1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

K-1 Avrupa Boks macındaki Erhan DENİZ'e Hilelik olmuştur.Oku

1. _*SaNZCaK*_

_*SaNZCaK*_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Millet Erhan Deniz benim gibi boşnak hatta öz babamın amcasının oğludur.Dün onun maçını izlmeye gitttik FOX TV den naklen di kazansaydı LAS VEGAS eğitim alarak orda Yükselip Türkiyeyi Temsil EdicekTi..Ama Dün Maca Çıkmdan Önce Yanına Biri Gelerk Su uzatı ve oda Suyu Yudumladı 5dkka kalmadan bize başının ağrıdığını söledi aamaa amcam: oğlum şimdi olmaz..Çık Şu BREZİLYAYı yen Dedi.Oda Tmm BABA diyerek Çıktı.Anos Edildi çıktığında zatem yorgunluğu üstündeydi..Herneyse maçta hareketleriyle Zehirlendiği Açıkça belii ediyordu O suyu veren adamın K-1 tepki Gösteren Brezilyalın bir adamı çıktı.Maç Sonunda Yerinde duramayan Canımdan Çok sevidğim ABİM ERHAN BAYILDI...Hastaneye kaldırılınca DOKTORUN ZEHİRLENDİĞİ HABERİ TURKIYEYI AYAĞA KALDIRDI Biz ve Mahallemiz ayaga kalkarak Dilekce vererek Doktor Raparunu Gösterdiler Ve K-1 Yöneten Adamdan HABER BEKLENIYOR HAKLIYIZ.Haklı olduğumuzda Açıklanınca BREZİLYA-TURKIYE Maçı Tekrar Edilicektir..Şu anda hatta Hastanede Hala Makınaya Baglı ABİM..Sİzinde Bu Mesajı Tum ARkadaşlarınıza yollayın..[​IMG]

2. _*SaNZCaK*_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Millet Erhan Deniz benim gibi boşnak hatta öz babamın amcasının oğludur.Dün onun maçını izlmeye gitttik FOX TV den naklen di kazansaydı LAS VEGAS eğitim alarak orda Yükselip Türkiyeyi Temsil EdicekTi..Ama Dün Maca Çıkmdan Önce Yanına Biri Gelerk Su uzatı ve oda Suyu Yudumladı 5dkka kalmadan bize başının ağrıdığını söledi aamaa amcam: oğlum şimdi olmaz..Çık Şu BREZİLYAYı yen Dedi.Oda Tmm BABA diyerek Çıktı.Anos Edildi çıktığında zatem yorgunluğu üstündeydi..Herneyse maçta hareketleriyle Zehirlendiği Açıkça belii ediyordu O suyu veren adamın K-1 tepki Gösteren Brezilyalın bir adamı çıktı.Maç Sonunda Yerinde duramayan Canımdan Çok sevidğim ABİM ERHAN BAYILDI...Hastaneye kaldırılınca DOKTORUN ZEHİRLENDİĞİ HABERİ TURKIYEYI AYAĞA KALDIRDI Biz ve Mahallemiz ayaga kalkarak Dilekce vererek Doktor Raparunu Gösterdiler Ve K-1 Yöneten Adamdan HABER BEKLENIYOR HAKLIYIZ.Haklı olduğumuzda Açıklanınca BREZİLYA-TURKIYE Maçı Tekrar Edilicektir..Şu anda hatta Hastanede Hala Makınaya Baglı ABİM..Sİzinde Bu yazdığımı yollarsaniz..MSN TURKIYE VE BANA YARDIMINIZ olacaktır...HakaN[​IMG]

3. fbli69

fbli69 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim haklısın böle bir şey yapıldıysa ben izlemediğim için bilemiyeceğim ama yeri burası deill Wink

4. _*SaNZCaK*_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Millet Erhan Deniz benim gibi boşnak hatta öz babamın amcasının oğludur.Dün onun maçını izlmeye gitttik FOX TV den naklen di kazansaydı LAS VEGAS eğitim alarak orda Yükselip Türkiyeyi Temsil EdicekTi..Ama Dün Maca Çıkmdan Önce Yanına Biri Gelerk Su uzatı ve oda Suyu Yudumladı 5dkka kalmadan bize başının ağrıdığını söledi aamaa amcam: oğlum şimdi olmaz..Çık Şu BREZİLYAYı yen Dedi.Oda Tmm BABA diyerek Çıktı.Anos Edildi çıktığında zatem yorgunluğu üstündeydi..Herneyse maçta hareketleriyle Zehirlendiği Açıkça belii ediyordu O suyu veren adamın K-1 tepki Gösteren Brezilyalın bir adamı çıktı.Maç Sonunda Yerinde duramayan Canımdan Çok sevidğim ABİM ERHAN BAYILDI...Hastaneye kaldırılınca DOKTORUN ZEHİRLENDİĞİ HABERİ TURKIYEYI AYAĞA KALDIRDI Biz ve Mahallemiz ayaga kalkarak Dilekce vererek Doktor Raparunu Gösterdiler Ve K-1 Yöneten Adamdan HABER BEKLENIYOR HAKLIYIZ.Haklı olduğumuzda Açıklanınca BREZİLYA-TURKIYE Maçı Tekrar Edilicektir..Şu anda hatta Hastanede Hala Makınaya Baglı ABİM..Sİzinde Bu yazdığımı yollarsaniz..MSN TURKIYE VE BANA YARDIMINIZ olacaktır...HakaN[​IMG]

