Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Fenerbahçe ile Galatasaray taraftarları arasında haftalardır espri konusu olan “Kadıköy’de mor forma” söylentileri gerçek oluyor... Sarı kırmızılı takım, pazar günü Kadıköy’de oynayacağı Fenerbahçe derbisine ‘2288’ kod numaralı mor formayla çıkmayı planlıyor.

Hatırlanacağı üzere Galatasaray’ın geçen hafta Trabzonspor ile oynadığı karşılaşmada sarı kırmızılı taraftarlar, “Formamıza laf edenlere inat, morartmaya geliyoruz” yazılı pankart açmıştı. Taraftarlardan gelen talebi değerlendiren yöneticiler, Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki derbi maça mor formayla çıkmayı gündeme aldı.

Fenerliler mor pankart açacak

Maçlarda takımların hangi formaları giyeceği, iki kulüp yöneticilerinin kendi aralarında yaptıkları görüşmeler sonrasında belirleniyor. Galatasaray deplasman takımı olduğu için bu konuda öncelik Fenerbahçe’de.

Ev sahibi takım eğer lacivert formasını giyeceğini bildirirse, mor ona yakın bir renk olduğu için Cimbom bu formasını giyemeyecek. Ama sarı lacivertli yöneticiler klasik çubuklu veya sarı ağırlıklı formalarla çıkacaklarını belirtirse, Galatasaray mor forma giyecek.

Kurallara göre forma seçimleri maç sabahı yapılıyor. Ancak, karşılaşma her iki takım için de çok önemli olduğu için, bu seçimin cuma günü yapılması bekleniyor. Eğer mor forma kesinleşirse, Galatasaray Kulübü taraftarlarına, “Derbiye mor formayla gelin” çağrısında bulunacak.

Öte yandan, Fenerbahçeli taraftarların da mor forma için özel hazırlık yaptığı ve karşılaşmada mor renkli pankartlar açacağı belirtildi.

Eğer mor formayla çıkarlarsa yarılırım gülmekten ^ ^

mor formayı giyerlerse yüzleri forma rengi ile aynı olarak çıkarlar sahadan ^^

Ben derbi öncesi rakibe laf atmaya karşıyım..(her iki taraf için de) Çünkü derbi sonrası o lafları görünce insanın içi kötü oluyor :D

Paradise demiş ki:
Ben derbi öncesi rakibe laf atmaya karşıyım..(her iki taraf için de) Çünkü derbi sonrası o lafları görünce insanın içi kötü oluyor :D
bu da farklı bir bakış açısı :nod:

Sahadan çıkarken yüzlerinin renkleri kamulufule etmek için mor forma kullanmak iyi fikir :D

Prada

Ulen sarı kırmızı giymeyelim 6S olduğumuzu anlamasınlar mantığına sahipler :lol:

Geçen senede turuncu formayla geldiler sonuç hüsran 4-1 :lol:

Xplosive

Bilgiliyim
Büyük konuşmaktan her zaman korkmuşumdur ama forumu kahvehane belleyip "morartacaz, tarihinizi bozacaz, yenersek forumu başınıza yıkarım" gibi zihniyetler yüzünden kendimi tutamadığım zamanlar da olmuyor değil. Derbiden önce susmayı yeğliyorum. Maçtan sonra dilimden çekeceğiniz var. :P

Mor formayla çıkılır mı gerçekten lol, yenilirsek rezalete bak

Paradise demiş ki:
+1907 8)

Francesco demiş ki:
Bukelamun a döndünüz giyin kırmızı cubuklu formanızı gelin 6 yiyin gidin xD
Prada demiş ki:
Ulen sarı kırmızı giymeyelim 6S olduğumuzu anlamasınlar mantığına sahipler :lol:
Geçen senede turuncu formayla geldiler sonuç hüsran 4-1 :lol:

Yukarı Alt