Kartal'ın süper transferi Ricardo Bernardo Quaresma, Beşiktaş dergisine çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Portekizli yıldız, "Ben buraya Beşiktaş'ı ileri taşımak için geldim. Camiamıza büyük mutluluklar yaşatacağım. Sahada olduğum süre boyunca takım için her şeyimi veririm ve bunu da yapacağım. Beşiktaş için sahada kanımı akıtırım. Geldiğimden bu yana zaten İstanbul'da çok mutluyum" dedi.
GİTMEK İSTEDİM
Quaresma, "Beşiktaş'ın teklifini menajerim bana ilettiğinde düşüneceğimi söyledim. Çünkü İnter'den ayrılmak istiyordum. Bunun üzerine görüşmeler hemen başladı. Beşiktaşlı yöneticiler, benim çok önemli olduğumu hissettirip güvendiklerini söylediler. Ben de imzayı attım ve şu anda çok mutluyum. Ayrıca söylenildiği gibi Fenerbahçe ya da başka bir takımdan teklif almadım" diyerek sözlerini sürdürdü.
BAŞKAN FARKI
Transfer sürecinde başkan Yıldırım Demirören'in kendisiyle konuşmak için yanına geldiği hatırlatılan Quaresma, "Başkan Yıldırım Demirören'i yanımda görmek benim için büyük bir onurdu. Onların bana güvendiğini görmek benim için en önemlisiydi. Tabii ki beni isteyen birçok takım vardı ama başkanla konuştuktan sonra mutlu olacağım yerin Beşiktaş olduğunu anladım" ifadelerini kullandı.

Yukarı Alt