1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kafkas: Olumlu bir sezon geçirdik

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Kafkas: Olumlu bir sezon geçirdik
    Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, sezonun Kayserispor açısından olumlu ve iyi geçtiğini belirtti.
    Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, 2-0 kaybettikleri Ankaragücü maçı sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, kupa kaçından sonra özellikle yabancılar olmak üzere çok sayıda futbolcuya izin verdiklerini belirtti.
    Genç futbolcular ağırlıklı çıktıkları maçı kazanmaya güçlerinin yetmediğini ifade eden Kafkas, karşılaşmada genç futbolcuların değerlendirilmesi fırsatı doğduğunu kaydetti.
    Kayserispor'un bu sezon birçok ilke imza attığını vurgulayan Kafkas, ''Kayserispor ilklere imza attı. Ligde aldığımız puan ve Türkiye Kupası'nı getirdiğimiz için önemli başarılara imza attık. Sezon olumlu ve iyi geçti. Daha da iyi olabilirdi. Önümüzdeki yılın planlamasını yapıp en iyiyi yapmaya çalışacağız'' diye konuştu.

ANKARAGÜCÜ CEPHESİ

Ankaragücü Teknik Sorumlusu Hakan Kutlu da Kayserispor'u lig ve kupadaki performansından dolayı kutlayarak, Tolunay Kafkas'ın Kayserispor'da ilk yılında büyük bir başarı elde ettiğini söyledi.
    Sıkıntılı bir yılı futbolcularının sayesinde sıkıntısız atlattıklarını belirten Kutlu, ''Sıkıntılı bir dönemde çok iyi takım oluşturan futbolcu arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Böyle bir dönemde ligi bu sırada bitirmek bizim için büyük bir başarıdır. Başkan adaylarından da takıma sahip çıkmalarını istiyorum. 100. yılımızın iyi geçmesini istiyorsak bunun hazırlığına şimdiden başlamalıyız. Özellikle Ankara Büşükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek'ten Ankaragücü teknik sorumlusu olarak değil, bir Ankaragücülü olarak 100. yılına hazırlanan takımıma yardımlarını bekliyorum'' diye konuştu.