Utan be 75 lv wizardsın onu kesiyosun, git ısy veya yarkan kes, ayıp bide üstüne övünüp koyuyon. Hakketen bu böyle tiplere gıcık kapıyorum

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
sapo demiş ki:
Utan be 75 lv wizardsın onu kesiyosun, git ısy veya yarkan kes, ayıp bide üstüne övünüp koyuyon. Hakketen bu böyle tiplere gıcık kapıyorum
eger tg cıksa bırı sana yerını soylese sende ona gıtmıyeceksın oylemı yanı dese abı gel surada kenera cektım gel kes dese fıss dıe gıdersın paylasıma acık bır alan ıstedıgımı koyar ıstedıgımle ovunurum aglak kuralları cercevesınde tabiki. + bende boyle artıstlık yapan adamlara gıcık oluyorum gm bır sınır koymamıs gıder ıstersem tg ıster cerb ıstersem ısy keserım bu senı ılgılendırmez. gm bır yasak koysa ıllagel olsa yap yorumunu haşa ama boyle durumda susmayı bil. :|

beyler isu lord demon bunlar zor kesilen uniqueler olduğu için bulması kolay ama tg cerb ivy hemen kesildigi için bulunması zordur :oldie: önemli olan zoru başarmak buda tecrübe ister
Tebrikler :thumbsup:

evet TG yi bulmak gerçekten zor Tiger Girl has apeeard yazıyor ya önünde düşecek yada baktığın ilk spawn noktasında bulacaksın başka caresi yok

sapo demiş ki:
Bu işlerde lv falan önemli değil kardeşim...Şansından dolayı adam övünecek tabika İsu'ya gitse sayısız 9x adamlar bekliyor urichi'de aynı .. Rahat rahat kesebileceği 3 uniq var biraz matıklı düşün :thumbsup:

ben hortlattım şimdiki sahibi , bu charla bütün serverı scammleyen senmisin yoksa :D gelen geçen scammer diyorda :) bugün bende bu konuyu gördükten sonra TG kestim hayrına xD

Yukarı Alt