1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Joysro/Ardis 80 Level Macerası Geliyor.

1. joysro3

joysro3 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Emeğin ve zorluğun ön planda olduğu 80 Cap efsanesini kimse unutamaz, hepimiz farkındayız ki Silkroad Online'da en iyi ve en çok beğenilen Cap 80 Cap di.Avrupa karakterlerinden arındırılmış, tamamen Çin karakterlerden oluşan, PvP ve Kervancılığın maksimum zevk verdiği, adeta oyundan çıkmak istemeyeceğiniz bir heyecana hazır olun.

Ardis Server Rateleri

• Max. Level 80, Max.Mastery Level 300 olarak ayarlandı.
    • Exp: 5x
    • Drop: 5x
    • Sp: 5x
    • Trade Job: 20x

EXP, SP, GOLD rateleri oldukça düşük olacaktır. Bunun bilincinde oyuna başlamınızı öneriyoruz. Oyun ratelerden de anlaşılacağı gibi diğer private serverların aksine maksimum levele ulaşmak daha zor olacaktır. Ardis adeta Silkroad'ın zevkine varmak isteyen oyuncular için hazırlanmış ve oyun zorluğun ve emeğin ön planda tutulacağı şekilde tasarlanmıştır. Buyüzden 2-3 günde maksimum levele ulaşmak isteyen oyuncularımız diğer serverlarımızda oynayabilir . 80 Cap'in en önemli özelliği olan kervancılığa sizleri teşvik etmek amacı ile Trade Job rateleri arttılmıştır.

Başlangıç Itemleri

• 100 tane HP X-Large Potion
    • 100 tane MP X-Large Potion
    • 5 tane Drug of typhoon
    • 5 tane Reverse Return Scroll
    • 5 tane %100 Resurrection Scroll
    • 5 tane White Elephant
    • 5 tane Damage absorption Scroll
    • 5 tane Damage Increase Scroll
    • 25.000 Skill Point(SP)
    • 250.000 Gold

Not: Başlangıç itemleri sadece bir account içinde tek bir karaktere verilmektedir. Ayrıca Stall'a koyulamaz ve exchange yapılamaz.

Ne Gibi Değişiklikler/Yenilikler Oldu?
    • Hotan ve Bandit kalesi kapatıldı.(Kale savaşının,oyunda daha etkin bir rol oynaması ve oyuncular arası rekabetin yüksek olması için sadece Jangan Kalesi açık kalacaktır.)
    • Akademi sistemi kapatıldı.(Oyunun daha nostaljik bir görünüme sahip olması için kapatılmıştır.)
    • Devil's Sprit, Angel's Sprit kaldırıldı.
    • Stall limit 500 Billion (500B) olarak ayarlandı.
    • Magic POP card Item Mall'dan kaldırıldı.
    • Diğer serverlarımızda olduğu gibi Gold-Bar NPC'ye eklendi. Gold-Bar sadece Donwhang şehrinde yüzükçüde bulunmaktadır.
    • Yeni Dressler eklendi.
    • Başlangıç itemleri eklendi.
    • Ölmeden rahat kasılabilmeniz için npc'lerdeki itemlere + eklendi.
    • Trade expleri arttırıldı. (+%20)
    • Potçulardaki Hp recovery potion, Mp recovery potion, Universal Pill, Hp recovery grain, Mp recovery grain 100'er adet stoklanabiliyor. Purification Pill 50 adet stoklanabiliyor.
    • Tablet ve Stonelarn üst üste 100 tane stoklanbilmesi ayarlandı. (1DG'den 8DG'ye kadar.)
    • Elixirler üst üste 50 tane stoklanbilmesi ayarlandı.
    • Fellow Petler eklendi. ( Bear, Phoenix, Wolf, Ostrich, Jaguar, Dragon, Dinosaur)
    • Silah (+) parlamaları değiştirildi. (Eski sistemdeki gibidir.Aşağıda resim mevcut.)
    • Oyun içindeki yazıların fontu değiştirilmiştir. ( Bunun amacı fake charların önünüe geçilmesi )
    • Jangan Cave, Constantinople, Samarkand, Roc Montain, S. ve N. Alexandria Bölgeleri kapandı. Ve reverse ile erişim kesildi.

Silah Parlamaları

Oyunun daha zevkli bir görünüme bürünmesi için, silah parlamalarını eskisiye döndürdük.Örnek silah parlamaları aşağıdaki resimde mevcuttur.

