1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Joymaxın Yerinde Olsanız Gold Botları İçin Naparsınız ?

1. TURKMALI

TURKMALI Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet Arkadaşlar Joymax Gold Botları İle Başacıkamıyor Siz Joymax'ın Yerinde Olsanız Nasıl Bir Taktik Uygulardınız ? Herkez Fikrini Söylesin Ben Başlıyım
    Belki Çözüm Olmaz Ama Oyunda 7/24 Bot Banlamak İçin Dolaşan Yetkili Kişiler Koyardım Ve Oyun Üyelik Alımını Bi Süre Durdururdum

Ama Şöyle Bişey Var Joymax Bukadar İş Yapıyor Başarıyorda Bi Botlarla mı Başa Cıkamıyor Bence Olay Şudur Joymax Oyuna Botları Salıyor Sunucular Dolsun İnsanlar qiremesin Preminum Alsın Diye Çünkü Koskoca Joymax Bi Botlarlan Başa Cıkamıyor Derseniz qülerim Şahsen Sizin Düşünceleriniz Nelerdir ?

2. brk60

brk60 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aksine goldbot koyardım gold fiyatları ucuzlasın diye bi pre alıcak kadar parası olmayan oynamasın bu oyunu kardeşm

3. EliteTurk

EliteTurk Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turist Rehberi
    Joymax ın yerinde olsam Silk gibi Gold satımınada başlardım ve abuk subuk nick dekilerin gold botu olduğu belli oluyor onlardan başlardım banlamaya.. Ban için ayrı bir team kurardım 7/24 oyun içi gezen bi team.. :coffee:

4. TURKMALI

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet Bende Öyle düşünmüştüm Ama Bunu Yapmıyor Olması Bence Gold Botlarından Bi Kazancı var qibime qeliyor :think:

5. GreedyOnline

GreedyOnline Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir ıp adresinden sadece 5 tane üyelik alınabilir yada üyelik alımı 10 tl gibi birşey olsa gbotlar azalır diye düşünüyorum

6. TURKMALI

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Belki Olabilir Ama Modeme Reset atınca IP adresi Yenileniyor Oda Olmadı Başka Yerlerden Alırlar Bilgisayar mı yok :coffee:

7. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    Ben Joymax yerinde olsam bu goldbotları tamamen kaldırmazdım lakin bu kadar da çok abartmazdım işi. Yine gold botları tutardım ama şuankinin yarısı kadar.

8. oguzhan4103

oguzhan4103 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende toxicated a katılıyorum

9. ogunuzun91

ogunuzun91 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Benim işim bu olduğu için goldbotların kaldırılmasına karşıyım. Cafem var çokda güzel goldbotlarla gold kasıyorum. Günde 200-300m kadar para kasıyorlar. Sadece topladıkları golddan. Çıkan itemlerde cabası.

10. volkanka

volkanka Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    University Students...
    Gold botlar olmasa eskisi gibi ? Parası olan oynamasa sadece şu oyunu?
    İşin ticaretini bırakıp eğlenmeye baksanız?
    Oyundan bahsediyoruz , ticarethane gözü ile bakarsanız işimiz var.
    Siz para kazanacaksınız diye parası olmayan insanlara bir pre alamayacak parası bile yoksa oynamasın diyebiliyorsanız bu küstahlıktır , ahlaksızlıktır. Unutmayın bu dünyada herkes zengin olacak diye bir kaide yok, zengin olsalar bile sözde ücretsiz olan oyuna para yatıracaklar diye bir zorunlulukları da yoktur. Ben botların kaldırılmasına karşıyım anca gold botlara karşıyım.
    Kim ne yapacaksa kendileri yapsın . Bin tane makineden girip de birileri para kazanacak diye benim hakkımı gasp etmelerine de izin vermem. Eskiden bu oyunu severdim , parası olmayanlarda oynayabiliyordu.
    Şimdi ? Parası olana bile yan gözle bakılıyor.

Sevgilerimle...

11. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    Ahhh o trade günlerii .. Earth Ghost 'lara geldim mi arkamıza bakmadan koşardık yoksa yatıyorduk yada atın / devenin üstüne çıkar hiç durmadan devam ederdik ..

12. EliteTurk

EliteTurk Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turist Rehberi
    Nerde o günler.. pray:

13. GreedyOnline

GreedyOnline Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bi tief kovalardı beni kalbim nası atıodu nası heycanlanıyodum =) ghost buglardan geçerken ödüm patlıodu kervan yatccak die hepsi 100 k para içindi ama eyleniyodum :D

14. strean121

strean121 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

senin gibiler oldugu için ve senin gibilere prim veren bir sistem oldugu için oyun oyun olmaktan çıkıp saçmasapan bişeye dönüştü :coffee:

15. JustIceStorm

JustIceStorm Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asker
    şimdi konuya goldbot olarak değil genel olarak bakmak gerekiyor botu engelleyemezsin kolay kolay bu bir gerçek ben joymax ın yerinde olsam bazı arkadaşlarında bahsettiği gibi gold ve sp satmaya başlardım,hem oyun içi piyasanın rahatlaması hemde sp satışından dolayı oyuncuların pvp ve fortress war a daha kolay katılmasına olanak sağlar private serverlerde olduğu gibi aslında çoğu insanı private serverlere iten nedende bu örnek verelim şuanda serverler goldbotlar ile dolu ama gold fiyatları hala çok yüksek çünki gold satan sitelerin işine geldi bu olaylar 1bil 85 90 tl dahada fazla baktı millet alıyor devam ettiler buna joymaxın bu konya bir el atması lazım,+7 bir silah 500 600m yerden çıkan goldlarla bunu almak mümkün değil joymax bunu düşünememiş hiç.

16. CrimeMaker

CrimeMaker Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Joymax ın yerinde olsam hiçbirşey yapmazdım, umrumda da olmazdı, bu bizim için bi oyun olabilir ama onlar için ticaret, silkroad bir ticarethane, beğensenizde böyle beğenmesenizde..premiumu alan kasar bende parama bakarım, serverlarımı bakımsız bırakmam vs vs.. Joymaxın gözünden bakın olaya birde, tamam oyun F2P olarak duyurulmuş olabilr ama 39 server var, her server için bir makine, güç, onlarca çalışan bilmem kaç tane ülkede bürolar, coderlar...Bu adamların masrafları da az değil... ben joymax olsam umrumda olmazdı goldbotlar zira bu masrafları karşılamak için goldbotlara benim ihtiyacım var...

17. Tubifex

Tubifex Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    joymaxın yerinde olsam bende goldbotlara izin verirdim, adam sonuçta server fulleyip pre aldırmak istiyor insanlara. yaptıkları tüm işleri ve item mall ı başarılı buluyorum çok iyi para kazanma yolunu biliyorlar tebrikler :D

18. cakaltepeli

cakaltepeli Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Madem o kadar oyunu berbat, sıkıcı, haksızlık yapan olarak buluyorsunuz, oynamayın joymax'ın size gelipte; illa oynayacaksın kardeşim, diyecek hali yok daral:

19. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
    IP Ban. :coffee:

20. TURKMALI

Beğenilen Mesajlar: