arkadaşlar geçen hafta gitmiş ama seçilememiştim haftaya birdaha gelin dediler.Gittim oynuyorduk ortasahada ayağıma top geldi sol ayağıma oturdu bi kodum Zın kaleye gol girdi.Sonra hoca düdüğü çaldı çağırdı herkesi arkadaşlar geldiğiniz için teşekkürler dedi suyunuzu içip gidebilirsiniz dedi moralim sıfırdı o an gidiyordum su içmeye sadece ben gidiyordum ötekiler hala hocanın başındaydı.Hoca şşt Arkadaş ! dedi bi döndüm herkes bana bakıyo gel bakayım buraya dedi buyrun hocam dedim geç bakalım şuraya dedi isimlerimizi aldı anlayacağınız SEÇİLDİM gelr gelmez sizinle paylaştım kimsenin haberi yok ^^
:beer:

benide bursaspora seçtiler formalite diyen arkadaşlara duyrulur nese: ama idmanlara çıkıcam 1-2 ay denicekler beğenirseler devam. 8)

Avasin

hmzsnmz demiş ki:
AngeLicMoon demiş ki:
hamza abi nerdesin yaaa
ahaha geldim geldim :P

Hadi gözün aydın bakalım . Şanslıymışın ki seçilmişin bundan sonrası daha zor. Sürekli çalışıp formda kalman gerekli :beer:

Ps. Bunun şerefine nereye davet ediyorsun beni bakalım :twisted: :P
Hacım bunun şerefine seni k.erciyesin fahri başkanı ilan edecek summer3:

@Angelic: Senin adına sevindim bro hayırlısı neyse o olsun senin için. İyi yerlerde görmek isteriz seni

Arkadaşlar Herkese cici yorumlarından ötürü teşekkür ederim
@hmzsnmz
Hacım Seni geL Beştepelerde pikniğe davet ediyim karşılıklı mangal felan yaparız e tabii kayserideysen

hmzsnmz demiş ki:
AngeLicMoon demiş ki:
hamza abi nerdesin yaaa
ahaha geldim geldim :P

Hadi gözün aydın bakalım . Şanslıymışın ki seçilmişin bundan sonrası daha zor. Sürekli çalışıp formda kalman gerekli :beer:

Ps. Bunun şerefine nereye davet ediyorsun beni bakalım :twisted: :P
sen davet et ben parasını çekerim summer3: :mrgreen:
PS:Hayırlı olsun bro devamının gelmesi dileğiyle :kalp: :beer:

hmzsnmz demiş ki:
AngeLicMoon demiş ki:
@hmzsnmz
Hacım Seni geL Beştepelerde pikniğe davet ediyim karşılıklı mangal felan yaparız e tabii kayserideysen
Tabi ki kayserideyim yahu bu teklife yok denir mi :twisted: ^^
tmm hacım ben sana msj atarım perşembe günü kendi takımıyla da deneyecek onu da geçersem buraya yazıcam :beer:

AngeLicMoon demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
AngeLicMoon demiş ki:
@hmzsnmz
Tabi ki kayserideyim yahu bu teklife yok denir mi :twisted: ^^
tmm hacım ben sana msj atarım perşembe günü kendi takımıyla da deneyecek onu da geçersem buraya yazıcam :beer:
Hadi bakalım şansın bol olsun hacım :muck: :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wayy be şimdi gördümde acayip seçildim hadi hayırlısı olur umarım futbolu seviyorsan ve bir meslek olarak gürüyorsan sadece futbol-idman-düzenli beslenme-düzenli uyku ile 2 yılda mükemmel bir hale geleceksindir, başarılar dilerim canımcım :muck: :kalp:

extraloob demiş ki:
wayy be şimdi gördümde acayip seçildim hadi hayırlısı olur umarım futbolu seviyorsan ve bir meslek olarak gürüyorsan sadece futbol-idman-düzenli beslenme-düzenli uyku ile 2 yılda mükemmel bir hale geleceksindir, başarılar dilerim canımcım :muck: :kalp:
ahuhaha nereye acayip seçildin yau :twisted:

extraloob demiş ki:
şu dakikadan itibaren hep şunu hissedeceksin; extra peşindem her an aklımı alabilir summer3:
görürsün sen.. tüm hatalarını açığa çıkaracağım makara: :mrgreen:

ps: tebrikler kardeşim, başarilar :kalp:

Yukarı Alt