tbot calısıyor ama loaderler calısmıyor. bu sekılde ıyı oldu oyuna baglanamıyorduk sorunu joymaxada ıletmıstım benım tarzanca ıngılızcedende anlamıslar galıba

bilgisayarda kullanıcı degiştirip diger kullanıcı ıle girmeyede calıstım oda yemedı çalısmıyor 2 car acamadım

ne zmn yeni loader cıkar acaba haberı olan var mı ?
bide cıkarsa bana mesaj atabilirmi bulan ?

Joymaxın işi botla degil loaderle pre basalım diye sahsen girme konusunda sorunum yok ama farm yapam birisinin loadere nekadar ihityacı vardır bilirsinis oto res kabul falan onun yüzüne kasılamıyorum işleri güçleri zorlaştırmak birgün ters tepecek ama nezaman

kaos77 demiş ki:
bilgisayarda kullanıcı degiştirip diger kullanıcı ıle girmeyede calıstım oda yemedı çalısmıyor 2 car acamadım

2 degil 3 char açtımda ne çare bana loader lazım loaderrr :?

aptalca bişi olmuş loadersız felan oyuna girilmezki başka türlü eğer kullanmamazı istiolarsa bütün gold botları banlasın bizde kolayca girelim oyuna kullanmayalım :wink1::S

Siranox demiş ki:
_Ghost_ demiş ki:
Loader çalışır vaziyette şu an ama yarın ne olur belli değil haliyle...
oyuna paramı verilir :D 500 lira mahaşla geçiniyorum zaten ne premiumuymuş.Erkek adam yatırmaz oyuna.
Yani sana kalırsa premium alanlar erkek değil ha :think: .Böyle geri kafalılıkları geçiniz lütfen :lol: He senin bütçen yetmiyor olabilir premium almak için ama senden daha iyi bütçesi olanlar var sen alamıyorsun diye alanlara erkek adam yatırmaz filan demek çok yanlış :thumbsup: :twisted:Mesela ben premium alıyorum her ay ben erkek değilmiyim mesela? :mrgreen: :think:

Büyük bir göz ile herkes Yeni Loaderı bekliyor ya bide benim isteğim şu Avrupa karakterlerin Pot içme süreleride kalksa çok güzel Olucak oyun.. :lol:

Siranox demiş ki:
Büyük bir göz ile herkes Yeni Loaderı bekliyor ya bide benim isteğim şu Avrupa karakterlerin Pot içme süreleride kalksa çok güzel Olucak oyun.. :lol:
o dedıgın sey kalkarsa 1 wizard forrtes war alır :)

Şu ana kadar hiç bir oyuna para yatırmadım.Premium alsam ne olacak 10 15 dk geç girerim oyuna ama genede girerim acelesi yok :) 20 30 lira hiç gerek yok.

Yukarı Alt