mavii demiş ki:
yav antalyadayken bi köpek gördüm alman kurduyla sivas kangalını çiftleştirmişler arkadaş böyle güzel bir köpek yoktu ona benzettim okadar akıllı zeki bir köpekti
Alman kurduyla kangal nası olmus cok merak ettim ya :)

Benim golden var dişi :D tuvaletini yaparken utanıyor kafasını aşşağı indiriyor ben de sinirli olunca artık akıllandı öyle yapıyor kafayı eğiyor aşşağı :D harbiden çok cana yakın şeyler bu köpekler :D

eLempTRa demiş ki:
Benim golden var dişi :D tuvaletini yaparken utanıyor kafasını aşşağı indiriyor ben de sinirli olunca artık akıllandı öyle yapıyor kafayı eğiyor aşşağı :D harbiden çok cana yakın şeyler bu köpekler :D
Dişi köpekler cok utanıyo tuvaletlerini yaparken gercektende bi arkadasımda vardı baktığın zaman yapmıyodu tuvaletini bakıyodu öyle :mrgreen:

sadece gezdirme işettirme,beslemekle kalma .
eğitim ver herkeze sevdirme 2-3 ay sonra köpekle aranda bir bağ oluşuyor.
eğitim derken biraz internetten araştır.
sen ve köpek olsun 6 ay -1 yaş arası köpek eğitimi için en uygun dönem bazı şeyleri kazansın.
daha sonra havlama zırlama komutsuz saldırma ip bağ sağa sola kaka yapma işleri yüzünden kafan ağrımaz.
Bağ derken yanlış anlayanlar olabilir.cidden sırf sizle vakit geçirdimi köpek belirli bir dönem aranızda cidden bir bağ oluşuyor yani köpek sizi diğerlerinden çok rahat fark edebiliyor köpekde bir farkındalık oluşuyor.

hayırlı olsun ::D köpek gibisi yok sevimli sadık :D
kediye kuşa yarasaya balığa dinazora :D benzemez çok farklı.
ama tekrar söylüyorum eğitmesen çok çekersin ...... ilallah dersin artık zorlanmaya başlarsın :D
Çünkü bizim milletimiz bir hevesle alıyor hayvanları 3-5 aya sıkılıyor sonra atıyolar bişilr yapyolar hayvanlar rezil oluyo :D

Tekrardan hayırlı olsun :D

Kitty

Ayy pfff bunlar köpek mi yaaa.Canavar resmen :p köpek dediğin kucağına alınır okşanır :'( Cocker Spanielım gibi mesela :] tabi ben kedi hastasıyım köpeklerden daha çok severim ;D

Lev Trocki demiş ki:
sadece gezdirme işettirme,beslemekle kalma .
eğitim ver herkeze sevdirme 2-3 ay sonra köpekle aranda bir bağ oluşuyor.
eğitim derken biraz internetten araştır.
sen ve köpek olsun 6 ay -1 yaş arası köpek eğitimi için en uygun dönem bazı şeyleri kazansın.
daha sonra havlama zırlama komutsuz saldırma ip bağ sağa sola kaka yapma işleri yüzünden kafan ağrımaz.
Bağ derken yanlış anlayanlar olabilir.cidden sırf sizle vakit geçirdimi köpek belirli bir dönem aranızda cidden bir bağ oluşuyor yani köpek sizi diğerlerinden çok rahat fark edebiliyor köpekde bir farkındalık oluşuyor.

hayırlı olsun ::D köpek gibisi yok sevimli sadık :D
kediye kuşa yarasaya balığa dinazora :D benzemez çok farklı.
ama tekrar söylüyorum eğitmesen çok çekersin ...... ilallah dersin artık zorlanmaya başlarsın :D
Çünkü bizim milletimiz bir hevesle alıyor hayvanları 3-5 aya sıkılıyor sonra atıyolar bişilr yapyolar hayvanlar rezil oluyo :D

Tekrardan hayırlı olsun :D
Tesekkür ederim. Eğitime göndermeyi düşünmüyorum kendim bi kac sey öğrettim. Benden baskasını tanımıyo zaten havlama sıkıntısıda yok onun dışında bi sorun yaşıcamı zannetmiyorum. Önerilerin için saol :)

Heather demiş ki:
Ayy pfff bunlar köpek mi yaaa.Canavar resmen :p köpek dediğin kucağına alınır okşanır :'( Cocker Spanielım gibi mesela :] tabi ben kedi hastasıyım köpeklerden daha çok severim ;D
Köpek dediğin kocaman olucak tuttunmu böle kocaman etli butlu :D

Yukarı Alt