1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

K-1 Avrupa Boks macındaki Erhan DENİZ'e Hilelik olmuştur.Oku

1. _*SaNZCaK*_

_*SaNZCaK*_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Millet Erhan Deniz benim gibi boşnak hatta öz babamın amcasının oğludur.Dün onun maçını izlmeye gitttik FOX TV den naklen di kazansaydı LAS VEGAS eğitim alarak orda Yükselip Türkiyeyi Temsil EdicekTi..Ama Dün Maca Çıkmdan Önce Yanına Biri Gelerk Su uzatı ve oda Suyu Yudumladı 5dkka kalmadan bize başının ağrıdığını söledi aamaa amcam: oğlum şimdi olmaz..Çık Şu BREZİLYAYı yen Dedi.Oda Tmm BABA diyerek Çıktı.Anos Edildi çıktığında zatem yorgunluğu üstündeydi..Herneyse maçta hareketleriyle Zehirlendiği Açıkça belii ediyordu O suyu veren adamın K-1 tepki Gösteren Brezilyalın bir adamı çıktı.Maç Sonunda Yerinde duramayan Canımdan Çok sevidğim ABİM ERHAN BAYILDI...Hastaneye kaldırılınca DOKTORUN ZEHİRLENDİĞİ HABERİ TURKIYEYI AYAĞA KALDIRDI Biz ve Mahallemiz ayaga kalkarak Dilekce vererek Doktor Raparunu Gösterdiler Ve K-1 Yöneten Adamdan HABER BEKLENIYOR HAKLIYIZ.Haklı olduğumuzda Açıklanınca BREZİLYA-TURKIYE Maçı Tekrar Edilicektir..Şu anda hatta Hastanede Hala Makınaya Baglı ABİM..Sİzinde Bu yazdığımı yollarsaniz..MSN TURKIYE VE BANA YARDIMINIZ olacaktır...HakaN[​IMG][​IMG][​IMG]

2. _*SaNZCaK*_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Millet Erhan Deniz benim gibi boşnak hatta öz babamın amcasının oğludur.Dün onun maçını izlmeye gitttik FOX TV den naklen di kazansaydı LAS VEGAS eğitim alarak orda Yükselip Türkiyeyi Temsil EdicekTi..Ama Dün Maca Çıkmdan Önce Yanına Biri Gelerk Su uzatı ve oda Suyu Yudumladı 5dkka kalmadan bize başının ağrıdığını söledi aamaa amcam: oğlum şimdi olmaz..Çık Şu BREZİLYAYı yen Dedi.Oda Tmm BABA diyerek Çıktı.Anos Edildi çıktığında zatem yorgunluğu üstündeydi..Herneyse maçta hareketleriyle Zehirlendiği Açıkça belii ediyordu O suyu veren adamın K-1 tepki Gösteren Brezilyalın bir adamı çıktı.Maç Sonunda Yerinde duramayan Canımdan Çok sevidğim ABİM ERHAN BAYILDI...Hastaneye kaldırılınca DOKTORUN ZEHİRLENDİĞİ HABERİ TURKIYEYI AYAĞA KALDIRDI Biz ve Mahallemiz ayaga kalkarak Dilekce vererek Doktor Raparunu Gösterdiler Ve K-1 Yöneten Adamdan HABER BEKLENIYOR HAKLIYIZ.Haklı olduğumuzda Açıklanınca BREZİLYA-TURKIYE Maçı Tekrar Edilicektir..Şu anda hatta Hastanede Hala Makınaya Baglı ABİM..Sİzinde Bu yazdığımı yollarsaniz..MSN TURKIYE VE BANA YARDIMINIZ olacaktır...HakaN[​IMG]

3. _*SaNZCaK*_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Millet Erhan Deniz benim gibi boşnak hatta öz babamın amcasının oğludur.Dün onun maçını izlmeye gitttik FOX TV den naklen di kazansaydı LAS VEGAS eğitim alarak orda Yükselip Türkiyeyi Temsil EdicekTi..Ama Dün Maca Çıkmdan Önce Yanına Biri Gelerk Su uzatı ve oda Suyu Yudumladı 5dkka kalmadan bize başının ağrıdığını söledi aamaa amcam: oğlum şimdi olmaz..Çık Şu BREZİLYAYı yen Dedi.Oda Tmm BABA diyerek Çıktı.Anos Edildi çıktığında zatem yorgunluğu üstündeydi..Herneyse maçta hareketleriyle Zehirlendiği Açıkça belii ediyordu O suyu veren adamın K-1 tepki Gösteren Brezilyalın bir adamı çıktı.Maç Sonunda Yerinde duramayan Canımdan Çok sevidğim ABİM ERHAN BAYILDI...Hastaneye kaldırılınca DOKTORUN ZEHİRLENDİĞİ HABERİ TURKIYEYI AYAĞA KALDIRDI Biz ve Mahallemiz ayaga kalkarak Dilekce vererek Doktor Raparunu Gösterdiler Ve K-1 Yöneten Adamdan HABER BEKLENIYOR HAKLIYIZ.Haklı olduğumuzda Açıklanınca BREZİLYA-TURKIYE Maçı Tekrar Edilicektir..Şu anda hatta Hastanede Hala Makınaya Baglı ABİM..Sİzinde Bu Mesajı Tum ARkadaşlarınıza yollayın..[​IMG][​IMG]

4. _*SaNZCaK*_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG][/img][/img][/img][/img][/img][/img]

5. _*SaNZCaK*_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Millet Erhan Deniz benim gibi boşnak hatta öz babamın amcasının oğludur.Dün onun maçını izlmeye gitttik FOX TV den naklen di kazansaydı LAS VEGAS eğitim alarak orda Yükselip Türkiyeyi Temsil EdicekTi..Ama Dün Maca Çıkmdan Önce Yanına Biri Gelerk Su uzatı ve oda Suyu Yudumladı 5dkka kalmadan bize başının ağrıdığını söledi aamaa amcam: oğlum şimdi olmaz..Çık Şu BREZİLYAYı yen Dedi.Oda Tmm BABA diyerek Çıktı.Anos Edildi çıktığında zatem yorgunluğu üstündeydi..Herneyse maçta hareketleriyle Zehirlendiği Açıkça belii ediyordu O suyu veren adamın K-1 tepki Gösteren Brezilyalın bir adamı çıktı.Maç Sonunda Yerinde duramayan Canımdan Çok sevidğim ABİM ERHAN BAYILDI...Hastaneye kaldırılınca DOKTORUN ZEHİRLENDİĞİ HABERİ TURKIYEYI AYAĞA KALDIRDI Biz ve Mahallemiz ayaga kalkarak Dilekce vererek Doktor Raparunu Gösterdiler Ve K-1 Yöneten Adamdan HABER BEKLENIYOR HAKLIYIZ.Haklı olduğumuzda Açıklanınca BREZİLYA-TURKIYE Maçı Tekrar Edilicektir..Şu anda hatta Hastanede Hala Makınaya Baglı ABİM..Sİzinde Bu Mesajı Tum ARkadaşlarınıza yollayın..[​IMG]

6. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ewet izlemiştim kendisi sonuçlar açıklanırken ruh gibiydi bişey olcağı belliydi ama buraya açmasaydın keşke Bölümü bura deil

7. HosenberG

HosenberG Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    galiba post kasıyon .. yeri burası deil...İnS MaC tekrarlanır!

8. _*SaNZCaK*_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  9. OreNeN

OreNeN Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Üzüldüm.İnşallah en kısa sürede iyilerşir ve bizi temsil eder.

10. _*SaNZCaK*_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ÖZ AKRABAGIM ONUN İÇİN ENDİŞELENİYORUM ŞİMDİ YİNE HASTANEYE GİDİCEM KİMSE YOK EVDE BEN EVE BAKMAYA GELDİK BU KADAR BİR MAÇ İÇİN ŞEREFSİZLİK OLMAZ YHAAaaaaa[​IMG]

11. LorD_LeGoLaS

LorD_LeGoLaS Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise/öğrenci
    yeri burası deil Of topic'e taşınırsa iyi olur. Rolling Eyes

12. _*SaNZCaK*_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Millet Erhan Deniz benim gibi boşnak hatta öz babamın amcasının oğludur.Dün onun maçını izlmeye gitttik FOX TV den naklen di kazansaydı LAS VEGAS eğitim alarak orda Yükselip Türkiyeyi Temsil EdicekTi..Ama Dün Maca Çıkmdan Önce Yanına Biri Gelerk Su uzatı ve oda Suyu Yudumladı 5dkka kalmadan bize başının ağrıdığını söledi aamaa amcam: oğlum şimdi olmaz..Çık Şu BREZİLYAYı yen Dedi.Oda Tmm BABA diyerek Çıktı.Anos Edildi çıktığında zatem yorgunluğu üstündeydi..Herneyse maçta hareketleriyle Zehirlendiği Açıkça belii ediyordu O suyu veren adamın K-1 tepki Gösteren Brezilyalın bir adamı çıktı.Maç Sonunda Yerinde duramayan Canımdan Çok sevidğim ABİM ERHAN BAYILDI...Hastaneye kaldırılınca DOKTORUN ZEHİRLENDİĞİ HABERİ TURKIYEYI AYAĞA KALDIRDI Biz ve Mahallemiz ayaga kalkarak Dilekce vererek Doktor Raparunu Gösterdiler Ve K-1 Yöneten Adamdan HABER BEKLENIYOR HAKLIYIZ.Haklı olduğumuzda Açıklanınca BREZİLYA-TURKIYE Maçı Tekrar Edilicektir..Şu anda hatta Hastanede Hala Makınaya Baglı ABİM..Sİzinde Bu yazdığımı yollarsaniz..MSN TURKIYE VE BANA YARDIMINIZ olacaktır...HakaN

13. _*SaNZCaK*_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Millet Erhan Deniz benim gibi boşnak hatta öz babamın amcasının oğludur.Dün onun maçını izlmeye gitttik FOX TV den naklen di kazansaydı LAS VEGAS eğitim alarak orda Yükselip Türkiyeyi Temsil EdicekTi..Ama Dün Maca Çıkmdan Önce Yanına Biri Gelerk Su uzatı ve oda Suyu Yudumladı 5dkka kalmadan bize başının ağrıdığını söledi aamaa amcam: oğlum şimdi olmaz..Çık Şu BREZİLYAYı yen Dedi.Oda Tmm BABA diyerek Çıktı.Anos Edildi çıktığında zatem yorgunluğu üstündeydi..Herneyse maçta hareketleriyle Zehirlendiği Açıkça belii ediyordu O suyu veren adamın K-1 tepki Gösteren Brezilyalın bir adamı çıktı.Maç Sonunda Yerinde duramayan Canımdan Çok sevidğim ABİM ERHAN BAYILDI...Hastaneye kaldırılınca DOKTORUN ZEHİRLENDİĞİ HABERİ TURKIYEYI AYAĞA KALDIRDI Biz ve Mahallemiz ayaga kalkarak Dilekce vererek Doktor Raparunu Gösterdiler Ve K-1 Yöneten Adamdan HABER BEKLENIYOR HAKLIYIZ.Haklı olduğumuzda Açıklanınca BREZİLYA-TURKIYE Maçı Tekrar Edilicektir..Şu anda hatta Hastanede Hala Makınaya Baglı ABİM..Sİzinde Bu yazdığımı yollarsaniz..MSN TURKIYE VE BANA YARDIMINIZ olacaktır...HakaN

14. _*SaNZCaK*_

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

15. OreNeN

OreNeN Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya aynı topic e aynı mesajdan 6-7 tane atmakla iyilişmiyo amcanın oğlu Exclamation Exclamation Exclamation

16. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    extraokk

17. fbli69

fbli69 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: