Beyler 3 gündür düşünüyorum çok kararsız kaldım Sizce beyaz samsung note 2 mi yoksa siyah galaxy s4 mü helpp eekd1

Detaylar için art arda izlenmesi önerilir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
xperia ne, HELE iphone 5 ne la?
kalem istiyorsan note2, yoksa s4

Herkeste var ben farklı olayım diyenlere kıl oluyorum amaç ne ihtiyacını gidermekmi hava yapmak mı?

[GM] Essence

Öğretiyorum
kalem istiyorsan note 2 istemiyorsan xperia z derim ben
en hoşuma giden yanı menülerin üzerine gelince kalem ile dokundurmadan mouse ile üzerine gelince olduğu gibi aşağı açılma özelliği var
yakın zamanda xperia z'ye android 4.2 ekrandaki siyah renk sorunu(gri gibi görünüyor tuhaf biraz) çözülecek, kamera gece modu iyileştirilmesi yapılacak

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Herkeste var ben farklı olayım diyenlere kıl oluyorum amaç ne ihtiyacını gidermekmi hava yapmak mı?
nasıl bağladın anlayamadım. ben de herkesin elinde olan telefonlardan birine sahip olmama rağmen herkesin elinde olmayan bir şeyi kullanmayı tercih ederim ama artık mümkün değil çünkü çok fazla insan var ve herkes akıllı telefon kullanıyor neredeyse.

[GM] Essence

Öğretiyorum
Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
nasıl bağladın anlayamadım. ben de herkesin elinde olan telefonlardan birine sahip olmama rağmen herkesin elinde olmayan bir şeyi kullanmayı tercih ederim ama artık mümkün değil çünkü çok fazla insan var ve herkes akıllı telefon kullanıyor neredeyse.
Şöyle bağladım herkeste s4 var diye xperia ya yönelenler? Herkes aynı telefonu kullanabilir ama herkes aynı şekilde kullanmıyor ihtiyaçlar farklı android alıp normal telefondan farksız kullananlar da var.

Yukarı Alt