A

Anonymous

Guest

Joymax'ın yeni duyurduğu oyun Digimon Master web sitesine eklenmiş
oyun hakkında pek bilgiye sahip değilim ama pekte bilgili olmak gerektigini düşünmüyorum
doğal olarak bildigimiz digimonlar ile yapılan savaş onları eğitmek üzerine kurulu bir oyun olacağı kesin

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Adam akıllı yaptılarsa eğer ben bu oyunu zaman geçirmek için oynarım..tabii botsuz olması şartıyla!

Joymax yavaş yavaş atağa kalktığı görünüyor. Joymax asla riskli bir adım atmaz :P, Demek ki keyifli bir oyun olacak.

SuN_sTaFF demiş ki:
ApartSky demiş ki:
Joymax yavaş yavaş atağa kalktığı görünüyor. Joymax asla riskli bir adım atmaz :P, Demek ki keyifli bir oyun olacak.

0-3 Yaş :twisted:
tamamen zevk meselesi, digimon masters, klasik anime mmorpg'lere benzemekte fakat çeşitli sistemler oyunu farklılaştırıyor, bunlardan bazıları, savaşlar ve digi-soul.

Haberi wahrenheit portalımızdan takip etmek isterseniz; http://www.wahrenheit.com/genel/digimon-masters-geliyor

Kore versiyonunun hem closed betasına hem open betasına katıldım. Ortak dili ingilizce olan ve guild sıralamasında 9. olan guildim var, gelmek isteyen varsa bekleriz, açılınca EDMO'ya geçeceğiz. Oyun hakkında üst düzey bilgiye sahibim sormak istediğiniz soru varsa alabilirim..

Fena değil. Pixel shredding grafik teknolojisinin kullanıldığı ilk oyun. Eğer pet tabanlı oyunları seviyorsanız tam size göre.

Animeyle çizgi film arasındaki farkı bilmeyen bir toplumun animeleri 0-3 yaş sanlamarı da doğal tabii.

NoMoreLove demiş ki:
Animeyle çizgi film arasındaki farkı bilmeyen bir toplumun animeleri 0-3 yaş sanlamarı da doğal tabii.
malesef, ülkemizde daha oynadığı oyunun türünü bile bilmeyen kişiler var iken buna şaşmamak lazım :mrgreen:

Yukarı Alt