öyle şey mi olurmuş zaten tadı kaçdı iyice girilmez oldu 93 lvl charımı banlasın gelsin de joymax zahuahuaha:):):):)

alez demiş ki:
ch3liosxx demiş ki:
pre olanlar bot kullandgnda ban yemio mu
%0.01 ihtimal var :)

joymax altın yumurtlayan tavuğu kesmiyo hacı :)

Sen ekmek tekneni kırarmısın???:D:D:D

bu arada 93 lvl charım var şimdiye kadar bi sefer 500+50 silk aldım bir daha almadım sbot kullanıyorum gelsin banlasın. banlamazsa joymax a ban diorum:D:D:D

işimiz baya zor eğer dedikleri sistemi uygularlarsa.. No DC programlarınıda algılayacaklardır.... :(
Programla bile giremiyorduk chara şimdi birde ban korkusu var hadi bakalım nasıl gireceğiz oyuna..

Envy_16 demiş ki:
alez demiş ki:
ch3liosxx demiş ki:
pre olanlar bot kullandgnda ban yemio mu
%0.01 ihtimal var :)

joymax altın yumurtlayan tavuğu kesmiyo hacı :)

Sen ekmek tekneni kırarmısın???:D:D:D

bu arada 93 lvl charım var şimdiye kadar bi sefer 500+50 silk aldım bir daha almadım sbot kullanıyorum gelsin banlasın. banlamazsa joymax a ban diorum:D:D:D
:mrgreen: :twisted: :mrgreen:

joymax bizim gibi oyuna saatlerce deneyip girmeye çalışanlarla ugrassın. gold botlara hiç dokunması. :roll:

BiG BoY

Öğretiyorum
Yeter be b.kunu çıkardılar onyunun yeter bir tane çarım var bnalrlarsa banalsınlar napalım lan hırsızlıkmı yapalım pre almak için para yok banlasın o çarımıda oynanmaz bu isro SAYGILARIMLA

Peki Torque deki Login ayarlarından bi oynama yapılsa giriş sürelerinde yanıltma olabilir sn de 3 kere deneyeceğine 5 sn de 1 denesin diye ayarlanabilir :roll:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hepsı korkutmaca bence herhalde sılk satısları azaldıkı Jm boyLe bı uyarı yapıor..bence aldırıs bıle etmeyın onların zorla dayatmasıylamı pre alcak mıllet..Jm once kendı coplugunun onunu supursun gold botlardan serverlarda player yok..galıba Jm paraya susadı boyle bısey yaptıgına gore o zaman adam gıbı oyun yapsınlar yada oyunu paralı yapsınlar mıllette ıllegal le ugrasmasın hem bedava oyun de hem mıllete pre v.s almaya zorla ..baska arzusu varmıydı:)

OverFeet demiş ki:
Peki Torque deki Login ayarlarından bi oynama yapılsa giriş sürelerinde yanıltma olabilir sn de 3 kere deneyeceğine 5 sn de 1 denesin diye ayarlanabilir :roll:

- Resim Silinmiş.
dedikleri gibi incelerlerse hiç dc yemeden sürekli 5 sn denediğin gene farkedilir... dediklerini yaparlarsa banlanma ihtimalin var.. :(

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
BymaTchLes demiş ki:
poseidona girin eger 100 tne normal userden fazla adam warsa ne olim oyunu rezil ettiler o kadar fazla warki goldbot bi gün 6 tne sini pt ye aldım
ben marsta 7tane alıyorum :)

Yukarı Alt