[flash=425,350]http://www.youtube.com/v/OLcDyJxi-_0[/flash]

[flash=425,350]http://www.youtube.com/v/MjNCg5t8iyc[/flash]

Yazıkk Exclamation Exclamation

Diyicek Hiç bi Lafım Yok! Bakın 20 Asker Şehit Verdik Diyor Asker Arkadaşımız.. Ya tv'ler Ne Diyor? En FazLa 12 DiyorLar. ALLAH biLir Bizden Daha NeLer sakLıyorLardır.. ALLAH biLir..

Yazık Harbiden Yazık Exclamation

Beyler tmm içlerinde mutlaka köstebek vardır bu 8 kişinin fakat bunların cogunu zorla konuşturuyorlar.
Hepsi aynı şeylerimi söyler yaa?

Nerde müzik, eğlence,çılgınlık orda ben =)
hadi lan şerefsizler bu insanları tehtit ettirerek söleettiriyolar bunları silahla hiç bir yere varılamıyacağını sölüyolar.Anladılar artık köşeye sıkıştıklarını şerefsizler bunları o insanlara zorla sölettiriyolar p*zev*nkl*r Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Aynen sana katılıyorum o.ç ler anladılar artık ..otlerinin sıkıstıgını barıs ıstıyolar onlar bu ulkeden temızlenene kadar savasılacak baska yolu yoq askerlerımıze allahtan yardım diliyorum...

İster tehdit etsnler ister zorla söyletsinler Onlar TURK askeri..Gerekrse ölürler gerekirse bnde ölürüm Exclamation Orda silahı agzıma soksalar o lafları etmezdim Idea Idea Exclamation

şerefsiz herifler hem silahla çözülecek iş değildir dediriyolar askerimize hem de silah zoruyla söletiyolar Evil or Very Mad uzmanın ses tonundan belli bi kere zorla söylediği Exclamation ''gayet iyiyiz ve gayet rahatız'' bölümüne dikkat çekiyorum.

bunlar türk askeri falan diil arkadaslar hiç tvleri takip etmiyomusunuz bitane devlet görevlisi cıkıp diyormu askerimizi geri almak için çalısmalara basladık.. hiç bi girişim yok hiç bi ugras yok genelkurmay kayıp askerlerin yakınları için ciddi bi msj bile yayınlamadı.. hatta bu kacırılan 8 askerin catısma sırasında tek bir kursun bile sıkmadıgı konusuluyo.. eger bu kacırılan askerlerin hangi sehirlerden olduguna bakarsanız bu iddaların gercek olabileceginide anlarsınız.. herseyden öte bir türk askerini esir almak bu kadar kolay degildir.. 12 askerin öldügü yerde bunlar tek bir cizik bile almamıs görüntülerde gözüküyo..

fenasii demiş ki:
bunlar türk askeri falan diil arkadaslar hiç tvleri takip etmiyomusunuz bitane devlet görevlisi cıkıp diyormu askerimizi geri almak için çalısmalara basladık.. hiç bi girişim yok hiç bi ugras yok genelkurmay kayıp askerlerin yakınları için ciddi bi msj bile yayınlamadı.. hatta bu kacırılan 8 askerin catısma sırasında tek bir kursun bile sıkmadıgı konusuluyo.. eger bu kacırılan askerlerin hangi sehirlerden olduguna bakarsanız bu iddaların gercek olabileceginide anlarsınız.. herseyden öte bir türk askerini esir almak bu kadar kolay degildir.. 12 askerin öldügü yerde bunlar tek bir cizik bile almamıs görüntülerde gözüküyo..

:) :) :) Ne Diyim Sana Ne SöyLüyim??? Sen Neye Dayanarak BunLarı Diyorsun??? Neye ???
Sen Nesin Kimsin??? Görende CUMHURBAŞKANI Sanıcak Seni!!! MemLeketLerine Bakın Diyor Ne oLdukLarı anLaşıLır... Sen kafana Bak Önce !!! Kafana Bi Ayar Ver. Ne Tip bi İnsansın Sen Ya anLamış deiLim! Nede OLsa Senin Anan Baban Feryat Etmiyor! Sen BöyLe Rahat Konuşuyorsun Yok biLmem onLar Esir FeLan DeiL Diyorsun.. Koçumm ONLAR ESİR ESİR!!! OnLarı Kurtarmak İçinde GizLi DavranıLması Lazım, DevLetin Ve Medyanın!!! İyi vaLLa Medya Diyicekki AskerLeri Şu Dağda oLduğunu BeLirLerdi ORDU.. Birazdan AskerLer KurtuLucak EsirLikten Çıkıcak.. ÖyLemi Demesi Lazım.. Saçma Sapan Konuşma.. BiLgin Neyse Ona Göre Davran! KENDİNİ AŞMA! En Çokta Şu keLimeye TakıLdım.. NereLi oLdukLarına Bakta AnLarsın ne OldukLarı.. Ne Demek İstediğini anLadım Zaten.. Bende Sana Diyorumkii LAF YAPMA İCRAAT YAP İCRAAT!!!

Bebe Seni Evil or Very Mad

fenasii demiş ki:
ayrımcılık yapma hangi sehırlerden olduguna bakarsanız ne demek istiyosun Evil or Very Mad

Nerde müzik, eğlence,çılgınlık orda ben =)
kacakk demiş ki:
İster tehdit etsnler ister zorla söyletsinler Onlar TURK askeri..Gerekrse ölürler gerekirse bnde ölürüm Exclamation Orda silahı agzıma soksalar o lafları etmezdim Idea Idea Exclamation
silahı azına sokup sıksalar gene i fazla acı çekmeden ölürsün ama onlar işkence yapıyolardır.öldürmüyolardır.bence Mad Crying or Very sad Neutral

dR.NooB demiş ki:
Fatma tatile çıkınca bu videoların bir anlamı kalmayacak bunlar fasa fiso kimse orda yoktu ne olduğunu bilemeyiz.. Wink
up +
Bir uzman çavuş bu lafları edemez lafları söylerken sağa sola bakıo dikkatinizi çekerim... Bnm babam emekli kıdemli astsby. bir uzman çavuş bu lafları söylemez... Tam olarak ne olduğunu bilmiyoruz.. az kaldı ya sabır..

ben onları dıcek soz bulmuyorum ınsallah kafalarına meteor tası duser amin.

Yukarı Alt