TrowZeeN

Öğretiyorum
Su an vaktim kisitli oldugu icin bi kac resim paylasabilecegim. vakit buldukca hepsini koyucagim.
joymax sirketini gezmek ve oyunun yapilisina bizzat sahit olmak ilgincdi dogrusu :)
ayrica oyunun gelecegi hakkinda bomba haberler ogrendim. buyuk suprizler bizleri bekliyor olucak.
bunlarida yakinda sitede paylasicagim... Kore den selamlar..

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Silkroad gelecek hakkindaki planlarindan burada sizlerle paylasabiliceklerime gelelim:
- Silkroad 2 yapim asamasinda ve en iyi ozelligide p2p(pay to play) olmasi yani aylik ucretli oyun olucak. (bu da gbotlarinin sonu demektir ki bir gold firmasi her gbot icin aylik para odeyemez, zarar eder).
-Sro 2 projesinin bir diger ozelligide yeni nesil grafik motorlari kullanilarak yapilacak olmasi
-105 lvl Isro ya Mart ayinda gelicek.
-Islam Irki gelicegi dogrulandi ancak ilk once 110 lvl gap sonrasinda Islam irki gelicek.
-Gelecek sene GNGWC 2010 a Rusya ve Tayland da katilicak
-Ve dahasi.. ancak belirttigim gibi sizlerle ancak bu kadarini paylasabilirim

eh bizde eli bos donmedik oradan :) gelecek hakkinda Turkiye icin ciddi projeleri var ve buna dahil olmak gercekten guzel olucak. 8)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Teşekkürler resimler için.Bekliyoruz bomba haberlerini :)
Ps: 2.resimde adam magic oynuyo tutturamaz ins. sunu xD

Kore günlükleri gibi bol bol resimli ayrıntı isteriz birde yöneticlerle konuşursan ileri dönük planlarınıda öğrenmeye çalışırsan seviniriz. :starving:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Melik demiş ki:
Kore günlükleri gibi bol bol resimli ayrıntı isteriz birde yöneticlerle konuşursan ileri dönük planlarınıda öğrenmeye çalışırsan seviniriz. :starving:

Mustafa bu konuda ne yapması gerektiğini bilmiyor aha bu 2 foto ile gelir hiçbirşey yapmadan :mrgreen: :twisted: :lol:

o yapacagını bilir aslında her türlü bilgiyle gelir ama kısıtlı bir kısmını paylaşır forumlarda :D:D:D:D ama benle tamamını yüzyüze paylaşmak zorunda :D

Rak1 demiş ki:
Teşekkürler resimler için.Bekliyoruz bomba haberlerini :)
Ps: 2.resimde adam magic oynuyo tutturamaz ins. sunu xD
adam gm paneli ile girmiş hiç bişeye gerek yokki herşeyi tutturur valla :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SaiJeva demiş ki:
o yapacagını bilir aslında her türlü bilgiyle gelir ama kısıtlı bir kısmını paylaşır forumlarda :D:D:D:D ama benle tamamını yüzyüze paylaşmak zorunda :D

sponsorluk anlaşmaları yapılır firmalarla gidersin reklam tanıtım yaparsın cebinede 3-5 kuruş atarsın o sadece işini yapıp geliyor ticari zekası daha gelişmemiş ama para kazanmaya başlayınca gelişecektir :twisted: :mrgreen: :lol:

wooottyyy :D çok şanslısın hacım jm şirketine kadar girdin tanımadıgın gm kalmadı beraber yemek yerken videonuz bile var ahah ^^ iş ortamı nasıl hacım herkes çekik gözlümü xP

TrowZeeN

Öğretiyorum
TrowZeeN demiş ki:
Su an vaktim kisitli oldugu icin bi kac resim paylasabilecegim. vakit buldukca hepsini koyucagim.
joymax sirketini gezmek ve oyunun yapilisina bizzat sahit olmak ilgincdi dogrusu :)
ayrica oyunun gelecegi hakkinda bomba haberler ogrendim. buyuk suprizler bizleri bekliyor olucak.
bunlarida yakinda sitede paylasicagim... Kore den selamlar..

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Silkroad gelecek hakkindaki planlarindan burada sizlerle paylasabiliceklerime gelelim:
- Silkroad 2 yapim asamasinda ve en iyi ozelligide p2p(pay to play) olmasi yani aylik ucretli oyun olucak. (bu da gbotlarinin sonu demektir ki bir gold firmasi her gbot icin aylik para odeyemez, zarar eder).
-Sro 2 projesinin bir diger ozelligide yeni nesil grafik motorlari kullanilarak yapilacak olmasi
-105 lvl Isro ya Mart ayinda gelicek.
-Islam Irki gelicegi dogrulandi ancak ilk once 110 lvl gap sonrasinda Islam irki gelicek.
-Gelecek sene GNGWC 2010 a Rusya ve Tayland da katilicak
-Ve dahasi.. ancak belirttigim gibi sizlerle ancak bu kadarini paylasabilirim

eh bizde eli bos donmedik oradan :) gelecek hakkinda Turkiye icin ciddi projeleri var ve buna dahil olmak gercekten guzel. (Bu projedeki konumumu gizli tutmak zorundayim artik siz tahmin edin 8) )
Guncel

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

TrowZeeN

Öğretiyorum
extraloob demiş ki:
SaiJeva demiş ki:

sponsorluk anlaşmaları yapılır firmalarla gidersin reklam tanıtım yaparsın cebinede 3-5 kuruş atarsın o sadece işini yapıp geliyor ticari zekası daha gelişmemiş ama para kazanmaya başlayınca gelişecektir :twisted: :mrgreen: :lol:
Sencede beni koreye goturme imkani taniyan, onca emek harcayan ve bu is icin milyarlarca para veren Gamesultan`a buyuk bir ayip olmazmi? Ayrica koreye gitmisim. joymax genel mudurleri ile yuzyuze gorusmusum. oyle bir ortamdan bos donmek mumkunmu? yakinda nasip olursa Turkiye icin yeni projelerde gorev alicagim. Simdiden Tum Turk Silkroad oyuncularina hayirli olsun diyelim 8)

TrowZeeN demiş ki:
extraloob demiş ki:
SaiJeva demiş ki:

Sencede beni koreye goturme imkani taniyan, onca emek harcayan ve bu is icin milyarlarca para veren Gamesultan`a buyuk bir ayip olmazmi? Ayrica koreye gitmisim. joymax genel mudurleri ile yuzyuze gorusmusum. oyle bir ortamdan bos donmek mumkunmu? yakinda nasip olursa Turkiye icin yeni projelerde gorev alicagim. Simdiden Tum Turk Silkroad oyuncularina hayirli olsun diyelim 8)
Dürüst olman en doğrusu cevabını beğendim başarılarının devamını dilerim :thumbsup:

Yukarı Alt