Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yanılırsın ,üzülürsün,ağlatırım çocuk,yazık olursun... yakışmaz sana rakıda kelebek stil yüzmeler öğrenmek, ne allahsızlığın yeter akşamlarcı olmaya nede gözlerin. dışarılara bakakaldık,kalabalıktık,,,kalabalıktı aşk,,, yer bulamadık---acayip ayakta kaldık...şiddetle ihtiyacım var beni öpmene,,dudakların dudaklarımı hacize gelsin dokun! dokun! dokun etime ağlarım! ağlarım ulan sana ne, sen soyun-mumları söndür-yatağına uzan!...küçük iskender...

Seninle bir daha görüşmek istemiyorum --yazışırız o halde. - ben senin ekonomik paketin değilim.beni bu biçimde rendeleyemezsin. --biz seninle aynı kıyma makinasına tıkıldık; farkına var artık lütfen.. -eşi ölmüş muhabbet kuşu tribi yapma bana ..kafesten çık! --hizmet dışımı bırakıyorsun beni? -yalnızca terkediyorum --ben bir yük asansörümüyüm=? kaçıncı katta durdurdun beni?? ve indin? -yalnızca terkediyorum --hesabı çıkartayımm mı? bilinç akışıma karışma ne olur çalışş seninde olur...bir anda verilen kararlarla çıkılan yolculuklardan geriye yalnızca kötü espiriler,dost kahkaları,arkadaş hüzünleri,ve çamurlu postallar kaldı.hızlı düşünmem gerekiyor...kazada yapabilirim.olsun ! nasıl olsa geçmişimdeki sevgililerimin zeka seviyesi,iletişim bozukluklarına yol açtı bile...küçük iskender...

:buddha:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
otostop çekeceksin
seninde sıran gelecek
inip binip, yaşlanacaksın.

babalar güzel yazıyor be ahahaha tüm hatunlara gönderiyorum bu topic'i :P

extraloob demiş ki:
otostop çekeceksin
seninde sıran gelecek
inip binip, yaşlanacaksın.

babalar güzel yazıyor be ahahaha tüm hatunlara gönderiyorum bu topic'i :P
süper kaleme dökmüş kelimeleri yahu, her cümlenin çok güzel anlamı var :buddha: tuttum bu 3 mısrayı.. :P

extraloob demiş ki:
Yanılırsın ,üzülürsün,ağlatırım çocuk,yazık olursun... yakışmaz sana rakıda kelebek stil yüzmeler öğrenmek, ne allahsızlığın yeter akşamlarcı olmaya nede gözlerin. dışarılara bakakaldık,kalabalıktık,,,kalabalıktı aşk,,,
yer bulamadık---acayip ayakta kaldık...şiddetle ihtiyacım var beni öpmene,,dudakların dudaklarımı hacize gelsin dokun! dokun! dokun etime ağlarım! ağlarım ulan sana ne, sen soyun-mumları söndür-yatağına uzan!...küçük iskender...

-Seninle bir daha görüşmek istemiyorum
--yazışırız o halde.
- ben senin ekonomik paketin değilim.beni bu biçimde rendeleyemezsin.
--biz seninle aynı kıyma makinasına tıkıldık; farkına var artık lütfen..
-eşi ölmüş muhabbet kuşu tribi yapma bana ..kafesten çık!
--hizmet dışımı bırakıyorsun beni?
-yalnızca terkediyorum
--ben bir yük asansörümüyüm=? kaçıncı katta durdurdun beni?? ve indin?
-yalnızca terkediyorum
--hesabı çıkartayımm mı? bilinç akışıma karışma ne olur çalışş seninde olur...bir anda verilen kararlarla çıkılan yolculuklardan geriye yalnızca kötü espiriler,dost kahkaları,arkadaş hüzünleri,ve çamurlu postallar kaldı.hızlı düşünmem gerekiyor...kazada yapabilirim.olsun ! nasıl olsa geçmişimdeki sevgililerimin zeka seviyesi,iletişim bozukluklarına yol açtı bile...küçük iskender...

summer4: :thumbsup:

extraloob demiş ki:
Yanılırsın ,üzülürsün,ağlatırım çocuk,yazık olursun... yakışmaz sana rakıda kelebek stil yüzmeler öğrenmek, ne allahsızlığın yeter akşamlarcı olmaya nede gözlerin. dışarılara bakakaldık,kalabalıktık,,,kalabalıktı aşk,,, yer bulamadık---acayip ayakta kaldık...şiddetle ihtiyacım var beni öpmene,,dudakların dudaklarımı hacize gelsin dokun! dokun! dokun etime ağlarım! ağlarım ulan sana ne, sen soyun-mumları söndür-yatağına uzan!...küçük iskender...

Seninle bir daha görüşmek istemiyorum --yazışırız o halde. - ben senin ekonomik paketin değilim.beni bu biçimde rendeleyemezsin. --biz seninle aynı kıyma makinasına tıkıldık; farkına var artık lütfen.. -eşi ölmüş muhabbet kuşu tribi yapma bana ..kafesten çık! --hizmet dışımı bırakıyorsun beni? -yalnızca terkediyorum --ben bir yük asansörümüyüm=? kaçıncı katta durdurdun beni?? ve indin? -yalnızca terkediyorum --hesabı çıkartayımm mı? bilinç akışıma karışma ne olur çalışş seninde olur...bir anda verilen kararlarla çıkılan yolculuklardan geriye yalnızca kötü espiriler,dost kahkaları,arkadaş hüzünleri,ve çamurlu postallar kaldı.hızlı düşünmem gerekiyor...kazada yapabilirim.olsun ! nasıl olsa geçmişimdeki sevgililerimin zeka seviyesi,iletişim bozukluklarına yol açtı bile...küçük iskender...

Yukarı Alt