Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Joymax Botlara Savaşını Resmi Olarak Başlattı

Saygılarımızla,

Son düzenleme:
hehe joymax işini biliyor böle yaparak daha çok silk aldıracak ve milleti banlamicak goldbotlarda zaten yenisini açıyor charın o yüzden sorun olmaz :) ayrica joymax gene birşeyin peşinde o yüzden böle davranıyor joymax a zerre kadar inanmam :wink1:

bi işe yaramıcak zaten jm botları banlamıyor bunlardan zararlı cıkacak ise biziz

Gerçekten dediklerini uygularlarsa -ki bunda bir çıkarları olmadan yapmaları zor- oyun eski güzel günlerine dönebilir.

botları banlamak demek sronun tarihin tozlu raflarında yerini alması demek
bu oyuna basladım baslıyalı hep banlıolar botları ama daha 1kez bile ban yemedim en sonunda bn kndim bıraktım :D

ne yani Sbot olmadan 100 leveldan 110 level'a kasılabileceğini mi düşünüyor bunlar ? :)))

goldbotlar ztn sürekli paraları başka chara aktarıyolar onlar banlansa bile yenileri açılır bu böyle devam eder... goldbotlardan anca ya oyunu açığı kapatılıp bot kullanımayacak hale gelirse yada oyun ücretli olursa kurtuluruz...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu operasyonun tek amacı var presiz oyuna girişi engellemek, herkes pre alacak oyun güzelleşecek.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
exghost demiş ki:
goldbotlar ztn sürekli paraları başka chara aktarıyolar onlar banlansa bile yenileri açılır bu böyle devam eder... goldbotlardan anca ya oyunu açığı kapatılıp bot kullanımayacak hale gelirse yada oyun ücretli olursa kurtuluruz...
+1

Gold botlar ikinci uyarıyı yiyince char değiştireceklerdir.

Agilla demiş ki:
hehe joymax işini biliyor böle yaparak daha çok silk aldıracak ve milleti banlamicak goldbotlarda zaten yenisini açıyor charın o yüzden sorun olmaz :) ayrica joymax gene birşeyin peşinde o yüzden böle davranıyor joymax a zerre kadar inanmam :wink1:
Belki yeni server açacaklardır ve herkesin botla kasıp 1 ay premiumla 90 olmasını değil, botsuz kasıp 2-3 ay premiumla 90 olmalarını sağlamak içindir. Buda yine çıkar meselesi. :roll: :mrgreen:

Yukarı Alt