Fellow Petler

Fellow petler oyun düzenini bozacak bir unsur bulundurmamaktadır.Şuan item mall'da bulunan attack petlerden beceri bakımından bir yüksekliği olmamasının yanısıra sadece üstüne binilebiliyor.Bu yüzden oyun düzenini ve orjinalliğini bozacak bir sistem değildir.İçiniz rahat olsun.Ayrıntılı bilgi için : http://www.joymax.org/forum/administrators-room/11868-fellow-pet-kullanim-rehberi.html

SOS-SOM-SUN Dropları
    Açıkçası söylemek gerekirse eskiden olduğu gibi bir gün bota bırakıp bir sayfa sun kasamayacaksınız.Gerçekten sos-som-sun mühürlü ekipmanları elde etmek oldukça zor olacak.Bu yüzden 80cap'ta bayağı bir emek sarf etmeniz gerekecek.Emeğinizin karşılığınıda rahat ve problemsiz bir oyun oynayarak fazlasıyla alacaksınız.

Rateler
    Kasılma, SP, Gold rateleri oldukça düşük olacaktır.Max. levele ulaşıp full farm bir karakter yapmak zamanınızı alacak fakat tekrarlamakta fayda var uğraş verdiğiniz birşeyden daha çok keyif alacaksınız.

Dress (Avatar)
    Tabiki karakterinin daha güzel görünmesini isteyen oyuncularımız olacaktır.Bu yüzden yeni serverimizde dressler olacaktır.Dressler herzamanki gibi silk karşılığı, item mall'da satılacaktır.

Kervan (Trade) Sistemi
    Kervan sisteminin kâr oranlarını oldukça yüksek boyutlara çıkardık.Yani Jangan'dan Hotan'a çekilecek bir kervanla bir servet elde edebilirsiniz.Bu yüzden uğraştığınıza değecek.Kervan çekerken çok eğleneceksiniz.

Forgotten World (FGW) Sistemi
    Oyunun eskisi gibi olması, ve daha nostaljik olmasını hedeflediğimiz için FGW sistemini oyunda bulamayacaksınız.

Devil's/Angel's Sprit
    80CAP döneminde bu itemler olmadığı için oyun düzenini bozabilir.Bu yüzden oyuna eklenmeyecektir.

Oyunu İndir

http://www.joymax.org/forum/joysro-dosy ... malar.html

Kısa sürede Türkiye'nin en popüler Silkroad Private Server listesine adını yazdıran J o y S r o, bugüne kadar başarılamayanı başarmak, oyuncularına çok farklı bir heyecanı yaşatmak için 3. serverini açıyor!

J o y S r o#3 Ardis serveri 01 Ağustos Çarşamba - 18:00'da hizmete başlıyor! Sizde bu soluksuz ve yepyeni macerada yerinizi alın!

NOT: Bu serverımız diğer serverlarımızdan bağımsızdır , oyuna giriş yapabilmek için mutlaka yeni clientı indirmeniz gerekmektedir. İki serverında web panelleri birbirinden farklı olduğu için üyelik id leri , kullanılan epin kodları farklı olacaktır.Bu yüzden keagame.com adresinden silk alırken server seçimini dikkatli yapın.

ÜYELİK VE RESMİ SİTE

[​IMG] Facebook Adresi : JoySro | Facebook
    [​IMG] Resmi site : www.joysro.com
    [​IMG] Üyelik sayfası : JOYSRO - SilkRoad Private Server

DOWNLOAD LİNKLERİ

FULL CLIENT
    [​IMG] ALTERNATİF 1 : http://down2.joysro.com/JOYSRO3_ARDIS_SETUP.exe

Silk ve Ürün Satışları
    http://www.keagame.com [​IMG]
    [​IMG] Resmi Ürün Satış Sitesi : http://WWW.KEAGAME.COM

Oyun Hakkında Bilgiler
    Exp Rate : 5x
    SP Rate : 5x
    Drop Rate : 5x
    Trade Job : 20x
    Level sınırı : 80
    Skill sınırı : 80
    Mastery sınırı : 300
    Irk : Chinese

Oyun Kuralları
    Diğer serverlarımızdaki tüm kurallar yeni serverimiz, Ardis içinde geçerlidir.Lütfen Genel Kurallar ve Bilgilendirme Konusunu gözden geçirin;

http://www.joymax.org/forum/joysro-...eler-butun-oyuncularin-okumasi-gerekiyor.html

2. AAnGeLL

AAnGeLL Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    80capta pet2 niye ekli ki isro standartlarında açsanıza swyi ? Ayrıca konuyu 5dk özen gösterip açsaydınız bi saygınlığınız olurdu

3. revenge07

revenge07 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    linkler sorunlu duzeltılmelı dha duzgun tanıtım ypılmalı fellow petler oyunun guzellıgını bozar 80de neyse o olsun kaldırın bnce ...

