Arkadaşlar kesinlikle Anti-Stealth 3x,5x Uniq gibi Özellikler bulunduran Media.pk2 kullanmayın..Kesinlikle media.pk2'nin orjinalini değiştirmeyin..

İsterseniz 90 lv hep silk alan biri olun Yakalandınızmı Acımadan banlıyorlar..

Peki neden direk Banned ? : Bu Media.pk2 lerle Görünmezleri görebildiğiniz için Oyunun sistemi bozuluyor..Ve Hiç düşünmeden banlıyorlar

Media.pk2'sini değiştiren Varsa hemen Orijinalini Yüklesinler..Hemde hemen :!:

media.pk2 İle Bugune Kadar Hiç ugrasmadım Ugrasmamda yawf Zaten Char Banlansa Ne Olur(33Lv xD)
Paylasımın için Teşekürler ELİne SağLık..

L_e_g_e_n_D demiş ki:
bilgin için teşekkür ederizde neden hemen ? :roll:
Charının banlanmasını istemiyorsan,değiştir yok benim charım banlansın diyorsan,elleme kalsın öyle ilerideki zamanlarda seninde başlığını görürüz charım banlandı,diye bir başlık...

illegal hiç bir şey kullanmayın 2-3 char acmayın silk ve srobot yeter, BAŞKA HİÇ BİR ŞEY kullanmayın sonunuz benim gibi olur 65 lv banned :D

ben sadece srobot kullanmıştım pk2 orjinal di bide çift char acıyodum ya srobot tan yada multiclient den

Charına en Az 2000 Silk Yüklediysen Banlamıyorlar Banlansanda 4 gün sonra açıyorlar banını yani öle bişi yok o yüzden oyunun iyice cıvkı cıktı WoW Başlayın Kafanız rahat olsun ayda 30 ytl 0 ban 0 stres

BiG BoY

Öğretiyorum
bende orjinal Media.pk2 yok ne yapacagım bide bende türkçe,kendim yaptım türkçe oldugu anlaşılır mı ?

dierlerini nasıl anlıyolarsa seninkinide anlarlar biran önce orjinalini indir at pc ye yoksa denilenlere göre ban...

yada sro sil tekrar yükle olsun bitsin

Yukarı Alt