1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Kafam çok karışık

1. oguzhan484

oguzhan484 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb arkadaslar hepinize iyi aksamlar. Öncelikle sorumun konusu bu baslık değilse herkesten ö.dilerim

Ben maya serverinda oynuyorum ve Eu bi carim var 29 lvl 70k sp si war ve ben ne bi skill actim nede stat werdim baslangicta karakteri acarken

Wizard+robe secmistim fakat ben wizard oynamak istemiyorum. Dedigim gibi ben hic stat ve skill acmadim mastery lvl 0/58 ve 84 Gelişim puanım var dediğim gibi hiç birşey harcamadım vermedimde ilk acildigi gibi duruyor karakter ben wizarddan baska bi class secersem problem yasarmiyim bilgilendirirmisinz beni? tesekkurler.

2. lemonade

lemonade   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    hiç bir sorun yaşamazsın

3. MadGhost

MadGhost 'Objektif' moderator nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    48
    hiç bir skill açmadıysan ve hiç bir stat vermediysen tabikide istediğin builde dönebilirsin :) sana tavsiyem madem eu olmuşsun
    - pvp yi seviyorsan warior - cleric ful str - ama yok kasmakta kolay olsun diyorsan rague - cleric full str :) gerisi bence fıs ^^

ps:son karar yinede senin ama ^^

4. oguzhan484

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki sectigim karakter etkilermi ilerde beni gotic barbar falan msla ?

5. oguzhan484

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    @Redd

Benimde kafam karısık zaTen daha ne stat werdim nede skill :D pvp yi severim pvp atmicaksam oynamanin anlami yok :D herturlu dayanıklı herkese posta koyan atar gider yapabilen dasak gecebilen bi build ariom :D :D cok kararsızım :S

6. lemonade

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    o zman warlock cleric aç/ ..... geçebilmek için en idael char

7. oguzhan484

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla cok kararsizim ya ilk wizard dusundum sonra one handed sword sonra dual axe gidip gelio kafam bi karar weremedim

8. MadGhost

MadGhost 'Objektif' moderator nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    48
    bunu anlamadım ondan bi yorum yapamıyorum :D

kasması biraz zor olur ama warior - cleric :nod: ilk olarak sağlam bir sp farm. 80 lvl e kadar taxi devam dersin ondan sonrada bot devam pre plus sonra kımse tutamaz seni tabi son olarak item :wink1: hedefin 12 dg itemleri olsun parayı onlara ayır gerisini hep normal al paranı car cur etme bence tavsiyem :wink1:
    ps: en önemlisi sıkılmadan charını kasmak ilk olarak bunu başarman lazım gerek sp farm olsun gerek exp kasma olsun :thumbsup:

9. oguzhan484

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yıllardır online oyundan sıkılmadım Malum knight online dan sro ya bi geçiş yaptım :D Yani bu liseden üniye gecmek gibi bisi ^^ :D tokezledim :D Sro cok daha genis ayrıntılara sahip bende bu ayrıntalarin arasinda tarih olmak istemem ve lwl 90 olup: ulan keske sole yapsaydim diyip tekrar basa donmek istemem :D bunu cewremdeki insanlar cok iyi bilir ki knight online da defalarca 83 e kasip baska classa gecmisligim cok :D bu hataya dusmek istemiorm burda . Sp farm konusunda sıkıntı yok FF everyTime :D Hala farmda :D pc acik zaten 7/24 tek derdim bu iste zamanda problem deil kasmasi zor olsun farketmez ama kasıntı bittigi zaman Vay ulan Değdi haa diyebilmem lazim :D Ayrıca Warrior larinda sıfatı bi ayrı havası bi ayrı onu iyi biliyorum ^^ Warrior olunca one handed ve two handed kullanabiliom değilmi ?

10. lemonade

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    warrior olunca one-two-axe üçünüde kullanırsın ama 100 e kadar 9 gaplı gitmen lazım :mrgreen:

11. oguzhan484

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    one-two-axe icinden birini secersem kac gapli kac lwl e gidecem :D

12. 724BOTTING

724BOTTING Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen şu oyunda bütün charları oynadım. warlock cleric kadar zevklisi yok. ama oynamayı öğrenmek zor. ben hala tam bilmiyorum çünkü warlocku 75te bırakıp clerici uplayarak 105e gidiyorum şuan :D