Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kamp Çadırı ve Ekipmanları ?

Biliyorsunuz bir doğa aşığıyım ki olmamamın imkanı yok kuzenler manyak çünki :P sözün özü benim kamp çadırım 2 kişilik twin yatağım var ama bayağı eskidiler kar kış zamanı harap oldular bu kış gitsem çadırda donarım kesin artık yenisi alma zamanı geldi sizlerden istediğim bu konuda bilgisi olanlar bana yol gösterebilirler mi ?

Kamp Çadırı ? karda dayanıklı !
Çift Çişilik Şişme Yatak ?
Uyku Tulumu ?

bunlardan kullanan duyan gören bilen varsa tavsiyelerinize ihtiyacım var ben şunları seçtim ama daha sağlam bilgilere ihtiyacım var yardımcı olan olamayan herkese teşekkürler :kalp:

çadır + mat + uyku tulumu ; 82 TL fiyatla buldum.

Buyur abi fiyatı uygun görünüşüde sana yakışır

Açıklama:

Taban: 210cm X 210cm
- Kamuflaj baskı
- Tek harekette açılıp kurulabilir
- Küçük çantası ile kolayca taşınır

KDV Dahil 71,97 TL
Havale ile 69,09 TL

Prada

Şu kamp işlerini oldum olası sevmedim. Biraderler koparlardı çanakkaleye. Kamp yeri var orda bilir orda yaşayanlar. Şehire inmezlerdi 1 hafta non-stop takılırlardı. Yalvarırlardı gel diye gitmezdim hala da gitmem

Vahşi yaşam geriyor beni :P :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Şu kamp işlerini oldum olası sevmedim. Biraderler koparlardı çanakkaleye. Kamp yeri var orda bilir orda yaşayanlar. Şehire inmezlerdi 1 hafta non-stop takılırlardı. Yalvarırlardı gel diye gitmezdim hala da gitmem

bro gece o çakalların mangalın sönen ateşine doğru uzaktan uğlşdamaları varya anlatamam sana yüksek seviyede alkol almamışsan eğer sabahlar olmaz dayayacaksın bünyeye rakıyı hiç hissetmiyorsun hoşt lan diyorsun uzakta toplanmış gözleri cam gibi parıldayan çakal sürüsüne puahahhaaa :mrgreen: :twisted: :lol:

extraloob demiş ki:
Prada demiş ki:

bro gece o çakalların mangalın sönen ateşine doğru uzaktan uğlşdamaları varya anlatamam sana yüksek seviyede alkol almamışsan eğer sabahlar olmaz dayayacaksın bünyeye rakıyı hiç hissetmiyorsun hoşt lan diyorsun uzakta toplanmış gözleri cam gibi parıldayan çakal sürüsüne puahahhaaa :mrgreen: :twisted: :lol:
Sonra Noluyo Abi Anlat Heyecanlı Oluyo :mrgreen:

bro , cadir alacaksan bunlar seni oldurur , kurmak , malzemesi , iceri hava alir , yagmur yagarsa ortami bitirir , sana onerim ozellikle bisikletcilerin kullandigi `quechua 2 second` diye gecen cadirlar var onlari alirsin havaya attigin anda acilir , koselerinden bastirdigin anda kapanir hic ugrastirmaz ama fiyatlarini bilmiyorum tr de.
http://www.getoutdoors.com/goblog/index.php?/archives/754-Quechuas-2-Second-Tent.html
burda fiyati 40 euro.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Espio demiş ki:
bro , cadir alacaksan bunlar seni oldurur , kurmak , malzemesi , iceri hava alir , yagmur yagarsa ortami bitirir , sana onerim ozellikle bisikletcilerin kullandigi `quechua 2 second` diye gecen cadirlar var onlari alirsin havaya attigin anda acilir , koselerinden bastirdigin anda kapanir hic ugrastirmaz ama fiyatlarini bilmiyorum tr de.
http://www.getoutdoors.com/goblog/index.php?/archives/754-Quechuas-2-Second-Tent.html
burda fiyati 40 euro.

bro herşey iyi güzelce biz onu havaya bile atamayız mk zuahahaha atsak yere düştüğünde dağılır gider öküzüz.biz lakin fiyatı çok uygun sana getirteyeyim diyeceğim de ben o zamana kadar almak zorundayım bir tane :rolleyes1:

extraloob demiş ki:
Espio demiş ki:
burda fiyati 40 euro.

bro herşey iyi güzelce biz onu havaya bile atamayız mk zuahahaha atsak yere düştüğünde dağılır gider öküzüz.biz lakin fiyatı çok uygun sana getirteyeyim diyeceğim de ben o zamana kadar almak zorundayım bir tane :rolleyes1:
bunu sana hediye olarak gonderebilirim sanirim bro , cadir sonucta elektronik esya degil gumruge girmez zaten bayram da geliyor ama cok acilse haklisin sende.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
omg gönderebilirsen alırım hacım ama nasıl olacak gönderme işi bir öğren bana ulaşacaksa harbiden alırım ^^

Yukarı Alt