S.a All

arkadaslar elinde Jsro (japon sro) ingilizce media.pk2 si olan varsa upload edebilirmi yada link koyabilirmi

not: yeni basladım server:ILIOS ID:I_Game0ver_I

helal olsun direk topic acmışın yetenek ister bence helal nedense forumda aramak cidden fazla kolay oldundan zahmet edipde aramadın

ya arkadaşlar cidden bu forumda aramada sorunmu var ? çok merak ettimde kulanan bi allahın kulu yok gibi ????

WeAre

Buralıyım
balrog demiş ki:
helal olsun direk topic acmışın yetenek ister bence helal nedense forumda aramak cidden fazla kolay oldundan zahmet edipde aramadın

ya arkadaşlar cidden bu forumda aramada sorunmu var ? çok merak ettimde kulanan bi allahın kulu yok gibi ????
1. burası psro burda ne arayacak da ne bulacak
2. arayaak bi yer yok nerde
3. bugünler server açılmadı diye sinirlisiniz ama artık yeter karşınızdakiler çocuk değil azarlayıp durmayın adamları
4.bi kere doğru dürüst uyar bakim adam bidaha yapıyo mu
5.sen şimdi dersin topicleri takip edmiyo mu adam belki psro oynamıyo neden takip etsin
ps:açıkcası ben bıktım artık ilk üye olduğum zamanlarda benim başıma gelmişdi böyle bir olay ne kadar insana koyduğunu anlatamam çünkü burda tam 65 bin küsür üye var ayıp ya adam gereksiz bi topic açmamış nerden biliyon aradı bulamadı artık benim bile zoruma gitmeye başladı bu adamlara yapılan davranışlardan
hı bide son olarak bu görev modlara ait bi görev sadece kilit pls de geç yorum yapma
senin isanları azarlamaya hakkın yok

benim forumda aramadıgımı söyleyen mahluk !!!(k.bakmayın sinirlendim)

aramadıgımı nerden biliyosun ??

Arnildcivardagezer demiş ki:
TurKishFoRce demiş ki:

Tartışmayalım ingilizce media.pk bulursak yaparsak vs.
forumdan yayınlarız arkadaşlar
haklısın cok sinirlendim yoqsa boyle bişi yapmasdım adam bilmeden etmeden aramadın diyor xD bu arada ILIOS serverindeyi
I_Game0ver_I nickim bu

deepdevilll demiş ki:
balrog demiş ki:

1. burası psro burda ne arayacak da ne bulacak
2. arayaak bi yer yok nerde
3. bugünler server açılmadı diye sinirlisiniz ama artık yeter karşınızdakiler çocuk değil azarlayıp durmayın adamları
4.bi kere doğru dürüst uyar bakim adam bidaha yapıyo mu
5.sen şimdi dersin topicleri takip edmiyo mu adam belki psro oynamıyo neden takip etsin
ps:açıkcası ben bıktım artık ilk üye olduğum zamanlarda benim başıma gelmişdi böyle bir olay ne kadar insana koyduğunu anlatamam çünkü burda tam 65 bin küsür üye var ayıp ya adam gereksiz bi topic açmamış nerden biliyon aradı bulamadı artık benim bile zoruma gitmeye başladı bu adamlara yapılan davranışlardan
hı bide son olarak bu görev modlara ait bi görev sadece kilit pls de geç yorum yapma
senin isanları azarlamaya hakkın yok
+1905 ?!!!!!!..

TurKishFoRce demiş ki:

pardon biraz lafımızı esırgemedımız için kusura bakmayın
azarlamaya gelince sen hayatında azar görmemişsin belli el bebek gül bebek çiçim yaşa
beyfendi sizede mahluk kelimesini iade ederim kotu soz soyleni ifade eder diyerek kapatalım derim

agrasif bir yapım var kusura bakmayın bu da yaşam tarzımın getirdi bi yan etki
daha da uzatıp yazmıycam

Yukarı Alt