Arkadaslar Yaptım Araştırmalara gore Heaven:

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Sizinle Paylaşmak istedim

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Şerefsizin çaldığına bir kanıt daha

- Resim Silinmiş.

:roll: seni bu serverde oynatmıyacaz bunu bil...

Avenger demiş ki:
Şerefsizin çaldığına bir kanıt daha

- Resim Silinmiş.

:roll: seni bu serverde oynatmıyacaz bunu bil...
:| bu serverı bırak derim onur...NoWauOut olarak o çarı kasmana asla izin vermicez haberin olsun... :@ Kısacası servera :byes: ßß diyebilirsin :coffee:

+Dejavu+

Bilgiliyim
arkadaslar ben turkıye guildinin masteri ShuqaRGirLoO onur benım arkadasımdır joeybean ondadır ama o hacklamedı emre carı soyulunca oyunu bıraktı ve onurda orenmıs ıd pw ama nerden orendıgını bılmıorum sona msn sınıde deneyerek buldu...

burak5941 demiş ki:
arkadaslar ben turkıye guildinin masteri ShuqaRGirLoO onur benım arkadasımdır joeybean ondadır ama o hacklamedı emre carı soyulunca oyunu bıraktı ve onurda orenmıs ıd pw ama nerden orendıgını bılmıorum sona msn sınıde deneyerek buldu...
Allah allah bak sen JoeyBane oyunu falan bırakmadı charı soyuldu bir sitedede soyulan charların id-pwleri yazıyor oradan buldu sonra emrenin msnini ekledi ve charı caldı emre oyunu filan bırakmadı yani...
sana şunu söyleyeyim o şerefsizi bu oyunda tutmayacaz guildinden atmazsan seninde başın ağrır :wink1:

Avenger demiş ki:
burak5941 demiş ki:
Allah allah bak sen JoeyBane oyunu falan bırakmadı charı soyuldu bir sitedede soyulan charların id-pwleri yazıyor oradan buldu sonra emrenin msnini ekledi ve charı caldı emre oyunu filan bırakmadı yani...
sana şunu söyleyeyim o şerefsizi bu oyunda tutmayacaz guildinden atmazsan seninde başın ağrır :wink1:
+1905, burak dediğini düşününce adam çalmamış ama çalmaktan beter şey yapmış.Soyulan çarı kendince kurnazlık yapıp ikince kez çalmış :@ Ama ben buna kurnazlık değil şerefsizlik derim :@ Sanırım bu onur hiç yüksek lvl çar görmemiş.Allah bilir kaç yaşındadır :roll: :roll: Yazık acıyorum... :lol: :lol:

Arkadaslar arkadası calmıs dior dogru mssn onur59 gs fialn bisilerdi ayrıca kişisel iletide sbs de 400 ppuan aldım puan mı ne yazıordu

burak5941 demiş ki:

emre oyunu felan bırakmadı. onurada söyle beni uğraştırmasın canımı sıkmasın.. güzelce geri istiyoruz.. ben theemperor şuanda emre oynuyo lütfen ona oyundan pm at şu işi halledin..yaşım 20 ank mamakda ikamet ediyorum. yoksa ben bu işi uzatacam... bi oyun için kalpler kırılmasın...

Takımı
Galatasaray
Yha Ben Size Diyorum Arkadaşım Bu Charı Burak5941 ShuqaRGirLoO'nun Anlattıgı gibi caldı ben onunla ortak oldum emre nedir kimdir neyin nesidir tanımıyorum ve iftiralarınızdan küfürlerinizden bıktım artık su an aldıgım bilgilere göre arkadasım kendisine edilen küfürlerden dolayı oyunu bıraktı char bana kaldı fakat sizin yaptıgınız hiç hoş bir şey degil(arkadasımın yaptıgıda degil bunu kabul ediyorum...) LÜTFEN İNSANCA DOSTÇA TÜRK GİBİ OYNAYALIM ŞU OYUNU...!!!

yha onur gs tmmda soyukken bile bole ypamanız mı lazım bn hack char oynamm inşallah ole bisi nasip olmas inşalalh oynamıcam snnde oynamam lazım sna yaptın demioz kimlerde diom kimler hackledi demiom

onurgs59 demiş ki:
Yha Ben Size Diyorum Arkadaşım Bu Charı Burak5941 ShuqaRGirLoO'nun Anlattıgı gibi caldı ben onunla ortak oldum emre nedir kimdir neyin nesidir tanımıyorum ve iftiralarınızdan küfürlerinizden bıktım artık su an aldıgım bilgilere göre arkadasım kendisine edilen küfürlerden dolayı oyunu bıraktı char bana kaldı fakat sizin yaptıgınız hiç hoş bir şey degil(arkadasımın yaptıgıda degil bunu kabul ediyorum...) LÜTFEN İNSANCA DOSTÇA TÜRK GİBİ OYNAYALIM ŞU OYUNU...!!!
Sen charı cal sonra dostça oynayalım de bak sen şu işe calıntı charla oynuyorsun sonra bide hakkın varmış gibi konuşuyorsun seni o serverda OYNATMAM bunuda böyle bil ya o charı eski sahibine verirsin yada deletelersin bilemem ama seni o serverde oynatmayacağımıza (Nwo ve unionu ile birlikte) yemin ederim :wink1:

A

Anonymous

Guest
onurgs59 demiş ki:
lan sen ne şerefsiz bişe çıktın olm seni bulursam neler edecem bi bilsen 14 yaşında veletsin işin gücün yok küçük beyninle benim msn i ekleyim geçmiş olsun ayağına msn i alıp pw değişion senle işim bitmedi buna emin ol

Yukarı Alt