4. lnTerpoL

lnTerpoL Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyu düzenlermisiniz akşama kadar?

5. AAnGeLL

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bu ne herkesteki 80cap merakı ben anlamıyorum siz isro direk 100cap olsaydıda sevicektiniz ilk 80cap oynadılar diye herkes 80capi çok sevdiği hissine kapılıyo ilk onu oynadığınız için tabi size zevkli gelir şimdi oynadığınız 80caplerde zevkli değil ki aynı şeyleri yapmaktan sıkıldığınız için 80cap özlemi duyuyosunuz başta yazılan yazı için bu yorumu önemli gördüm umarım artık bunu herkes anlarda 80cap diye kıvrınmaktan vazgeçer

6. joysro3

joysro3 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tüm problemleri düzeltip sorularınızı cevaplayacağım arkadaşlar.

7. okammmm

okammmm Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fellow petleri gördüğümde nedense suratım asılıyor.
    karakter yaratma ekranında avrupa karakteri açmak için beyaz at bulunuyor mu? ve birde haritaya tıkladığımızda samarkand, const. gibi şehirler görünüyor mu acaba?

8. sertcarlos

sertcarlos Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    DALGAMI GECIYOSUN ? 5X İSRO OYNAYALIM DAHA İYİ ANASINI SATIYIM. 1 PREMİUMLA AYNI X E GELİRİZ. HEY ALLAH'IM YA ACIYONUZ BARİ ADAM GİBİ SERVER AÇIN.

9. XBosstarix

XBosstarix Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    iyi güzel de 5x nedir be. Ben kervandan zevk almıyorum ama silkroadın zevkine varıyorum nasıl oluyo acaba açıklayın hadi ataistler

10. Weiss

Weiss Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Emek veren insanların çoğunlukta olması istenildiği için açılan bir server burası. isro gibi para tuzağı olan biyer değil yani.

11. joysro3

joysro3 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Linklerde bizden kaynaklı Sorun bulunmamaktadır. Sitenizden kaynaklanamaktadır. Sebebi ise ; Joy--sro'nun ****** şeklinde görünmesidir. DÜzeltilmesini arz ve rica ederim.

12. AAnGeLL

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    isro para tuzağımıydı ? Siz değil misiniz 80cap zevkliydi gelsin diye para tuzağında mı aldınız o zevki daral:

neyse joysro avukatları çok :coffee:

13. Weiss

Weiss Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    server benim değil ben gördüklerimi söylüyorum. para kazanılmak istenseydi oyunda gereksiz yere fazladan item mall ürünleri bulunurdu zaten.

14. cgtr123

cgtr123 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Joy sro oncelikle şunu belirteyim serverinizi cok begendim fakat fellow petlet biraz uygunsuz serverınza x5 rates diye geldim sonuçta x1 degil isro gibi zoru sevenler oynuyacak birde açilis tarihini saat 2 3 gibi yapsanız erkene alsanız mükemmel olur <3

15. Sir Valek

Sir Valek Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ağır işsiz
    Oyun zaten 100 cap olarak açılsaydı 80 cap diye bi kavram olmayacaktı, ayrıca silkroad ilk başlangıçta 80 cap değildi. Bence böyle bir yargılama yapmanız anlamsız ve mantıksız. 90 100 120 130 cap server çok fazla piyasa da gidip oynayabilirsiniz böyle bir yorum yapmadan. Ben ve benim 15 20 kişilik ekibim 80 cap istiyoruz ve buraya başlayacağız, bunun nedeni ise şu; 80 cap eğlenceliydi sadeydi sun görünce değişik geliyordu vs vs. 90cap, 100cap, eu, oyunun kendi açımdan söylemek gerekirse tadını kaçırdı.

16. AAnGeLL

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    pet2 ler kaldırılırsa çok iyi olucak gibi bende başlayabilirim bide premium plus var mı yok mu?

17. joysro3

joysro3 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  18. Showdos

Showdos Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Server çok iyi bi server şuanda ful oyuna giremeyenlerde var fellov petler az eleştiri aldı ama ben bi oyuncu olarak bunlarıda sevdim

19. Rewind

Rewind   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    58
    İlk defa bir pvp server bu kadar kalabalık 1001/1000 oyuna girmeyi 20dk'dır deniyorum girincede ayrı bir oynama hevesi geliyor alkis:

20. ByFhRight

ByFhRight Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    En kalabalık türk serveri :)