5. _*SaNZCaK*_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş HERŞEY OYUN DEĞİLDİR:www.extraloob.com olsa da bile burda Söz konusu benim Akrabağimin Hayatı Oyun Sitesi Forum İlgilendirmiYor.[​IMG]Yazık Değilmi.Utanın Be herkes Yazı yazsa Msn Ne olcak BE Türk evladı Öz akrabagımın hayatından Şüphe ediyorum neyse ben Hastaneye gıdıorum haberlerı verıcem sizede...

6. _*SaNZCaK*_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Millet Erhan Deniz benim gibi boşnak hatta öz babamın amcasının oğludur.Dün onun maçını izlmeye gitttik FOX TV den naklen di kazansaydı LAS VEGAS eğitim alarak orda Yükselip Türkiyeyi Temsil EdicekTi..Ama Dün Maca Çıkmdan Önce Yanına Biri Gelerk Su uzatı ve oda Suyu Yudumladı 5dkka kalmadan bize başının ağrıdığını söledi aamaa amcam: oğlum şimdi olmaz..Çık Şu BREZİLYAYı yen Dedi.Oda Tmm BABA diyerek Çıktı.Anos Edildi çıktığında zatem yorgunluğu üstündeydi..Herneyse maçta hareketleriyle Zehirlendiği Açıkça belii ediyordu O suyu veren adamın K-1 tepki Gösteren Brezilyalın bir adamı çıktı.Maç Sonunda Yerinde duramayan Canımdan Çok sevidğim ABİM ERHAN BAYILDI...Hastaneye kaldırılınca DOKTORUN ZEHİRLENDİĞİ HABERİ TURKIYEYI AYAĞA KALDIRDI Biz ve Mahallemiz ayaga kalkarak Dilekce vererek Doktor Raparunu Gösterdiler Ve K-1 Yöneten Adamdan HABER BEKLENIYOR HAKLIYIZ.Haklı olduğumuzda Açıklanınca BREZİLYA-TURKIYE Maçı Tekrar Edilicektir..Şu anda hatta Hastanede Hala Makınaya Baglı ABİM..Sİzinde Bu yazdığımı yollarsaniz..MSN TURKIYE VE BANA YARDIMINIZ olacaktır...HakaN

7. _*SaNZCaK*_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Millet Erhan Deniz benim gibi boşnak hatta öz babamın amcasının oğludur.Dün onun maçını izlmeye gitttik FOX TV den naklen di kazansaydı LAS VEGAS eğitim alarak orda Yükselip Türkiyeyi Temsil EdicekTi..Ama Dün Maca Çıkmdan Önce Yanına Biri Gelerk Su uzatı ve oda Suyu Yudumladı 5dkka kalmadan bize başının ağrıdığını söledi aamaa amcam: oğlum şimdi olmaz..Çık Şu BREZİLYAYı yen Dedi.Oda Tmm BABA diyerek Çıktı.Anos Edildi çıktığında zatem yorgunluğu üstündeydi..Herneyse maçta hareketleriyle Zehirlendiği Açıkça belii ediyordu O suyu veren adamın K-1 tepki Gösteren Brezilyalın bir adamı çıktı.Maç Sonunda Yerinde duramayan Canımdan Çok sevidğim ABİM ERHAN BAYILDI...Hastaneye kaldırılınca DOKTORUN ZEHİRLENDİĞİ HABERİ TURKIYEYI AYAĞA KALDIRDI Biz ve Mahallemiz ayaga kalkarak Dilekce vererek Doktor Raparunu Gösterdiler Ve K-1 Yöneten Adamdan HABER BEKLENIYOR HAKLIYIZ.Haklı olduğumuzda Açıklanınca BREZİLYA-TURKIYE Maçı Tekrar Edilicektir..Şu anda hatta Hastanede Hala Makınaya Baglı ABİM..Sİzinde Bu yazdığımı yollarsaniz..MSN TURKIYE VE BANA YARDIMINIZ olacaktır...HakaN

8. _*SaNZCaK*_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

9. fbli69

fbli69 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ii post kasmışsın he bi kere yazsan kimse anlamaz ztn bu forumdakiler akılsızmı sanki?

10. LoneLyWaLker

LoneLyWaLker Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci daha 9 sene var:)
    haklısın evet herşey oyun değil ama burası bunun yeri değil off tofic kullanmalısın bunun için

11. JohnTerry

JohnTerry Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad
    ii guzel yeri deil demişsiniz ama alttan alın turk evladının hayatı soz konusu :S

12. _*SaNZCaK*_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol kardeşim..