Mrb arkadaslar hepinize iyi aksamlar. Öncelikle sorumun konusu bu baslık değilse herkesten ö.dilerim

Ben maya serverinda oynuyorum ve Eu bi carim var 29 lvl 70k sp si war ve ben ne bi skill actim nede stat werdim baslangicta karakteri acarken

Wizard+robe secmistim fakat ben wizard oynamak istemiyorum. Dedigim gibi ben hic stat ve skill acmadim mastery lvl 0/58 ve 84 Gelişim puanım var dediğim gibi hiç birşey harcamadım vermedimde ilk acildigi gibi duruyor karakter ben wizarddan baska bi class secersem problem yasarmiyim bilgilendirirmisinz beni? tesekkurler.

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
hiç bir skill açmadıysan ve hiç bir stat vermediysen tabikide istediğin builde dönebilirsin :) sana tavsiyem madem eu olmuşsun
- pvp yi seviyorsan warior - cleric ful str - ama yok kasmakta kolay olsun diyorsan rague - cleric full str :) gerisi bence fıs ^^

ps:son karar yinede senin ama ^^

@Redd

Benimde kafam karısık zaTen daha ne stat werdim nede skill :D pvp yi severim pvp atmicaksam oynamanin anlami yok :D herturlu dayanıklı herkese posta koyan atar gider yapabilen dasak gecebilen bi build ariom :D :D cok kararsızım :S

valla cok kararsizim ya ilk wizard dusundum sonra one handed sword sonra dual axe gidip gelio kafam bi karar weremedim

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
oguzhan484 demiş ki:
Peki sectigim karakter etkilermi ilerde beni gotic barbar falan msla ?
bunu anlamadım ondan bi yorum yapamıyorum :D

oguzhan484 demiş ki:
@Redd

Benimde kafam karısık zaTen daha ne stat werdim nede skill :D pvp yi severim pvp atmicaksam oynamanin anlami yok :D herturlu dayanıklı herkese posta koyan atar gider yapabilen dasak gecebilen bi build ariom :D :D cok kararsızım :S
kasması biraz zor olur ama warior - cleric :nod: ilk olarak sağlam bir sp farm. 80 lvl e kadar taxi devam dersin ondan sonrada bot devam pre plus sonra kımse tutamaz seni tabi son olarak item :wink1: hedefin 12 dg itemleri olsun parayı onlara ayır gerisini hep normal al paranı car cur etme bence tavsiyem :wink1:
ps: en önemlisi sıkılmadan charını kasmak ilk olarak bunu başarman lazım gerek sp farm olsun gerek exp kasma olsun :thumbsup:

Redd demiş ki:
oguzhan484 demiş ki:
Peki sectigim karakter etkilermi ilerde beni gotic barbar falan msla ?
bunu anlamadım ondan bi yorum yapamıyorum :D

oguzhan484 demiş ki:
@Redd

kasması biraz zor olur ama warior - cleric :nod: ilk olarak sağlam bir sp farm. 80 lvl e kadar taxi devam dersin ondan sonrada bot devam pre plus sonra kımse tutamaz seni tabi son olarak item :wink1: hedefin 12 dg itemleri olsun parayı onlara ayır gerisini hep normal al paranı car cur etme bence tavsiyem :wink1:
ps: en önemlisi sıkılmadan charını kasmak ilk olarak bunu başarman lazım gerek sp farm olsun gerek exp kasma olsun :thumbsup:
Ben yıllardır online oyundan sıkılmadım Malum knight online dan sro ya bi geçiş yaptım :D Yani bu liseden üniye gecmek gibi bisi ^^ :D tokezledim :D Sro cok daha genis ayrıntılara sahip bende bu ayrıntalarin arasinda tarih olmak istemem ve lwl 90 olup: ulan keske sole yapsaydim diyip tekrar basa donmek istemem :D bunu cewremdeki insanlar cok iyi bilir ki knight online da defalarca 83 e kasip baska classa gecmisligim cok :D bu hataya dusmek istemiorm burda . Sp farm konusunda sıkıntı yok FF everyTime :D Hala farmda :D pc acik zaten 7/24 tek derdim bu iste zamanda problem deil kasmasi zor olsun farketmez ama kasıntı bittigi zaman Vay ulan Değdi haa diyebilmem lazim :D Ayrıca Warrior larinda sıfatı bi ayrı havası bi ayrı onu iyi biliyorum ^^ Warrior olunca one handed ve two handed kullanabiliom değilmi ?

HaMulo demiş ki:
o zman warlock cleric aç/ ..... geçebilmek için en idael char
aynen şu oyunda bütün charları oynadım. warlock cleric kadar zevklisi yok. ama oynamayı öğrenmek zor. ben hala tam bilmiyorum çünkü warlocku 75te bırakıp clerici uplayarak 105e gidiyorum şuan :D

Yukarı Alt