İlk once iyi akşamlar diyorum arkadaşlar bu sitede ve birçok sitede goruyorum okuyorum hep sürekli online oyunları kotuleme çabasında insanlar yok burasında bug var şurasında bug var goldcharlar botcular koxperlar vb vb arkadaşlar şunu iyi ogrenin kimse sizi zorla oynatmıyor bu lafları diyenleri bir coguda oyunu ciddiye almıyorlar ne premium ne bot 30 40 lvl de sürekli durup serverları dolduruyorlar ben hiç gormedim premium olup botu olup sıklıkla gold alan biri srodan şikayetci olsun salı günü sabah serverlar acılır acılmaz 300 silk cektim dress fln alıcaktım bir baktım yüklenmiyor biraz hayal kırıklıgı yasadım ama gerekli acıklama yapıldı olabilir bunlarda insan problemleri düzeltmek icin ordalar bu şirkey belirli bi kar yapıcak ki ordaki calısanları ücretlerini odesinler yanlıs bilmiyorsam 63 kişi çalışıyor ve 7.500 dolar maaş alıyorlar bu insanlar Silk gold bot satmassalar nasıl oducekler pre yok server dolu goruyorsunuz sonra başlıyorsunuz oyunun acıklarını arayıp şikayet etmeye adamlarda sürekli geliştirmeye çalışıyorlar ama bilinki ordaki calısınlarda insan robot degil hata olucak ve düzeltilcek bir hata oldugu gibi bunu bastıra bastıra soylemenize oyunu kücümseye hakkınız yok madem cok biliyorsunuz kurun kendinize bi server orda oynayın iyi geceler.

ewet kardeş sana katılıyorum bazı arkadaşalr yok joymax yok GMler çok paracı heralde öyle olucak adamlar bu oyunu siz sadece oynayın eylenin diye yapmadılarki para kazanmak için yaptılar :thumbsup:

sroda gm misin yoksa sende ilk kez olumlu birşeyler söyleyen birini görüyorum helal:D:D:D:D

Exa

rank8
AmiP demiş ki:
ewet kardeş sana katılıyorum bazı arkadaşalr yok joymax yok GMler çok paracı heralde öyle olucak adamlar bu oyunu siz sadece oynayın eylenin diye yapmadılarki para kazanmak için yaptılar :thumbsup:
Yani adamlar oyunu hayrına sevabına yapmadı...

Bu Online Oyunlara Harcanan Parayı Karşılamak İçin Tabiki Bazı Paralı Uygulamalar Olacak.. Sana Kesinlikle Katlılıyorum Eğer Oynak istemeyen veya Silk almak İstemeyen Almaz Oynamaz. Ama Bundan Şikayet Etmemeliyiz....
Dip Not: Hanginiz Hayrına Millet Eğlensin Diye Binlerce Dolar Verir ??

AmiP demiş ki:
+1907 :)
Çok haklısın.

Yukarı Alt