TrowZeeN demiş ki:
tam kaç yıl oldu hatırlamıyorum ama başladıgımda sadece xian ve aege vardı lvl sınırı 60 idi auto pot yoktu oyunda. sos item diye bişe yoktu. alchemy de blue basma element olayı yoktu
aynen ..o zamanki zevki yasasaydınız suanki srodan zevk almazdınız emin olun..

sanırım 4 yıldan beri oynuyorum. fakat geçen yıl bazı sebeplerden dolayı 1 yıl ara vermiştim.

2.5 oldu heralde ilk 1 sene 30 lvli geçemedim:D Sonra iyice öğrendim 1.5 yıl hep yeni serverlerde char kastım 100 gelmeden önce phoenixte 90 FF warior vardı.Persiadada baya bir oynadım.İlk 52 lvlde premium almıştım okulun bitmesine 2 hafta vardı.Planlarımca okul bitince basıp full yaz kasıcaktım :D Dayanamadım bastım botta yok okulada gitmedim :D Direkten döndük 2gün daha gitmeseydim sınıfta kalıyodum devamsızlıktan :D Sonra onu kastım 78e kadar sonra takas ettim phoenixe ordanda en son 1.5k silk alarak başladıgım apollodaki BarbaroS 'u kastım onuda sattım ve şuan bıraktımda güzel bi lise tutturunca inş. seneye össye kadar oynayacagım :lol:

oyun cıktından basladım ama suan 6 sene oldu once oyunu tatılde tanıdımız buyuk abılerden gordum sonraa para az netteyım salla dedım kuzenım basladı daha sonra kzuenım uyelık fln basladı kuzenıme gıttık ıstanbulda sorna bende ıstteyım bı baktım sro oynuo 10 lvl ben aldım elınden manyang kesıom o zmn oyuna asık oldum ve hmn basladım saten bızım ust komsu o zaman 80 dı heemen torpılle basladım o zmn kurt cok unluydu ve 1 m yapıp kurt almıstım ve kurdumu caldırmıstım her skıle verıodum elımde sos 16 glavie vardı ahh o eskı gunlerrr...

Yukarı Alt