1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kaleci ile karşı karşıya çok güzel plase vurma!..fifa 2008

1. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Kaleci ile karşı karşıya iken "Q" tuşuna basıp Yön verip şut çektiğimizde Süper Köşelere Plase Vuruşlar Yapar futbolcular Bunu Uzaktykende Deneyebilirsiniz

tşkler

2. Rapche

Rapche Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayrıca firikiklerde Q'ya basılı tutarak vurursak topa yerden vuruyo benim tercihim firikiklerde yakınsa eğer Shift+Q+yukarı tuşu(up) ve şut tuşu (elinizi korkak alıştırmayın abanın tuşa) acayip hızlı bir şut çekiyo kaleci ne olduğunu şaşırıyo :lolmuch: hee bu arada Ronaldinho ve C.Ronaldo'nun kendine has hareketleri var Ronaldinho'nunki Shift'e basılı tutarken aynı anda ileriye basılı tutup sürekli aşşağı tuşuna basınca oluyo C.Ronaldo'nun 2 tane var birisi Shit tuşuna basılı tutup sonra sürekli ileri ve aşşağı tuşlarına basınca oluyo diğeride ileri doğru giderken Shift'e basılı tutup çabuk bir şekilde geri ve aşşağı tuşlarına basıp çekerek yapılıyo koşarken yaparsanız çok dehşet markete yolluyo karşısındakini :lolmuch: bu söylediklerimi bilmeyen arkadaşlar vardır diye söyledim çoğu kişi bilir ve şunuda eklemeden gitmiyim antreman modunu açın Shift tuşuna basılı tutup yön tuşlarını istediğiniz gibi sallayın bir çok hareket var olay Shift tuşunda bitiyo antreman modunda dediklerimi yaparsanız çözersiniz olayı daha sonra gerçek maçlarda deneyip karşınızdakinede yedirtirseniz hareketleri maç sonunda güzel hareketler olarak gösterir yönetmen bey :lolmuch: sizde vayy beaa ne hareket yapmışım diye tekrar tekrar izlersiniz extraokk