1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

'Kalbim takımımla'

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    'Kalbim takımımla'
    Sağlık ekibi izin vermediği için takımla birlikte İzmir'e gidemeyen kaptan Arda Turan arkadaşlarına TV'den şu sözlerle destek verdi: Kalbim takımımla. Onlara güvenim sonsuz, kazanacağımıza da inanıyorum.

GS TV’ye konuşan Galatasaray Kaptanı Arda Turan sakatlığı nedeniyle Bucaspor mücadelesine katılamamanın üzüntüsünü yaşıyor. Forma giyemeyecek olmasına rağmen takımla birlikte İzmir’e gitmek istediğini belirten yıldız oyuncunun karşısına bu kez sağlık ekibi çıktı. Kaptanın bu isteği reddedildi. Arda konuşmasında, “Benim tedavim olduğu için doktorlar takımla birlikte İzmir’e gitmemi çok uygun görmediler. İzmir’e gitmek arkadaşlarımla beraber olmayı çok istiyordum. Ama kalbim takımımın yanında olacak. Takıma güvenim sonsuz, kazanacağımıza da inanıyorum. Umarım oradan bir üç puan daha alıp puanımızı 9’a çıkarırız. Sonra önümüze daha güzel bakarız” diye konuştu.

‘Devam kararı benimdi’

Belçika karşılaşmasında aldığı darbe ve sonrası için de Arda, “Açıkçası önce sakatlandığım pozisyonun kasıtlı olduğunu düşündüm. Ama futbolun içinde böyle şeyler var. Allah korusun ayağım kırılabilirdi. Ama kırılmadı. Milli Takım ve Galatasaray Sağlık Ekibi’nin geciktiği şeklindeki söylenenler de doğru değil. Oyuna devam etmek de tamamen benim kararımdı” dedi. Kaptan yeni transferler Misimoviç ve İnsua’dan da övgüyle bahsetti.​