Açıklama : Goldbot sandığınız şeyler aslında Joymax ın serverları doldurmak için yaptığı bir hile. Peki nerden anlaşılıyor? Goldbot için dagger karakter yapılandırması uygunmudur?

Peki Gold şirketleri nasıl gold topluyorlar. Amvo trojeni clientless türü char soyma trojenidir. Yani sizin pc nizi kullanarak oyuna girer. Otomatik olarak exchange yapar parayi aktarir. Sadece paranız gitmiş ise amvo trojenin den soyulmuşsunuz demektir.

Peki Joymax a ders verilebilirmiyiz?Evet bu mümkün, Premium almayın fakat diğer silk ile alınan tüm itemlerden alabilirsiniz. Burada Joymax sistemini sorgulamaya başlıcaktır. ve Şöyle düşünecektir. Oyunculara oyuna girmeyi müsade edersek para kazanabiliriz. Premium almıyorsunuz, ama silk alıyorsunuz. Joymax bu sayede sistemini değiştirmek zorunda kalıcak.
2. Yol ise » Direk oyunu bırakın...
Goldbot Şirketlerinden gold almamanızı tavsiye ediyorum. Yakın cevrenizden veya arkadaşlarınızdan satın almanız daha iyidir. Siz gold aldıkça soyulan sayısı artmakta. Bu yüzden bu şekilde de bir girişimde bulunmak şart.
Bazıları kaale bile almıcaktır. Biliyorum gördüm, oyun için kimin neler yaptığını. Oyun için kendi annesine bile küfür eden zihniyetten birşey beklemiyorum zaten.

Bu anlattıklarım benim işime yaramıyor sizlerin gelecekte sıkıntıya düşmemeniz için hazırlanmıştır.

1.si kandırmıyor.Onlar itemleri npc'ye satıyor ve itemleri element yapıyor.
2.si isteyen oynar isteyen oynamaz kimseyi zorla oynatmıyorlar.

bu silkroad oynanmaz eskiden çok seviyordum ama artık oyunun cıkı cıktı hıc bıseye benzemıo bug dolu metin 2 bile daha ii

Artık paraya dayalı bir oyun.Bir nevi güzel oldu.Parası olmayan çocuklar oynamıyor ama maddi durumuda sıkıntıya sokuyor tabi^^

Takımı
Galatasaray
ImmorTaLGoD demiş ki:
Nedir bu içinizdeki JoyMax aşkı bir türlü anlayamıyorum.

^^TheShit^^ demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
Nedir bu içinizdeki JoyMax aşkı bir türlü anlayamıyorum.
Bende içinizdeki nefreti çözmüş değilim açıkcası :roll:

Bende Icınızdekı Sevgıyı cozemedım adamlarda mılyyonlarca goldt bot var 2 3 tanesını banlıo banladık dıo lar

Forumda bu belki 100. topic.Joymax babamın oğluda değil ama yazdıkların bence çok saçma.
1.si adamlar kazandıkları paraya bakar.Silk aldıktan sonra ister premium al ister pot al ne fark edecek onlar için ?
2.side adamlar oyunu yapmışta millet silk alsın diye oyunu dolu göstermek için gold bot'mu sokacak oyuna,istese server kapasitesini 1000 yapar dolu gösterir kimse giremez sadece saçmalık.

Xplosive

Bilgiliyim
Anlamadığım nokta eğer joymax serverlerin dolu olmasını ve herkesin girebilmek için pre almasını istiyorsa 3500 kişilik servere 500 kişi alır dolu gösterir yine almaz. Neden uğraşsın ki goldbotlarla? :roll:
Bir de joymax bizi kandırıyor para için herşeyi yapıyor diye dert yanmalar var. Acaba joymax bizi zorla mı oynatıyor? :roll: Sisteme isyan baabında herkes karakterini silse joymaxın umrunda olur mu?
Sonuç olarak bu oyunu oynayacak adam çok. Joymax da yaptığı her ne varsa hepsini para için yapıyor suçlayamayız onları amaçları para kazanmak ve kazanıyorlar da.

Joymax istese hiç char sokmadan serveri dolu gösterebilir ek olarak char sokmasına gerek yok yani Joymax ile ilgisi yok gold farmer charların ama göz yumuyorlar işlerine geliyor..

Respect demiş ki:
Joymax istese hiç char sokmadan serveri dolu gösterebilir ek olarak char sokmasına gerek yok yani Joymax ile ilgisi yok gold farmer charların ama göz yumuyorlar işlerine geliyor..
Joymaxın değildir belki onu bilemeyiz buyuk ıhtımalde degıldır ama dedgın gıbı goz yumuyolar
oyunu tamamen para ustune kurdular

ya tamam da arkadaşım adamlar bu oyunu sen zevk alasın diye değil para kazanmak için yapmışlar paraya dayanıcak tabi ki :D tüm forumlarda joymaxın nasıl para tuzakları kurduğuyla alakalı konular açılıyo sürekli joymax suçlanıyo ama benden önce de bikaç kişinin dediği gibi kimse bizi bu oyunu oynamamız için zorlamıyo. he bu dakikadan sonra baktı ki yine para kazanamıyo, insanlar mutlu değil, bu sefer oyun paralı olur, daha az kişi oynar ama daha çok para kazanır. sonuçta joymax bi şirket ve para kazanmak için kurulmuş. bu yüzden joymaxı para konusunda suçlayamam ama şu eski goldbot dönemini savunmuyorum kesinlikle.

Yukarı Alt