1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kafayı Güzel yapma programı I-Doser

1. BoOoOS

BoOoOS Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pc donanım
    Gercekten kafa 1 milyon oluyor Kulaklıkla dinlerseniz daha cok etkisi olur 15 dk tamamen muzige kilitlenin bakın görün :D

Not: Lütfen ama Lütfen 18 yasında küçükler denemesin.

Link: http://s2.dosya.tc/IDoserSetup.exe.html

Kurulum:Programı yukledikten sonra acın Yukarda options yazar ona tıklatın beep after doseyi tıklatın. Sol altta Open dose diyor.ona tıklatıp alcohol veya content i tıklatıp play'a basın ikiside kafayı güzel yapıyor:D

2. Kajmeran35

Kajmeran35 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    güvenlik sistemleri
    proğram hakkında daha fazla bilgi verirseniz sevinirim nasıl çalışır ne işe yarar biraz daha ayrıntılı lütfen :popcorn: :mrgreen:

3. TanerUNER

TanerUNER   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İşsiz
    Konuyu zortlatıyorum ama ben tekrar açıcaktım yeni buldum hakkında daha fazla bilgi vereyim.

Program Legal Haşhaş, Hap, Esrar vb. türü şeyleri sizin için sağlıyor. Karanlık bir ortamda kulaklık ile dinlerseniz etkili olduğu %60'ın üstünde YouTube'da bunun hakkında videolara bakabilirsiniz. Kendi sitelerindede tabiri caizse kafayı bulanlar yazmıslar ^^. Ben dinledim ama ortam Aydınlık ve TV açıktı + Kulaklık yok. Dinlediğiniz şey ses dalgası gibi birşey 15-30 dakikalık ses lerden oluşuyor. Programla birlikte 2 adet ücretsiz olarak alcohol ve content adlı ses dosyalarını size veriyor. Alcohol = Alkol etkisi yaratıyor Content ise halüs görmenize neden oluyor. Etkisi gerçekten çok büyük beyne yolladığı ses dalgaları ile sizi etkiliyor. Yapımcılar gayet iddalıymış öylede gözüküyor iyi kafa bulmalar.

NOT: 18 Yaşından küçüklerin kullanması SAKINCALIDIR. Etki bırakabilir.

Web Adresi: http://www.i-doser.com
    Ses dosyaları gerçekten çok pahalı 430$ a kadar çıkıyor.