Türk Silahlı Kuvvetleri'ni küçük düşürmeye çalışması... Bu 8 erimizi böyle konuşmaya zorlamak da onların bir taktiğidir. PKK'nın kendi propagadasına Türk askerini alet etmiştir.

Görüntüler internet medyasında yayınlanmaya başladı bile. Ancak medyanın bu görüntüleri yayınlamasını PKK'nın isteğine hizmet etmek olarak değerlendiriyoruz.

Ve erlerimizin fotoğraflarını yayınlamadığımız gibi, bu görüntüleri de yayınlamıyoruz.

Evil or Very Mad