EmmaW

evet dün max 3. saat charımı botta kastım ve 7 day block'u yedim
kullandığım bot : iSROBOT
char name: BeyabaN level: 60 ayrıca not olarak eskiden silk alınmış.

JM artık silk milk dinlemiyor özellikle bu isro bot kullananlara blocku atıyor bu isrobotu kullanmayın bence..

EmmaW

freestyle'de helios ilk açıldığı dönemler premium basılıyken 7gün block yemişti diye hatırlıyorum (isro bot kullanıyordu sanırım) bu işlerin birazda şansla alakası var :D

EmmaW

aslında genellikle büyük updateden sonra new customers lara açılıyordu ama ht ftw ile açılmadı açılırsa extraloob'da muhtemelen global topic olarak verilir

isrobotla alakası yok ya. çünkü tanıdıgın ark. larım var oyun başından beri isrobot kullandılar etrafımdakilerde hiç ban yediğini görmedim. ark.ımızn dediği gibi biraz şans meselesi :/

Takımı
Besiktas
Ya isro botta gerçekten birşeylik var bende pre aldım ertesi gün isro botla bota bıraktım 7 gün block yedim.Premium 29 gün varken ban yedim acıldıgında 21 küsür gün vardı..

Sbot kullanıyorum.
Bir update sonrası sbot cıkmamışken loaderla girdim. 2 stall charı birde 77 lik charım Block..
Allah'tan digerlerini girmemiştim.Bu arada o 77 likte pre vardı.
Sbot güvenli diye düşünüyorum.

EmmaW

mavii demiş ki:
Gecmis olsun gözum olur boyle seyler dunya yuvarlak joymax daha yuvarlak herkes bot kullanıyor bazıları banlanıyor adeletmı bu
en güzel yorum buydu ne diyeyim :D gerçektende bugün 10 sro kullanıcısının 9 u bot kullanıyor ve benim gibi şanssızlar banı yiyor :D

Yukarı Alt