1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Joymax'tan cevap geldi ama ..

1. FawKes

FawKes Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Joymaxa bi tane hesabımın gizli yanıtını hatırlayamadığım için yazı yazmıştım ve cevabı geldi sanırım isteğiniz red edildi gibi bişeyler yazıyor ama tam anlayamadım bu yüzden buraya yazıyı kopyaladım acaba tam olarak ne yazıyor biri açıklayabilirmi?

Hello. this is Silkroad Online.

Dear Valued Customer,

Greeting from Joymax Customer Support Team!

We have received your email regarding forgot account information such as secret answer.

We are sorry for the inconvenience that this may have caused you. We value our customers' security and account integrity. For such purpose, we don't have access to account-sensitive information nor we are not allowed to disclose them. We are sorry about what happened but we cannot process your request. Please be advised that account information is strictly for the users own safekeeping and that we will not be liable for any loss due to account negligence.

Thank you for your support and have a great day! ^_^v..

* Joymax will NEVER ask players about personal & account information, password, and credit card numbers, nor will they ever ask a player for a trade.

* To prevent the loss of accounts, we strongly recommend our users change password frequently.

Thank you for emailing Joymax Customer Support.
    For further details and support, kindly visit our website at http://www.joymax.com/silkroad.

Sincerely yours,
    Joymax Customer Support Team

:?:

2. Arcadia

Arcadia Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    joymaxa credi cart no gizli soru id gibi şeyler sormayın gibisinden bişeyler yazıyor sanırım

3. Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kısaca açıklayayım :wink1:

Yaşadığınız durumdan dolayı üzgünüz.Biz üyelerimizin hesaplarının doğruluğuna değer veririz.Sizin hesap bilgilerinize giriş yapamayız bu nedenle bunu size açıklamaya izinli değiliz.Başınıza gelenden dolayı özür dileriz fakat isteğinize karşılık olarak bir işlem yapamayız.

Bilmeni istiyoki bukayıplarda onlar yükümlü veya sorumlu değil senin dikkatli olmanı istiyor.

Son olarak teşekkür etmiş ve iyi günler dilemiş.

Joymax kesinlikle kullanıcılarının kişisel veya kulalnıcı bilgilerini sormaz.Hatta ve hatta trade de sormaz diyor.

kayıpları önlemek için joymax size şifre değiştirmeyi öneriyor.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

4. FawKes

FawKes Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saolasın dostum elllerine sağlık teşekkür ederim peki ne yapmam gerekiyo şidi bu gizli cevabı nasıl bulacam hatırlayamıyomki charı açtım 2 ay kastım askere gittim geldim aradan 22 ay geçti hatırlayamıyorum gizli cvapta küçük harf büyük harf duyarlılığı varmı acaba yoksa yılmadan tekrar tekrar adamlara yazsammı sizlere danışıyorum.

5. Uchiha Sasuke

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Var harf duyarlılığı diye biliyorum ben.Maalesef onların yapabileceği bir şey yoksa,seninde yoktur elbet.Fakat cevabı hatırlamaya çalışmakla başlayabilirsin işe. =)

6. Paradise

Paradise Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Harf duyarlılığı var.Neler koymuş olabilirsin bir düşün sırayla hepsini dene..(:

7. FawKes

FawKes Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunu öğrendiğim iyi oldu şu işi bi çözebilsem lanet olsun hatırladığım kadarıyla bi zamanlar biri forumda aynen bu durumdan bahsetti oda yetkililere daha önceden yüklediği silk kodlarını göndermiş onlarda ona gizli sorusunun yanıtını vermiş mutlaka duymuşsunuzdur diye düşünüyorum kardeşim adamlardada gavur inadı var halbuki söyleseler ilk iş silk yüklüycem ardından hayrına free pvl yapıcam bakalım deniycem olmadı bihada yazarım.

8. RiqueLme

RiqueLme Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gavur inadı var dion ama adamlarda bilemezlerki ya sen adamın acc yi hackledin gizli soruyu soruyon bu ihtimal üzerinde durmak zorundalar.

9. FawKes

FawKes Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İşin birde bu tarafı var tabi nerden bilecekler belkide ben adamın hesabını hackliycem doğru sende haklısın ama en azından size ispatlayayım askere gitmeden önce sitede o zaman silkroad veri bankası adlı başlık yeni açılmıştı bende pacificte 48 lvl wizard diye konu açmıştım işte orda resimdeki char benim yada olmadı pacificte olan biri varsa ona pm atayım oda olmadı en son haliyle charın resmini koyarım buraya .. şu zamana kadar kimsenin ne charını hackledim nede dolandırdım bu saatten sonra hiç yapmam bana göre değil emek hırsızlığı...

10. FawKes

FawKes Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tekrardan joymaxa yazıyazdım gizli yanıt ile ilgili kişisel bilgilerimi kontrol edin yada arayın beni diye telefonumu bile verdim :D ve şu cavap geldi biri çevirebilirmi rica etsem

Thank you for writing to Joymax Support Team. We have received your email and we understand that you would like to request for the secret question and answer to your account.
    We regret to inform you that accounts not logged in for more than a year will be blocked or terminated. We have stated this in our User Agreement. We highly recommend players to read the User Agreement and Operation Policy of the game before playing.
    We also can not provide you the information even if your account is not yet blocked. Account information is strictly for the owner?s safekeeping, and we can not be liable for any loss due to the negligence of the owner.

11. 8nsins

8nsins Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kasap
    Sana teşekkür ederim, Joymax destek takımına yazmak olduğu için. Biz, senin epostanı aldık, ve biz, senin, gizli soru için rica etmeyi beğenecek olduğunu anlarız, ve senin hesabına cevaplamak.
    Biz, içeride bir yıl daha çoğu boyunca günlüğe kaydedilen sayan değil seni bilgilendirmeye üzülürüz, engelleneceğiz, veya bitirileceğiz. Biz, bizim kullanıcı anlaşmamızda bunu belirttik. Biz yüksek ölçüde, oynamaktan önce kullanıcı anlaşması ve oyunun çalışma politikasını okuması için oyunculara tavsiye ederiz.
    Biz hem de, seni bilgiye sağlayamayız, senin hesabın, henüz engellenen değilse bile. Bilginin, katıca sahip için olduğunu say? S koruması, ve biz, sahibin ihmalciliği yüzünden herhangi bir kayıp için duyarlı olamayız.

12. 8nsins

8nsins Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kasap
    kısacası yeni hesap aç dior

13. FawKes

FawKes Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hacım eline sağlık ama biraz anlatım bozukluğu var gibi yani tam olarak bu değil ama yinede ilgilendiğin için teşekkür ederim.

14. Swatch

Swatch Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yeni hesap aç :D

15. Uchiha Sasuke

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kısa ve öz :coffee:

16. FawKes

FawKes Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler yeni hesap açmak sorun değil önemli olan eldekini kurtarmak hem o charın özel bir yeri var benim için o kadar emek verdim ne bileyim zaten bi daha char kasmakta o kadar sarmaz şimdilik bi süre daha gizli yanıtımı bulmaya çalışacam ve böyle oynamaya devam eğerki ilerde char hacklenirse veya soyulursa o zaman bırakırım hepinize teşekkürler.