1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kafam Felaket Karıştı Lütfen Yardım Edin Ya :(

1. gfblee

gfblee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Ben Xbowla Chinese Bow Arasında Takılıp Kaldım Sizce İkisi Kapışsa Kim Alır Lütfen Biliorum Oynayışa Bağlı Ama İkiside Çok ii Bilio

Ve İkisininde İtemleri + Ları Fln Aynı Sizce Kim Öldürür Lütfe Cevap Kafamdaki Soru İşaretlerini Giderirsem Çok Rahatlıycam..

Bide xBowla Botta Kasmak Çok Zor ?

Acil Yorum Please

2. InFlames

InFlames Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnce xbow daha iyidir

3. CaN_KsK

CaN_KsK Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mod.
    Xbowum var 55 lwl memnunum.

4. Anonymous

Anonymous Guest

Çok garip bir yaklaşımın war.Eğer Xbow açıp Chine bow yiyim ya da Chine bow açıp xbow yiyim die char açcaksan o sana kalmış :)Lakin oyunda hangisi daa saglam olur diyosan ben sana Chine bowu oneririm.Xbow damage yuksek olmasına rağmen pure int nuker/wizz'lere karşı savunmasız kalıyor(xtreme açınca) ancak Chine bowun oyle bir sorunu yok.Hem xbow fll str'leri de tekte alamıyo lakin chine bow str charlara karşı avantajlı.Uzaktan attack avantajını kullanırsa guzel bir yapılandırma olur.Str charlarla birbirine yakın attacklar yapar lakin uzaklık avantajıyla az da olsa one geçebilir die duşunuyorum. 8)

Not: biri çıkıpta hatalısın yok glavie şöyle yok warrior boyle demesin.Polemik için yazmadım bunları arkadaşı yardımı dokunsun die yazdım... :mrgreen:

5. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi
    o onu alır bu bunu alır diye birşey yok.ikisininde bow olmasına karşın amaçları bana göre farklı.pvp yapacaksan çin bowu öneririm çok zevk alırsın.ama job yapacağım diyorsan x-bow açmanı öneririm düşmanı yanına yaklaştırmassan asla yenilmezsin.ama x-bow pvp de pek zevk vermez dayanıklı değil.

6. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    @sayo
    Sen hiç 90 lvl Rogue'dan 40 k crt yedin mi? Hangi CH karakter 40 k HP'ye sahip ?

**ayrıca lütfen yazı yazarken yarı ingilizce yarı Türkçe yazmamaya özen gösterelim.

7. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    yok cano, şunu bi idrak edelim önce. Xbow diye bir karakter yok. Rogue diye bir karakter var

Rogue dediğim ,hem Crossbow hem de dagger kullanabilen bir karakter. Kullanmasını bilen bir oyuncunun ellerinde PVP de dahil olmak üzere yenilmesi güçtür. Teketek mücadelede her zaman Rogue karaktere oynarım.

Şöyle bir oyuncu düşünün Rogue karakteri oynayan (ben oluyorum bu oyuncu) :
    Crossbow ile (Crossbow extreme açmadan) Distance shot atıyor,crt denk gelirse full str bir karaktere 15-20 k iner. Sonrasında Hurrican shot (2li yere yatırma skilli) yere yatırıyor. Dagger alıyor eline, Dagger desperate açıyor. Rakip yerden kalkamadan Mortal wounds skili(3lü kombo) kullanıyor. Rakip mefta...
    ya da rakip yere düştüğünde C.extreme açıyor, intense shot ve power shot vuruyor.Rakip yine öldü.

Bu yazdıklarımı Rogue karakteri olanlar çok iyi anladılar.Bu oyun bir taktik ve kullanım oyunu. Karakterinin özelliklerini ne kadar iyi bilirsen o kadar yenilmezliğin artar.

8. CaN_KsK

CaN_KsK Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mod.
    Rogue charım var fulll dagger ve crossbow açık hem dagger hem corssbowla pwp harika crossla karsı taraf tam skill yaparken teptirmesi güzel daggerla crit atması güzel ellerimi yavas alıstıorum iyi pwp için charımdan cok memnunum birde adam akıllı bilgisayar lazım.

9. HolyGirls

HolyGirls Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bence roque ya crossbow olmalı ya da dagger 2 si birden olmaz :wink1:

10. korsan35

korsan35 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım full str bow derım baska bısı demem. hem defans bakımından hemde pvp bakımından cok avantajlı xbow da defans yok eger crt tutturamassa bow ıcın cok kolay bı av oluyor.ve hızlı kasmak ıstıosanda bow derım. (yorum yok)

11. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    A.T.P bu son çıkan mediapk işleri bozdu biraz. Xbowa önce vital spot zero ve brain atılır.size 15k vuran xbow 9-10k vurmaya başlar.Kalktığınızda ise son göreceği şey içine giren glavienin sapı :twisted:
    İlk attack yapan char her zaman en şanslı olandır.Her zaman söylerim STR karakterlerin pvpleri genelde crit ve stuna bakar.

12. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    @ Sniker
    Acaba sen o Vital spot series skillerini kullanacak mesafeye yaklaşabilecek misin? :twisted:

@HolyGirls
    Warrior / Rogue karakterim var,5 silah kullanıyorum. Buna ne yorum yapacaksın çok merak ediyorum.
    1 Handed sword , 2 Handed sword , Dual axe, Crossbow , Dagger. Hadi hepsini kullanamazsın de, gülmekten öldür beni.
    Nasıl Crossbow ve Dagger aynı anda olamazmış cidden ilginç. Açıklar mısın, engin bilgilerinden faydalanalım? :roll:

13. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi
  14. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dedim zaten ilk atack yapan kazanır diye.Zaten Cold da olmadığı için zero ve division tutmassa meftasın gidene kadar :twisted:
    Ama şöyle bişey var adam bende pk2 olduğunu bilmyor çok karışık alanda onları attığın zaman adam faketmiyor bile.Çünkü stealth dan çıkmıyorsun onları yeyince bu da bi avantaj ölünce anlıyor anyayı konyayı ama tecrübe kazanıyolar zamanla :mrgreen: