resimlere kendi adının logosunu yapıp yapıştır. biri gelir çalar şimdi kendi açmış gibi gidip global yapar bide

iş joymaxdan alıp buraya koymaksa büyük iş yapmışsın
ama oyunu oynayıpta önce oyunun kendi web sitesinde aramayan oyuncu oyun oynuyorum demesin
adam akıllı oyuncu zaten forumlarda dolaşmaz direk orjinal sitede bulur sorusuna cevap

+Dejavu+

Bilgiliyim
Mateso demiş ki:
ama oyunu oynayıpta önce oyunun kendi web sitesinde aramayan oyuncu oyun oynuyorum demesin
adam akıllı oyuncu zaten forumlarda dolaşmaz direk orjinal sitede bulur sorusuna cevap
:think:

Mateso demiş ki:
Yani :roll: Bende kendi guzelce ss li felan acikladi sandim :lol:

A

Anonymous

Guest
emeğe saygı göstermeyen arkadaşlar bir uğraşın bakalım kaç dakikanızı alacak bunun gibi bir konu acmak arkadaşımızın eline sağlık hoşuna gitmeyenler joymaxa girip baksın yapacağı göreve

CappaBaron demiş ki:
emeğe saygı göstermeyen arkadaşlar bir uğraşın bakalım kaç dakikanızı alacak bunun gibi bir konu acmak arkadaşımızın eline sağlık hoşuna gitmeyenler joymaxa girip baksın yapacağı göreve
Emege saygimiz var, sadece yanlisini belirtiyoruz. Arkadas kesmis buraya koymus. Cokta zor olmasa gerek daral:

A

Anonymous

Guest
SuS3 demiş ki:
CappaBaron demiş ki:
Emege saygimiz var, sadece yanlisini belirtiyoruz. Arkadas kesmis buraya koymus. Cokta zor olmasa gerek daral:
bir yap bakalım ne kadar sürüyor
+ neyi yanlış arkadaşın yaptıgı sizzlere bir nebze olsun bütün görevleri bir arada göstermek istemesimi forumda en azından yararlı bir paylaşım yapmasımı
bu forumda kaç tane yararlı bir paylaşım yaptın

CappaBaron demiş ki:
SuS3 demiş ki:
CappaBaron demiş ki:
bir yap bakalım ne kadar sürüyor
+ neyi yanlış arkadaşın yaptıgı sizzlere bir nebze olsun bütün görevleri bir arada göstermek istemesimi forumda en azından yararlı bir paylaşım yapmasımı
bu forumda kaç tane yararlı bir paylaşım yaptın
Burda arkadasin amacinin rutbesini artirmak istedigini cogu kisi biliyordur eminim. Hic sanmiyorumda gorevleri gostereyim millet yararlansin. sronette zaten bulunan birsey bu. Maksat paylasayim rutbem yukselsin. Burda cogu kisi bu caba icerisinde zaten. :byes:

A

Anonymous

Guest
[quote="SuS3]Burda arkadasin amacinin rutbesini artirmak istedigini cogu kisi biliyordur eminim. Hic sanmiyorumda gorevleri gostereyim millet yararlansin. sronette zaten bulunan birsey bu. Maksat paylasayim rutbem yukselsin. Burda cogu kisi bu caba icerisinde zaten. :byes:[/quote]

en azından arkadaşın bir amacı var senin amacın ne + arkadaş zaten moderatorlukten düşürülme bir kullanıcı tekrar o seviyelere cıkmak istemesi insanların bir yer bir makam edinmek istemesi sana neden bu kadar acayip geldi çalışan insanlar yükselir makam ve mevki sahibi olurlar yükselmek isteyen insan doğal olarak çalışmalı çalıştıgını göstermelidir yönetilmek isteyen insanlar hep birilerinin yaptıkları ile geçinir hep o birilerinin yaptıklarından daha iyisini yapabileceklerini söylerler ama iş o hale geldiginde işlerin okadarda kolay olmadıgını görürler

bilmem anlatabildimmi

Evet anlatabildin, bende ondan bahsediyorum zaten. -.- Ki ben boyle bir yerde makam edinmeyi hicte gerek duymuyorum ^^ ''Neden?'' diye sorarlar.

SuS3 demiş ki:
Evet anlatabildin, bende ondan bahsediyorum zaten. -.- Ki ben boyle bir yerde makam edinmeyi hicte gerek duymuyorum ^^ ''Neden?'' diye sorarlar.
sakin ol şampiyon forum burası cicioe2

Yukarı Alt