1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kaka 102 milyon avro!

1. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Seri A takımlarından AC Milan, Brezilyalı süperstarı Kaka'yı 102 milyon avro karşılığında satabileceğini açıkladı.

Chelsea'nin 70 milyon avro'luk teklifine 'hayır' cevabı veren Milan Başkanı Adriano Galliani, Mavilerin 102 milyon avro teklif etmesi halinde Kaka'yı satabileceklerini ifade etti.

Haftalar önce Chelsea'nin Kaka'ya 100 milyon avro teklif ettiği, İngiliz ve İtalyan basınının gündeminden düşmemişti. Ancak Peter Kenyon, Kaka için Milan'a 100 milyon avro'luk bir teklif yapmadıklarını sert bir dille yalanlamıştı.

Bu sezon Kaka'yı satmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını her fırsatta dile getiren Galliani, Chelsea'nin olası 102 milyon avro'luk teklifi karşısında Brezilyalı yıldızı Kaka'yı satabileceklerini açıklamasından sonra şimdi gözler Chelsea'ye çevrildi.

Peter Kenyon, transfer sezonunu kapattıklarını açıklasa da Chelsea'nin Rus patronu Abramoviç Kaka'yı takımına kazandırmak için 102 milyon avro'luk bedeli gözden çıkarabilir.

2. POTATOHEAD

POTATOHEAD Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oha turkcell super ligi satsan gene alamazsın bu topcuyu

3. Winlerspring

Winlerspring Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abramoviç'te de ne para warmış ya.Takımı baştan kurdu, bi dolu transfer yaptı o kadar para harcadı ama karşılığını göremedi geçen sezon.Bence Kaka için 102 milyon $'ı gözden çıkarmıyacaktır.

4. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Kaka bu kadar etmez sonuçta bi oyuncunun iyi yılı varıdr kötü geçirdiği sezonda olabilir yani boşuna bu kadar para kakaya verilmez