Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
arkadaşlar joymax.com rev6.com tarafndan hacklenmiş diye duydum rev6.com a girdiğimde de joymax ile alay edildiğini hack hakkında bir şeyler yazıldığını gördüm herkes joymax.com a log in olmayın diyorrr dikkkaattt

Allah senin de belanı versin allahsız insan ben bilgi olsun charlarınız gitmesin diye burda telaşlanıyorum ne haddime zaten özür dilerim rahatsız ettim yanlış yere topic açtım

Şakir demiş ki:
Allah senin de belanı versin allahsız insan ben bilgi olsun charlarınız gitmesin diye burda telaşlanıyorum ne haddime zaten özür dilerim rahatsız ettim yanlış yere topic açtım
Küfürleri Editle..Bnde rev6 ile İlgisi Oldugunu Duydum.. Confused

EVET doğru joymax.com açıkları çıktı durmadan password ve ımaıl deıstırme yontemlerını denedıklerı vakit oo uğraşlar sırasında rev6.com bulduğu acık logın oldugudnan bir süre gectıkten sonra joymaxdan gızlısoru dahı buluyorlar haberınız olsun rev6.com da bir ruslar tarafından hacklendı.joymax.com 'un kodları ve şifreleri bulundurduğu veri tabanı denilen bilgiler rev6.comda kafasına esene giriyorlar..Dua Etmekten başka çaremiz yok..Eğer geri alınmaz buna engel olunmazsa şu anda oyunda olan LAQ dewam edıcek cunku joymax ılgılenen koreadekı kişiler oyuna ılgılenemıor cunku veri tabanı bılgılerını kaptırdılar geri almaya çalışıyorlar..Alınsada çalınanlar yaa ıtemsiz geri alıcna yhada değişmiş olucak..
YORUM BEKLİYORUM... :?!!!

EVET doğru joymax.com açıkları çıktı durmadan password ve ımaıl deıstırme yontemlerını denedıklerı vakit oo uğraşlar sırasında rev6.com bulduğu acık logın oldugudnan bir süre gectıkten sonra joymaxdan gızlısoru dahı buluyorlar haberınız olsun rev6.com da bir ruslar tarafından hacklendı.joymax.com 'un kodları ve şifreleri bulundurduğu veri tabanı denilen bilgiler rev6.comda kafasına esene giriyorlar..Dua Etmekten başka çaremiz yok..Eğer geri alınmaz buna engel olunmazsa şu anda oyunda olan LAQ dewam edıcek cunku joymax ılgılenen koreadekı kişiler oyuna ılgılenemıor cunku veri tabanı bılgılerını kaptırdılar geri almaya çalışıyorlar..Alınsada çalınanlar yaa ıtemsiz geri alıcna yhada değişmiş olucak..
İşte gördüğünüz Silkroadonline.net yönten admin yani denilen adam buudur yanında bulunan kişide..Korea serverından sorumlu Müdürdür.Türkiye hatta gelip Silkroad hakkında konferans verilmiştir.İSTANBUL'da..

genel bölüme taşıyorum ordan devam Arrow
buarada benim 2 ay önce falan lvl 80 full farmlı charım hacklenmişti bilenler bilir,alman bi arkadaşımda bu rev6 daki exploit yöntemiyle charımı geri alıp bana teslim etti sağolsun,yani JM nin salaklıkları bazen işede yarıyor hehehe :mrgreen:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt