Daha öncedende bunla ilgili bir konu açılmıstı ama herhangi bir yetkili cevap yazmadı.Joymaxa girdiğimiz guvenlık ile ilgili bir hata geliyor.
bunun nedenı neyse söyleyebılırmısınz.Silk çektim silk boşa duruyor :lol:

Bendede aynı sorun var , fakatdevam et seçeneğine tıklarsan sorun çıkmıor devam ediyor :D ..

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
lütfen forumu kontrol etmeden rasgele konu açmayalım aynı konu forumda mevcuttur bu sorun herkeste vardır.

Sanırım bu nedenle de silkler gelmiyor. 100 silk aldım ve hala gelmedi. Birkaç arkadaşımda da aynı sorun var. Nasıl olacak bu iş aldığımız silkler boşa mı gitti? Parasını da aldılar ama silk yok. İyice abarttı bu silkroad. Büyük bir şirkete yakışmayacak hareketler yapıyorlar. Ben de oyunu bırakanlar kervanına katılacağım bu gidişle. Ben ne yapabilirim bu silk sorunu hakkında?

The47

Bilgiliyim
ben firefox kullanıyorum özel durum oluştur dedim. sonra login fln oldum. bunlar ksro için geçerli ama normal sroda böyle bi problem oldugunu yeni duyuyorum

Gereksiz demiş ki:
Sanırım bu nedenle de silkler gelmiyor. 100 silk aldım ve hala gelmedi. Birkaç arkadaşımda da aynı sorun var. Nasıl olacak bu iş aldığımız silkler boşa mı gitti? Parasını da aldılar ama silk yok. İyice abarttı bu silkroad. Büyük bir şirkete yakışmayacak hareketler yapıyorlar. Ben de oyunu bırakanlar kervanına katılacağım bu gidişle. Ben ne yapabilirim bu silk sorunu hakkında?
Bug report et büyük ihtimalle sorun çözülecektir.

WosT demiş ki:
Gereksiz demiş ki:
Bug report et büyük ihtimalle sorun çözülecektir.
Paypaldan hak talebinde bulunmuştum ama silk gelmiş sonra da char bloke olmuş... Ama hak talebini iptal ettim sizce charı geri verecekler mi? Şöyle bir not yazılmış;

Hello,
This is Silkroad Online.
We have deposited Silk to your account. However, your account currently has been blocked so you can check your Silk charge history after canceling temporary hold status.
Only in case that your transaction is cancelled as reversal, we can give back your account, but not completed as reversal or chargeback. Please bear in mind that if Paypal refund this payment to you, then we can not unblock your account.
We apologize for not being able to provide further assistance regarding this issue.
Thank you.

Biri bana yardım edebilirse çok sevineceğim. Böyle birşey başına gelen olmadı mı? Fikir yürütün lütfen arkadaşlar...

Yukarı Alt