1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kafayı Yemek ?

1. _SweeTDreamS_

_SweeTDreamS_ Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fen Lisesi Öğrencisi
    TTNet 8gbs 15gb kotalı abonesiyim . RT-205 TTNet hediyesi bir modem kullanıyordum . 8gbs kampanyasına geçtim ilk iki ay boyunca 24/7 internetim vardı . Ancak sonrasında gelen sürekli kesilmeler beni hayattan bezdirdi . Ne dedilerse yaptım . En sonunda hızımı bir megabite kadar indirdiler , yine kesinti oldu . Hattınız desteklenmiyor dediler , benim hattım 7 yıllık . 5 yıl boyunca kesintisiz 1mbit varken sorun olmadı , üstüne 2 ay 8mbit ile sorun yaşamadım , şimdi mi hattım desteklenmez oldu ? Sorunun modemde olduğunu düşündüm , gittim en alasını aldım bkz : Philips CGA5722 sorunsuz kurdum ancak kesintileri geçireceğine , 2 saat içinde 4 defa kesildi internet .. siz olsanız ne yapardınız ? 444 0 375 i çok aradım , lütfen yardım edin . Ayrıca biraz uzun olmuş , okuyan arkadaşlara ayrıca extra teşekkürler , ayrıca yardımcı olabileceğini düşündüğüm bir şey : internetim her gidip geldiğinde download ve upload hızları değişiyor , mesela 8016 kbs iken 7300 e düşüyor

2. Xpr3ssMusic

Xpr3ssMusic Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Senin yine 2 saatte 4 kez kesilmiş. Benim 5 dk da bir kesiliyordu. Aradım dedim internetim sürekli kopuyor buna bi çözüm bulun felan, halletmeye çalışıyorum şuan dedi. internet hızımı 4mbps e düşürdü ve aradığım andan beri internetim bir daha kopmadı...

3. _SweeTDreamS_

_SweeTDreamS_ Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fen Lisesi Öğrencisi
    Benim de ilk öyleydi . Hızım 4mbite indi , yine o da dayandı birkaç hafta . ancak onda da kopmalar başladı sonunda bir megabit , onda da ,, delirmemek elde değil değilmi ? lütfen bir yardım edin..

4. Relax

Relax   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş aynı sorunları ben yaşadım lanet olsun böle işe onun yüzünden sözleşme dolmadan kapattım 200 lire girdi
    sonra vodafene 3g aldım 5GB 7.2 mb hızı varmıs ilk üç ay 5 ytlmiş ilk ay nese 2.ve3. ay 59ytl geldi üsyelik hızı yüksek olmasına rağmen şehirdede oyurmama rağmen kb bişey indiriyor
    *bundada 18 ay sözleşme varmış kapattıramıyorum yemin bende bezdim hayattan
    bi combat oynuyom int kesiliyo haydi sinirlenme sro oynuyom net gidiyo ne yapacam bu netten ya daral: daral:

5. Time4Todie

Time4Todie Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bence ana merkezle alakalı bi durum gidip gelmesi. şuan İş yerindeyim 4 mb internet hızısını 2 ay önce 8 mb hıza çevirdik ve ardından kesintiler olmaya başladı önceki yıllarda böle bir şey yoktu hızını değiştirdiğimiz zmndan sonra çıktı. aradık müşteri hizmetlerini böle böle 2-3 dk da bekletip halletiler sorunu. Sorun büyük olasılıkla ana merkezdendir fikrim.

6. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar yazılım ve donanım uzmanı
    yapılması gereken bazı şeyleri yapmaşsın tek bir şey kalmış postaneye git telefona gelen hattını ölçmelerini iste ve kablosunu değiştirmelerini iste zayıf gelme ihtimali var buda neti keser :)

7. Time4Todie

Time4Todie Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Birde modem ile telefona bağlı kabloda [ EK ] var mı? var ise büyük olasılıkla ondanda kaynaklanabılır.