1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Joymax Tarafından Yayınlanan Event Ödülleri Tam Listesi

1. _Desmond_

_Desmond_ Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    . This is Silkroad Online.

All items have been provided to the winners of Summer Event.

We apologize for the delay in the provision.

[Winners of Summer Event list]

Seal Of Sun
    (AEGE)o0_Speedy_0o (ALEXANDER)angilus1 (ALPS)Wizzard_Girl (ATHENS)MR_LONG (BABEL)Zedan78 (ELDORADO)Cossette (GAIA)aci (GREECE)FAT (HERA)GaiJin (HERCULES)Insyder (MARS)_PRZEMO_ (MERCURY)_Toys_ (NEPTUNE)Jimmysais (OASIS)Abygail (ODIN)lasingera (OLYMPUS)shamashy (PACIFIC)Hmoob_Blader (PERSIA)Ch (PLUTO)Lime (POSEIDON)AranweEldar (REDSEA)OldLady (ROME)Chainsaw (SATURN)BabyG0tBack (SPARTA)_BelMont_ (TIBET)wlliam (TROY)Kolibris (URANUS)Honorata (VENICE)chesticles (VENUS)T3DDY (XIAN)Yugioh29 (ZEUS)Darrick_Ger

Seal Of Moon
    (AEGE)Karra_AWH (AEGE)_Moriarty_ (ALEXANDER)Ceyhani (ALEXANDER)KarateTiger (ALPS)_MaFiA_WaRs_ (ALPS)Joey (ATHENS)OpenYourLegs (ATHENS)xaveir22 (BABEL)MagicDevil (BABEL)Syrez (ELDORADO)Kabouter (ELDORADO)Excsajom (GAIA)xFactor (GAIA)llAbraHamll (GREECE)Blademaiden (GREECE)fink (HERA)pr0nuker (HERA)_X_eCuTioNeR (HERCULES)derjoker (HERCULES)arabian_man (MARS)Stella_Louss (MARS)d1g (MERCURY)DON_KANAILLE (MERCURY)mountainer3 (NEPTUNE)KimAhJoong (NEPTUNE)Mister_n (OASIS)I_nterpoL (OASIS)SiLvEr_MeZo (ODIN)DeathSoul (ODIN)TryToHitM3 (OLYMPUS)lompi27 (OLYMPUS)_DONROSSI_ (PACIFIC)2cool4u (PACIFIC)Rustydagger (PERSIA)Shannen (PERSIA)fatihwar (PLUTO)Wileria (PLUTO)Butcher_Dino (POSEIDON)Tam_Turk (POSEIDON)UrWorstFear (REDSEA)Baby_Vegeta (REDSEA)Ieidu_Rapier (ROME)Anderkooo (ROME)g4x (SATURN)Lenneth (SATURN)CANE (SPARTA)Mikey_N (SPARTA)IIsyutaru (TIBET)Drayke (TIBET)odesa (TROY)Paintbrush (TROY)kisold (URANUS)_EdyPegasus_ (URANUS)StunTmaN (VENICE)SkoL_LuV (VENICE)Burningbone (VENUS)Khaara (VENUS)AlbelNox (XIAN)Zoraya (XIAN)sirpollino (ZEUS)FAINA (ZEUS)LightShow

Seal Of Star
    (AEGE)Code_Name_47 (AEGE)aTuan_aka (AEGE)Sonofa777 (ALEXANDER)Schell (ALEXANDER)Rocker_666 (ALEXANDER)MissLe2 (ALPS)2hot4life (ALPS)Krushrpants (ALPS)ZawiszaPL(ATHENS)__ArRaChO__(ATHENS)Jimmy_CZE(ATHENS)VN_Warrior(BABEL)muzikantas(BABEL)Nemata_GER (BABEL)legolas22500 (ELDORADO)DarthVader (ELDORADO)Tushibo (ELDORADO)_Outcast_ (GAIA)Puhi (GAIA)Setsuna (GAIA)Rocket (GREECE)_GeoHound_ (GREECE)Sturdy (GREECE)Orotiagito (HERA)kaloooz (HERA)Wizard_Of_OZ (HERA)XavtaV (HERCULES)Davys (HERCULES)REAL_BLOOD (HERCULES)StormyHeart (MARS)_RuS_GroSa_ (MARS)Hun_Bors_ (MARS)Demon_Chaos (MERCURY)VeilNebo (MERCURY)IVIARVEL (MERCURY)_Tureto_ (NEPTUNE)lady_raul (NEPTUNE)MasterOfRoc (NEPTUNE)Jennie (OASIS)clyde_fr0g (OASIS)Wojtaszek (OASIS)WatchTheCrit (ODIN)GLAVIERKA_PL (ODIN)THe_aVatar (ODIN)Beryl (OLYMPUS)Yurka (OLYMPUS)Cashe (OLYMPUS)duesterlord (PACIFIC)UgLy_MoNkEy (PACIFIC)InLove (PACIFIC)1NHAN1 (PERSIA)Sister_Sara (PERSIA)Er_Lang (PERSIA)__ELEXIS___ (PLUTO)BabaNovac (PLUTO)CuteGirI (PLUTO)MythicDawn (POSEIDON)Enidra (POSEIDO N)HiZuKa_Oo (POSEIDON)Sense234 (REDSEA)pinkchick (REDSEA)Provoked (REDSEA)Walkera (ROME)Blodye (ROME)J_Sparrow (ROME)ayanoglu_1 (SATURN)FRAFRA (SATURN)No_CoMMeN_T (SATURN)Zonaanet469 (SPARTA)gandalffs (SPARTA)RagNaRoK (SPARTA)_MG_Nuker_ (TIBET)PUMASUNAM (TIBET)Cipry (TIBET)Kratos_ (TROY)Death_Stick (TROY)XelIos (TROY)Malaci (URANUS)SunB3am (URANUS)LordKarajo (URANUS)mohamed333 (VENICE)BingShan (VENICE)0oSKYo0 (VENICE)BeHaa (VENUS)Velavros (VENUS)Laser2008 (VENUS)nightbloom (XIAN)Botinok (XIAN)BraveWen (XIAN)Ikuto (ZEUS)LESORUB (ZEUS)FireNoob (ZEUS)Lord_Glaice

Kazananlar için hayırlı olsun.

2. Crisis

Crisis Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    adamlara bakdım rev6 dan cogunda sun&som +7 glavie var :S

3. PolgaraWahrenheit

PolgaraWahrenheit Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üni
    Burdan kazanmışlar işte :mrgreen:

4. Espio

Espio Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    (GAIA)xFactor
    Wowannes kemal hayırlı olsun :mrgreen:

5. cheng_xiao

cheng_xiao Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Seal Of Moon
    (OASIS)I_nterpoL
    anaaam
    bu benim ya :D

6. Urasil

Urasil Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herada da sos alan XavtaV bizim guildde :D

7. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63

adam elinde som ile geziyor ulen 7/24 çıkmadı etkinliklerden ve kazandı bak sitemizde aynı işte sitemizde devamlı takılanlar botturk.com yarışmasından ödülleri aldılar demek ki neymiş adam gibi takılacakmışsınız :P

tospa para babası oldu o silahın satışından %15 komisyon alırım ona göre :lol:

8. Misproject

Misproject Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :headbang: :headbang:

9. emc

emc Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arada bende varım. SOM +5 geldi. 200 e yakın ticket alırsanız sizede çıkabilir. Yalnız bütün Statları % 0 , Phy , Mag blue yok sanki NPC den alınmış +5 basılmış ve seal of moon yapılmış gibi... Gönlüm Seal of Sun olmasıydı bunada Şükür, Serverım da kullandığım Degree de Seal of Sun blade, Shield ve Seal of Sun Glavie yok.

10. luuzir

luuzir Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Gaia da sun kazanan adam bottan banlanmış :D adamın adı aci harbiden aci olmuş. babelde de gold botların kralı syrez e moon vermişler ya bişey demiyom :D

11. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    2 tane türk gururumuz var persia'dan geri kalanlardan 3 arap ^^.

12. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    aci'nın banı açıldı aslanlar gibi kasıyor :detective:

13. mesutuzelli

mesutuzelli Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    daha sos moon ve sun verecekler mi?

14. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Kazananlara Hayırlı Olsun..Bizde +3 yada +5'imizLe Yola Devam Edelim :P

15. emc

emc Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SEAL of Moon (+5) olarak geldi.
    [​IMG][​IMG]

16. Lars

Lars Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim arkadaşta SOS bow kazandı.Herkese hayırlı olsun.