hepsini bir dosya içine indircen 11 parca olcak sonra bir tanesine saga tıklayıp exract diyeceksin bu kadar

BOSPHORUS Un Verdigi Tek Linkle İndirdim 7 Saatte Tamamı İndi Tavsiye Ederim Gayet Hızlı extraokk Tabi Bundan Önce Client e Göre :lolmuch: 1024mbs İnternet hızım

çok şükür benimkide bitmiş ortalama 90kb hızla indirmiş torrent ten darısı sizin başınıza :mrgreen: :mrgreen:

Torrentten ortalama 90 he süper ya bende max 10 oldu dedim buda hızmı gece denerim demez olaydım daha sonra bi kere bile 1 kb olmadı Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
O yüzden rapidden indiriyom 6 part bitti Ortalama 110 kb ancak explorer üzerinden değil firefox üzerinden indiriyom
+ Dün gece alman bi arkadaşa sordum Torrenti indirdin mi diye evet sabah açtım işe giderken akşam geldiğimde bitmişti dedi yani 8 saat civcari bişi sürmüş bağlantısını sordum 20Mbit miş bende benim bağlantıyı yazdım 1Mbit diye Embarassed Embarassed Hatta TR de max 8 Mbit var dedim o bile şaşırdı çok az diye

90kb ben bile şaşırdım, artı 3 tane de silkroad açıktı makina biraz kastı ama indirdi sonuçta :mrgreen:
The_DifferenT demiş ki:
Torrentten ortalama 90 he süper ya bende max 10 oldu dedim buda hızmı gece denerim demez olaydım daha sonra bi kere bile 1 kb olmadı Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
O yüzden rapidden indiriyom 6 part bitti Ortalama 110 kb ancak explorer üzerinden değil firefox üzerinden indiriyom
+ Dün gece alman bi arkadaşa sordum Torrenti indirdin mi diye evet sabah açtım işe giderken akşam geldiğimde bitmişti dedi yani 8 saat civcari bişi sürmüş bağlantısını sordum 20Mbit miş bende benim bağlantıyı yazdım 1Mbit diye Embarassed Embarassed Hatta TR de max 8 Mbit var dedim o bile şaşırdı çok az diye

Torrentle indiriyorum download hızı acaip düşük ve 1mb bağlantı var burda ve en fazla 20 kb gördüm aktarım hızında.Bi ayar falan söyleyebilecek var mı ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
torrent ile indirirken derken modem de port izinleri high low olabiliyor gerekli ayarları bir yaparsanız daha hızlı indirebilirsiniz ki bir de şu var o dosyayı şu anda çok kişi indiriyordur bu da sıkıntı yapabilir.

Downlads kısmın da 2 yer var

versiyon 1_130
versiyon 1_138

aralarındaki fark nedir ve hangisini indirecez ?

Yukarı Alt