Bu char hakkındaki her haber nedense heyecanlandırıyor beni kafamda öyle yerini tuttu , bu arada çoook hayırlı olsun :P

İyi dileklerinizden dolayı bütün extraloobculara teşekkür ederim saolun var olun düşnüyorumda extraloob olmasa nerde paylaşacaz mutluluğumuzu arkadaşlığımızı kavgaları dövüşleri yeri gelip kalp kırıklıklarımızı yeri gelip sevgi sözcüklerimizi :kalp: heeee bide unutmadan kime uzattıracam ben sbotu :thumbsup: :mrgreen:

:kalp: İYİKİ VARSIN EXTRALOOB :kalp:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Merak ediyorum kaç silkte çıktı acaba ? :P Ayrıca hayırlı olsun, ilaç gibi gelmiştir bu sun blade tebrikler :beer:

Toxicated demiş ki:
Merak ediyorum kaç silkte çıktı acaba ? :P Ayrıca hayırlı olsun, ilaç gibi gelmiştir bu sun blade tebrikler :beer:
Kardeşim 2 sayfa ınventöri tamamen dolu popdu yani 400 silk felan.Kaçıncı popda çıktı o kadar popun arasından dersen 3.de .çıktı gerisi fos.

Tebrikler bu charın ufaklık halini ilk açıldığı zamandaki ss'ler aklıma geldide iyi işler başardın gerçekten biraz geç yavaş oldu ama hakkını vere vere oldu:)

ordeaL demiş ki:
Tebrikler bu charın ufaklık halini ilk açıldığı zamandaki ss'ler aklıma geldide iyi işler başardın gerçekten biraz geç yavaş oldu ama hakkını vere vere oldu:)
geç olsun güç olmasın bir ara 1, 1,5 ay kadar hiç girmedim sroya ondan kasılmadı charrım bide maddi olanak yoktu zaten :(: char 96 %30 ve full kasıma devam.

Yukarı Alt